Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Holzby a poslední změna proběhla před 9 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #96021
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Přesně tak 🙂

    #5011
    slavo
    Účastník
    (78 odpovědí)

    Jaký máte názor na velikost a chuť tresky? Já tvrdím, že treska kolem60cmje kvalitnější, kolega zase ,že je to jedno.Nor u kterého jsme kdysi byli tvrdil, že nejlepší jsou podměrečné a podle toho je chytal. Vyrazil na chvíli dovezl 3-4 tresky cca 40cm a šel vařit.Mě někdy ta velká připadá, že má celulitidu. Jistě radost z trofeje je obrovská, ale menší je lepší. Howg domluvil jsem přes to nejede vlak

    #96023
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Já se také přikláním k názoru, že menší tresky jsou lepší. Nemyslím tím samozřejmě ty podměrečné :-x:-x Ty vracime vodě. Podle mne je ideální treska 70-80 cm.:-P:-P:-P:-P

    #96024
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    DOSKY napsal: Podle mne je ideální treska 70-80 cm.

    Plne súhlasím. Ešte by som doplnil, že kvalita je podľa mňa lepšia na jar a záleží tiež od toho, či sú to miestne alebo “oceánky”.

    #96031
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-Dto jo čím mladší.tím lepší..!8-)

    #96032
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Respi-stojí ale také vice peněz.:-(:-(:-(:-(

    #96033
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    otta napsal:

    Respi-stojí ale také vice peněz.

    Otto, to sis ale spletl vlákno. :-P:-P:-P:-P:-P

    #96047
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Vlákno si nespletl, jen se zasnil a myšlenky vyřkl nahlas.:-D:-D:-D

    #96049
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Když si chceme udělat čerstvou rybu, tak vezmeme 45-50cm tresku. Je to jedna ryba na osobu, porce akorát a uděláme si k obědu. Je to dobrota. Na rybách 80+ je od těchto menších ryb kvalita masa podstatně jiná. Maso je tužší. Viděl jsem, že u větších ryb někdo bere maso je ze hřbetu a ostatní vyhazují s odpadem.

    #96053
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    sedoil napsal:

    Když si chceme udělat čerstvou rybu, tak vezmeme 45-50cm tresku. Je to jedna ryba na osobu, porce akorát a uděláme si k obědu. Je to dobrota. Na rybách 80+ je od těchto menších ryb kvalita masa podstatně jiná. Maso je tužší. Viděl jsem, že u větších ryb někdo bere maso je ze hřbetu a ostatní vyhazují s odpadem.

    To jsem bohužel viděl taky a přijde mi to řezničina 🙁

    Ovšem poslední roky je to taky spíš nutnost, vzhledem k napadení dutiny břišní parazitem :-E

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...