Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Volná místa – nabízejte a poptávejte

  • Toto téma obsahuje celkem 621 odpovědí. Do diskuze (287 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel liskuli a poslední změna proběhla před 1 dnem a 17 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 622)
  • Autor
    Příspěvky
  • #290746
    Radek Slevinsky
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Zdravím všechny.Se známým bychom se chteli podívat do středního Norska,tak bych se chtěl zeptat jestli někdo nebude mít z jara (duben-červen) 2 místa ? Chtěli jsme jet původně přez cestovku,ale po tom co jsem zde četl s toho mám strach

    Díky

    #290756
    Jindrich a Renata
    Účastník
    (92 odpovědí)

    Zavolej si do cestovky CA HITRA a budeš spokojený.Byl jsem s nima mockrát a nikdy nebyl problém.

    #290757
    Milan Čechovský
    Účastník
    (147 odpovědí)

    Zdravím všechny.Se známým bychom se chteli podívat do středního Norska,tak bych se chtěl zeptat jestli někdo nebude mít z jara (duben-červen) 2 místa ? Chtěli jsme jet původně přez cestovku,ale po tom co jsem zde četl s toho mám strach Díky

     

    Jezdíme s cestovkou rybolov.com  víc jak 10 let, skvělé služby, perfektní přístup.

    #290759
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    S cestovkou nikdy!!! Prakticky člověk  moc ovlivnit nemůže. Cenově to výhodné taky moc není. Raději věnuji čas přípravě, třeba s někým kdo mi poprvé pomůže, pak už je vše poměrně jednoduché. Co mám info, tak je mnohdy taková dovolená utrpením. Nevím co může dobrá cestovka ovlivnit s lidma, co budou se mnou na chatě a na lodi? Jedinou reálnou úvahou je jet třeba 4lidi-kamarádi, co jsou na jedné chatě i lodi. S cizíma, nebo v menšině je o velké náhodě. To je opravdu lepší si třeba dát inzerát, že bych jel s nějakou partou. Člověk se s nimi předem seznámí a pak se rozhodne. Lov v Norsku je hodně o dobré partě, pohádají se i kamarádi, natož cizí lidé.

    Omlouvám se, že to není přímo k vláknu!!

    #290772
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Zdravím všechny.Se známým bychom se chteli podívat do středního Norska,tak bych se chtěl zeptat jestli někdo nebude mít z jara (duben-červen) 2 místa ? Chtěli jsme jet původně přez cestovku,ale po tom co jsem zde četl s toho mám strach Díky

    Dobry den. Nevim co jste cetl, ale ja mam jen dobre zkusenosti. Problem muze nastat, kdyz je Vas malo a musite se seznamovat. Zaklad je udelat si svou partu a je klid. Konkretne me Sim pres ktereho jezdim nejednou pomohl, kdyz jsem mel nesnaze. Timto ho nechvalim jen to konstatuji. Samozrejme je jasny, ze pres CK je to drazsi, ale sposta problemu ktere mohou nastat je prave na CK.  Jen muj nazor. Honzak

    #290789
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Zdravím všechny.Se známým bychom se chteli podívat do středního Norska,tak bych se chtěl zeptat jestli někdo nebude mít z jara (duben-červen) 2 místa ? Chtěli jsme jet původně přez cestovku,ale po tom co jsem zde četl s toho mám strach Díky

    Dobry den. Nevim co jste cetl, ale ja mam jen dobre zkusenosti. Problem muze nastat, kdyz je Vas malo a musite se seznamovat. Zaklad je udelat si svou partu a je klid. Konkretne me Sim pres ktereho jezdim nejednou pomohl, kdyz jsem mel nesnaze. Timto ho nechvalim jen to konstatuji. Samozrejme je jasny, ze pres CK je to drazsi, ale sposta problemu ktere mohou nastat je prave na CK. Jen muj nazor. Honzak

     

    Ahoj,

    já sice s cestovkou nikdy nejel, ale letos jsem sháněl někoho na doplnění party a světe div se….

    Setkal jsem se s pár lidmi a ti měli špatnou zkušenost, s doplněním party, kde byl jeden až dva nový. V podstatě jen doplnily stálou partu. Neměli žádná práva jen povinnosti a dovolená byla zlá. I zde na fóru se můžeš dočíst o skvělém zážitku několika lidí.

    Za mě bych doporučil vybírat cestovku jako na klasickou dovolenou, jak už zde bylo popsáno …

    Kvalitní smlouva atd., a sejít se nejlépe s někým, kdo už jel s danou cestovkou.

    Mám osobně výhodu, že bydlím blízko Prahy a občas se s klukama sejdu, tak informace a zkušenosti čerpám i tam.

    Mnoho zdaru při výběru cestovky, nebo partě:-)

    Candy

    #290790
    Radek Slevinsky
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Dekuji za odpovědi,nemáme strach z cestovky jako takové,ale prave z nejakeho hnidopicha..Máte zkušenosti z nějakou dobrou cestovkou(klidne do sz) ? Co jsem koukal tak vypada docela dobre fishing travel agency

     

    #290791
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Dekuji za odpovědi,nemáme strach z cestovky jako takové,ale prave z nejakeho hnidopicha..Máte zkušenosti z nějakou dobrou cestovkou(klidne do sz) ? Co jsem koukal tak vypada docela dobre fishing travel agency

    mohu jen doporucit. Ale i Sim ma dobre lokality , ale bez dopravy

    #290796
    Vaca
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Letos jsme byli s manželkou poprvé v Norsku na Averoy, úplně perfektní. Správce my ukázal ovládání lodě vyjel semnou na ryby a ukázal  jak rybařit a na kterých místech hledat ryby. Pěkně jsme si to užili a příští rok jedeme  znova a nemůžeme se dočkat. Můžu jen poručit

    #290904
    kapr17
    Účastník
    (20 odpovědí)

    Zdravím.  Máme 1 volné místo na Vesterály kTommymu.  Termín na místě 29.5_6.6.2018. Jeli bychom ve 4. Auto vlastní Ren. Trafik.

    Lodˇ 50Hp. Předběžná kalkulace cca 18000 až 19000 Kč.  Ubytování  a lodˇ 10200Kč ostatní nafta, trajekt a benzin do lodě . Nováčka zaučíme. Každý jsme v Norsku byl 12x a více. Kontakt email: kapr17@seznam.cz  tel. 607531264.

     

    #290911
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Jistý muž mi doporučil, abych svou poptávku umístila sem a tak to zkouším.

    No jo, ale všichni hledají jen BORCE a já jsem žena.S manželem jsme jezdili do No od roku 94, ale nyní je manžel po dost náročné operaci a tak by asi cestu autem už nezvládnul a já se rozhodla, že stejně

    vyrazím a jedu.Třeba s  nějakou CK, protože i když  umím filetovat,zabít rybu dokonce i vařit:-)

    nejsem borec ani řeznice a na fjordy jezdím spíše relaxovat a nabrat sílu do dalšího roku,kterou mi dá jen

    Norsko.Víte prosím někdo o nějaké dobré CK ?

    Díky.

    #291231
    Pet
    Účastník
    (13 odpovědí)

    Zdravim mistni morske vlky.  V Norsku jsem byl vloni na rybach poprve, jinak rybarim uz 35 let, a letos bych to hrozne rad zopakoval. Bohuzel moje lonska parta jede jinam, tak to zkousim tady, jestli nekomu treba nechybi pohodovy partak.  Kazdopadne bych preferoval stredni Norsko v letnim obdobi, a to vylozene se zamerenim na lehkou vlacku na melcinach – cilove ryby polak a treska tmava, prip, makrely.  Diky predem za prip. nabidky.

    #291588
    JiříK
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Zdravím všechny Norské nadšence.

    S parťákem se chystáme jako každý rok do Dyrsfjordu, odreagovat se a pokusit se o dalšího halibuta.

    Z party nám jeden kluk odešel na věčnost, další nemůže, tak máme dvě volná místa. Termín 29.6. – 13.7. 2018

    Cesta z Prahy autem trvá cca 46 hodin/jezdíme to okolo 38h/, je to  3100 km, tj. 400km nad polárním kruhem. Již tam jedeme po několikáté, tak víme do čeho jedeme, co a jak sebou a na kolik to přijde.

    Kdyby měl někdo zájem tak kontakt na mail:  jik35@seznam.cz nebo tel.: 603420938, nebo do SZ

    mějte se JiK

     

     

     

     

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 3 měsíci uživatelem JiříK.
    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 3 měsíci uživatelem JiříK.
    #291655
    Jozin2018
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Zdravím všechny příznivce mořského rybolovu. Sháníme k doplnění party dva kolegy rybáře. Jedeme na Loppu k Hynkovi Šimečkovi. Termín pobytu 15-29.6.2018. Nejsme žádní začátečníci, na sever Norska jedeme již po dvanácté a lovná místa máme zmáknutá. I když každý rok je samozřejmě jiný. Vše máme dobře naplánované a zajištěné, ale zůstali jsme jen čtyři a nabízíme tedy dvě volná místa. Jsme velice dobrá parta bezproblémových a veselých lidí a rybačku si vždy užijeme. Cena se bude pohybovat okolo 35.000.- Kč. Případné dotazy pište do SZ, nebo po tel.: 728 257 885. Jožin.

    #291683
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Ahojte,

    zhaname volny termin od 8.5 – 20.5 pre 6tich rybarov. Lokalita do 300-400km severne od Trondheimu. Zatial mame prejdene:

    Garten

    Maneset

    Lokta

    Vega

    okolie Rorviku

     

    Vopred ďakujem za ponuku resp info.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 622)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Volná místa – nabízejte a poptávejte

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...