Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 270 odpovědí. Do diskuze (56 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #291750
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Jezdil jsem i v  10 m/s. Podle směru větru si pak vybereme stranu na jakou pojedeme. Na moře je to kousek tak když se počasí zhorší jsi behem chvilky zpet na baraku.

    #291755
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    To znie dobre.

    #291897
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Zdravím, pánové prosím ó radu, případně mapu, ó lovná místa. Resp. Trochu pomoct, tusim  kam jet, ale malinko pomoci neni nazbyt. Jedeme začátkem června. Tato lokalita pro mě prvně.  Děkuju

     

    #291899
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Ahoj, už máte na Veiholmenu taky registraci (z pohledu vývozního limitu 20kg) ? Hledal jsem v seznamu.

    #291900
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Ahoj, už máte na Veiholmenu taky registraci (z pohledu vývozního limitu 20kg) ? Hledal jsem v seznamu.

    Ano. Registrace právě probíhá.

    D

    #291922
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Předevčírem a včera byl na Veiholmenu ve znamení parádní zimní chytačky .Zima malinko zalízala za nehty ale odměnou nám byly krásné kousky v podobě tresek obecných a okouníků .Povedl se chytit i malý Polack ale bylo to jen miminko které putovlo zpět aby mělo šanci dorůst .

    Jen okouníci na nás udiveně valili oči co to v tomhle čase přijelo za ču….ky.

    Zdravíme všechny a ………..Veiholmen jedeeeee.:-))))

    Zdraví Ostraváci  Martin a Zdenek .

    #291939
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Tak i dnes k nám byl Perun milostiv a z hlubin 200 metrů nadělil nám nebohým zmrzlým ale štastným rybářům něco ze svého “červeného zlata ”  .Dnes byl Veiholmen opravdu rozfoukaný a dovolil nám ráno být na hloubkách asi jen 2 hodiny a pak jsme ješte zkoušeli chvíli jemnou přívlač a tam jsme chytli jeste 3 tresky obecné .

    Na dnešní den slušný výkon :-)))

    Jinak můžu říci že ze 200 m tahat okouníky na manuální naviják Penn 760  sice jde ale zodpovědně můžu říci že se mi dnes bude opravdu dobře spát .

     

    Zatím čus .

     

    #291940
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Zdravím všechny na Veiholmenu. Ulovky parádní a zkoušeli jste na hloubkach?? Ty obecný?

    #291942
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Nechci vam nejak radit zkusenosti mate vic jak ja, ale zkuste to tam jak je ten bod na obrazku co přikládám 🙂 🙂

    #291943
    chata
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Jen technická není náhodou okouník do 31.5 hájený a jeho lov je zakázán?

    #291944
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Je to radost sledovat vás jak v únoru na našem Veiholmenu taháte krásný rybky. Pepa ma pravdu a nezapomente malinko výš na 26 metru mě by tam být jakýsi výčnělek. Držím vam palce

    #291945
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Zítra moc fouká,ale pozítří tam dlubnem háčkem.Diky.😃

    #291950
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Ve dnech kdy na Veiholmenu hodně  fouká je místo lovu ryb čas na “LOV BAB ” :-))

    #291985
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Pozor na Hildu ať si neuloví ona vás😘

    #291988
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Hilda už loví na jiným “rybníku”…. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...