Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Volné místo na Bessaker 29.8.-10.9.2015

  • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roman a poslední změna proběhla před 8 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 16. až 24. (celkem z 24)
  • Autor
    Příspěvky
  • #118651
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Bessaker v termínu 29.8.- 10.9.2015 !!!

    Stále máme jedno místo !!!!!!!! TOP lokalita !!!!

    Na veškeré druhy ryb…:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    TOTO NEPLATÍ PRO pana PEPU……..ale pro jiné NORY……:-D:-D

    #118655
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Kde si sebral tu fotku s tím housetem? Tu jsem fotil já, jestli se nepletu. :-D:-D

    #118795
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Takhle rozmázlou……tak to zcela určitě jsi fotil……. TY :-D:-D

    Najde se někdo na ten BESSAKER….. TOP loviště na MEGA okouníky s touto nástrahou ICE fish !!!!

    Jedno místo …..možná dvě…..:-):-)

    #118901
    Roman
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Dámy a pánové.Pořád mám k mání jedno místo na bessaker v termínu 7-18 září.Super lokalita na mníky a okouny.Další druhy ryb také v celkem slušném zastoupení.

    #118927
    Dušan
    Účastník
    (74 odpovědí)

    Ahoj

    jezdím s partou (brácha jeho budoucí zeťák a pár kámošů) poslední dobou v červnu k Dufkovi a již loni jsem bráchu lámal na podzim na štikáče a houby, ale on opět nejede. Pořád o tom uvažuji, sic píšete jednou termín 7.9-18.9 a podruhé 29.8-10.9 Tak nevím který platí. Ale spíše mám trochu problém s tím autokarem, s cestovkou jsem nikdy do Norska nejel . Přidat ke zkušeným rosomákům je dobré, nevím však jak to je s cestovkou. Jsem zvyklej si brát své věci na rybaření bedny na filety a tak kolem. Nevím jak to u vás chodí. Navíc jsem od Litoměřic takže další je třeba řešit se někam dostat . Celé je to pro mně nějak cizí. Sic rád bych se taky podíval. Chybí mi pár docela důležitých informací, na lokalitu jsem koukal, rybaření slušné a parta jak vidím dobrá.

    #118979
    Roman
    Účastník
    (88 odpovědí)

    to beboo:jsou to dva termíny.ten 7.9-18.9 je pořád volný.Jede se autobusem a věci si vezeš všechny svoje.Myslím tím naprosto vše.Od jídla až po bedny na maso.No a Litoměřice taky není problém.Bud dojedeš do prahy anebo můžeš nastoupit v Teplicích na benzině u hypernovy.Pokud potřebuješ další info tak piš na porad.na.cestach@seznam.cz

    #118981
    Dušan
    Účastník
    (74 odpovědí)

    Dík za info.

    Večer si písnu, termín je supr. Když to bude i ve zbytku 🙂 myslím ještě nějaké informace, jel bych. Dořešíme to.

    Jestli seš přímo aktérem a seš s Teplic nebo z okolí, je možná ještě lepší se sejít.

    #118983
    Roman
    Účastník
    (88 odpovědí)

    To beboo:jsem z brna takze to setkani klapne az v autobusu.schanim primo ke mne do lode.pro rychlejsi komunikaci moje tel.cislo:608869509

    #119189
    Roman
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Tak termin 7-18/9 je už obsazen.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 16. až 24. (celkem z 24)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Volné místo na Bessaker 29.8.-10.9.2015

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...