Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Volné místo Loppa 7.6 až 24.6

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #244923
    Hynek Šimeček
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Ahoj hledám jednoho pohodového rybáře na doplnění naší tříčlené party, jsme kluci kolem 40, může byt i úplný nováček na čtrnáctidení rybolov v Bergsfjord, stejná loviště jako Sandland, ubytování u mě na chatě, mám uplně nové Kvaerno 6,2m s 70 hp motorem, chata je pěkně zařízena a je na krásném místě přímo u moře, veškeré vybavení na rybolov  mohu zapůjčit,  jelo by se ve čtyřech mým autem, nabízím tento pobyt včetně dopravy za 13000kč s malou podmínkou, potřeboval bych udělat na chatě nový nátěr je to práce cca na 40 hodin, takže na rybaření zbyde spousta času, lokalitu dobře znám, takže kdo má chutˇ zachytat si Halibuty, tak  volejte                   tel. 775378416 Hynek Šimeček

    #246133
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Hynku tak já ti to za 13 natřu, když mě tam vemeš na ty halibuty……

    #249419
    Hynek Šimeček
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Ahoj, stále hledám jednoho rybáře na doplnění naší posádky, bylo by to bez natírání chaty, takže pouze rybaření a rekreace, cena za dopravu trajekty ubytování je 23000 kč plus benzín co se projede v lodi o ten by jsme se spravedlivě rozdělili, kdyby jste se chtěli podívat na nějaké fotky jak to u mě vypadá, tak koukněte na muj fb napište Hynek Šimeček a najděte album Bergsfjord. Pro více info volejte 775378416 Hynek

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Volné místo Loppa 7.6 až 24.6

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...