Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu velikost plovoucího obleku

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Peeta a poslední změna proběhla před 12 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20178
    lovec1
    Člen
    (39 odpovědí)

    Hoši, pokud Vám mohu poradit, tak nejlepší řešení je udělat si v sobotu,kdy prakticky všechny obchody mají otevřeno,výlet a oblek si na místě vyzkpoušet a pak kupovat.Vyhnete se možným komplikacím s nesedícím a nepadnoucím oblekem.Pokud na lodi nebudete mít očekávaný komfort pak jsou to vyhozené peníze-podstatně větší než to co dáte za benzin .Zdravím a přeji dobré pořízení.

    #20179
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Presne ako píše lovec1. Kúpil som manželke oblek, vrchný diel sme vyskúšali a bol OK, pričom predajca povedal, že spodný diel bude tiež OK, netreba skúšať. Po príchode domov manželka obliekla (vlastne nenatiahla)spodný diel a museli sme to na druhý deň meniť a to je do obchodu cez 70 km.

    #20182
    Vendys
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Já jsem si ho kupoval také přes internet. Měřím 184 a vážím 80 a vzal jsem si XL a vše bylo v pohodě

    #4005
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Chtěli bychom si s kolegou koupit plovoucí oblek ABU GARCIA. U všech prodejců se uvádí velikosti M-XXXL. Nemáme poblíž nikde žádnou prodejnu, kde bychom si ho mohli vyzkoušet a nevíme, jakou velikost si objednat.

    Můžete mi prosím někdo poradit, jsme 185/90 a 183/78. Zkoušel jsem psát do 2 obchodů, ale nikdo mi zatím neodpověděl.

    Díky.

    #20190
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Já kupoval u Michala, normálně jsem šel se svými rozměry 178/110, (v pase 125 cm) automaticky po velikosti XXL.

    Michal na mne mrknul a řekl “zbytečně velké”. Dal jsem na něj, vzal si XL a je to akorát i s mikinou a flanelovou košilí. Všude to má gumičky a jemné šponování. Je třeba si uvědomit, že se pod to není třeba extrémně balit. A nejlepší je, že si u prodejce můžeš nakombinovat jinou velikost kalhot a bundy.

    Radím si to vyzkoušet.

    #20247
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Mám podobnou figuru jako Step, akorát jsem o 2 cm vyšší. Plovoucí oblek mám též od Michala XL. Naprosto vyhovující.

    #20263
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

    Já loni od Michala bral pro bráchu taky jeden oblek ale protože mu byl velký tak nebyl problém s výměnou,Michal poslal menší a ten pak seděl…

    Každopádně doporučuji přijet vyzkoušet a vyhnout se tak případným problémům.

    #20407
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Děkuji všem za sdělené zkušenosti. Nakonec to dopadlo tak, že letos (do Norska jedeme poprvé)s kolegou vyrazíme ve věcech, které používáme u nás a obleky si budeme pořizovat až na příští výpravu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu velikost plovoucího obleku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...