Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel frigo a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 28)
  • Autor
    Příspěvky
  • #120626
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Druha vec bude asi i cena folii ?

    #120628
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Folie nebude asi nejlevnější, ale co doba na vakuování, myslím že to bude dost náročné na čas.

    #120629
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    mira.sta napsal:

    Druha vec bude asi i cena folii ?

    490,- Kč za 2 folie 28cm x 5,5 metru

    #120630
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Určitě dobrý nápad na vyzkoušení, taky jsme s touto myšlenkou loni koketovali.

    Náročné na čas – neřekl bych, že by to znamenalo dvakrát takový čas ve filtárně. Stejně musíte sáčky nebo cokoliv jiného, do čeho ryba dáváte nějakým způsobem uzavřít. Filet hodíte do sáčku, zapnete knoflík a za 10 vteřin odtrháváte.

    Dle mých zkušeností se nemusí kupovat speciální fólie, stačí pevnější mikrotenové sáčky.

    Každopádně za těch pár minut navíc mít delší životnost masa o nějakých pár měsíců? Proč ne!

    Podotýkám, že jsem to na rybách nezkoušel, pouze běžné potraviny.

    Tato konkrétní vakuovačka (2. jakost) lze pořídit na Mall.cz za 4.500 CZK.

    #120631
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    To už bych raději šel do této :

    https://www.mall.cz/vakuovacky/status-sv-1000?v=607829

    Koikrát budeš potřebovat 12 V ?

    A role k vakuovačkám měli minulý týden za luxusní cenu v Lidlu. Myslím, že jsou i tento.

    #120632
    van staal
    Účastník
    (27 odpovědí)

    Ahoj,já jsem si pořídil model V2840 a maximální spokojenost.Co se týče času a pracnosti,tak s tím nebyl problém.Dva jsme filetovali a třetí vakuoval.

    #120633
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    🙂 vakuujem již dva roky a super,maso vydrží i 2.roky pokud ho nesníš:-D:-D:-D

    #5265
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Zdravím přátelé, nepodařilo se mi najít žádné podobné vlákno a tak zakládám nové. Měl bych dotaz – využíváte v Norsku před zmrazováním filet vakuovačku na potraviny a pokud ano, máte na nějakou osvědčenou tip?

    V současné době uvažuji o zakoupení zn. Bionaire FoodSaver OUTDOOR, která vypadá docela bytelně a kromě 220 V lze zapojit i na 12 V. Máte s ní někdo zkušenost – uvádějí, že byla vyvinuta v součinnosti s rybáři a lovci 🙂 Jen ta cena kolem 6 tisíc není úplně příznívá 🙁

    Předem díky za názory i rady 🙂 🙂

    #120637
    van staal
    Účastník
    (27 odpovědí)

    respirtep napsal:

    vakuujem již dva roky a super,maso vydrží i 2.roky pokud ho nesníš

    Přesně jak píšeš.Hlavně balíčky vypadají profesionálně.Manželka mi zprvu nevěřila,

    že jsem byl v Norsku😀,ale že jsem to někde koupil.

    #120645
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj,

    já používám už asi 8let starou ETU a není problém. Určitě by byla rychlejší nějaká nová, ale téhle je mi líto za ty léta co semnou jezdí 🙂 K tomu stačí i obyčejné silnější mrazící sáčky . Úhlednost zabalení je super a hlevně to pak člověk nemá jako roli masa ve folii.

    #120651
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    😀

    #120655
    van staal
    Účastník
    (27 odpovědí)

    Nechci dělat reklamu FoodSaveru,ale příjemně mě překvapilo,že při

    poruše hlavního spínače mi v servisu bez řečí a zkoumání okamažitě dali nový

    kus.

    #120668
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Léta používám vakuovací zavařovačku na čuníky. Nejlepší byla Bosch, přivezená z Německa, ETA je šunka, Sencor taky. V každém případě je potřeba se vyhnout levným šuntům, ale šest litrů mi připadá hodně. V Německu se dá pořídit poloprofi do dvou litrů. Hlavně je třeba vyzkoušet, nebo přečíst v návodu, jestli dělá dvojitý svár.

    Do Norska ji neberu, protože mi připadá i ta nejlepší pomalá – pumpě trvá dost dlouho, než přicucne stěny – ale to platí u krkovice s kostí, u ryby to bude rychlejší, tam není tak členitý terén.

    #120685
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Cena je fakt hrozná, ale na OUTDOORu se mi líbí to masivní provedení, vypadá to, že by mohla něco vydržet. No, ještě vyčkám na další případné postřehy a pak se rozhodnu 🙂 🙂

    #120698
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-)na Titranu jsme měli 10kg filet zavakuováno za 20minut..:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 28)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...