Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #54582
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ano letos nás tam jede 14 norků. Téměř střídáme Kulikovu partu.

    #54585
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Jindrich: Nevím co máte za lodě, ale se 40 motorem to od Vás k nám bude cca necelé 2 hodiny. To je jen velmi hrubý, nepřesný odhad.

    #54587
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Chystá se někdo z Vás na Přednášku H. Dufka o lovu velkých Kelerů, 19.3.2013 do Kolína ?

    #54588
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To kim : Stretnúť Vás a p. kulika by bolo moc fajn , ale to by sme vo filetárni nemali kam vyložiť ryby . ;-);-);-)

    #54589
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Dub: U Kima to nehrozí, neboť on vozí jen filety, ale nechce prozradit kde je chytá !!!:-P

    #54591
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Chce to špióna..;-)

    #54592
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Dub: A u mě to taky nehrozí. Já si pobyt na lodi a u moře rád vychutnávám, kochám se krajinou a při té pohodě si i rád zarybařím. Filetování je něco co moc nemusím, ale mám velkou rodinu a tak to musím překousnout. A ve filetárně, když je tam i Mára, Zerp a ostatní z této party, je veselo, někteří se i koupou a jiní nabídnou ochutnat dobré víno. Prostě, když je dobrá parta, tak je hezky i zde.

    #54593
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    kulik napsal: To Dub: A u mě to taky nehrozí. Já si pobyt na lodi a u moře rád vychutnávám, kochám se krajinou a při té pohodě si i rád zarybařím. Filetování je něco co moc nemusím, ale mám velkou rodinu a tak to musím překousnout. A ve filetárně, když je tam i Mára, Zerp a ostatní z této party, je veselo, někteří se i koupou a jiní nabídnou ochutnat dobré víno. Prostě, když je dobrá parta, tak je hezky i zde.

    V Norsku je vždy hezky a když je dorá parta tak je to ještě hezčí.:-D

    #54594
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    kulik napsal: To Jindrich: Jedu na Hitru a kemp se jmenuje “Dolmsundet!, ale nevím zda je to správně napsané. Budu zde od 24.5.2013 do 10.6.2013. Ty jedeš kam a kdy?

    Používáme lodě Sea Jeeps s motorem 25hp.Jestli lovíte na otevřeném moři tak by jsme se mohli setkat třeba na půli cesty a společně si zachytat.

    #54595
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To kulik : Tu by ešte klasik dodal…a vo tom to je. Plne sa stotožňujem.;-)

    #54596
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Jindrich: Jezdíme do Froyfjordu, nejdál tak k ostrovu st. Torsoya což je zhruba na úrovni majáku Flesa u ostrovu Froya. A jak jsem se díval, tak je to zhruba na poloviční cestě mezi Vámi a námi.

    #54598
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    To Jindrich: Jindro, je to u mostu z Hitry na Dolmoyu. Když vjedeš na most a podíváš se doprava, je tam na břehu Hitry vidět dok, opravna lodí. Kousek za ní je kemp.

    http://maps.google.cz/maps?hl=cs&tab=ll

    Dolmsundet Marina, Melandsjø, Hitra, Norsko

    #54599
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    kulik napsal: To Jindrich: Jezdíme do Froyfjordu, nejdál tak k ostrovu st. Torsoya což je zhruba na úrovni majáku Flesa u ostrovu Froya. A jak jsem se díval, tak je to zhruba na poloviční cestě mezi Vámi a námi.

    Jasně to vím kde je ve Froyafjordu lovím také.K majáku je to cca půl hodiny cesty.

    #54602
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Jindrich: Tak k nám je to cca 40 minut a to máme 40 motory. Sem jezdíme, aspoň já a mí kolegové, nejdál. Rusové jezdili až k Titranu. Jezdíme i na druhou stranu od nás a to na Podkovu, k tyčím (Kim jim říká pastelky) a ještě dáľ na tuto stranu.

    #54605
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ale mohl bych se na Vás ve filetárně alespoň podívat. Zpravidla na tuto koukám z okna nebo terasy. Kulikovi jsem na mapě ukazoval kam jezdím lovit. Dnes mu to na sloním uchu znovu ukáži. Ostatně loni jsem na ta místa poslal Honzu Pecinu a již na jiná nechce jezdit – vůbec tam nezvládli některé záběry. Je to sice z ruky, ale téměř nikdo tam nejezdí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...