Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Bazar Třpytky “Vaškovky”

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel fabi a poslední změna proběhla před 13 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12803
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Ahoj NorwayLover,

    nejsou to klasické Mepps Agilla na těch fotkách?

    Pozdrav, Kormoran:-P

    #3649
    Michal Strak
    Účastník
    (53 odpovědí)

    Ahoj všem,

    Sice vím, že sem toto téma asi nepatří, neznám lepší stránku, než tuto, kde najdu zkušené rybáře, kteří mi poradí. Sháním třpytky "Vaškovky", se kterými chytám pstruhy. Jedná se o stříbrné či měděné kousky, vypadají obyčejně, ale jsou extrémně účinné. Jelikož jsem na ně nedal dopustit a chytal na ně víceméně konstantně, už jsem je bohužel všechny urval … Rád bych se vás tímto zeptal, zdalipak nevíte, kde bych nové mohl sehnat? Jsou totiž velice těžko k sehnání …

    Za každou radu děkuji mnohokrát! 🙂

    #12821
    Michal Strak
    Účastník
    (53 odpovědí)

    Ne, to teda nejsou 🙂

    #12829
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Ahoj NorwayLover,

    no, skoro tak vypadají, ale to víš, fotka není moc kvalitní, tak to není moc dobře vidět!

    Pozdrav, Kormoran;-)

    #12855
    Václav Jun
    Člen
    (41 odpovědí)

    Ahoj NorwayLover,

    vidím, že jsi se moc nedozvěděl, já včera shodou okolností byl v Polsku, mám tam dva kilometry a v oddělení pro rybáře jsem viděl obdobu, jak říkáš “Vaškovek”, Je to už dlouho, ale s úspěchem jsem je používal na Slovensku na Siveny v přítocích Liptovské Mary. Zvláště byly úspěšné černé se stříbrnými puntíky. Tady jsou tři typy, myslím, že jich tam bylo více a cena jestli se nepletu kolem 36 Kč. Posílám foto a buď zdráv, bakulin

    #12856
    Michal Strak
    Účastník
    (53 odpovědí)

    To bakulin: Jsou to Vaškovky podle výrobce pana Vaška, nikoli “Vlaštovky” … Snad je někde seženu ještě, jsou výborné!

    #12857
    Václav Jun
    Člen
    (41 odpovědí)

    To NorayLover:

    Vidíš, nepokládám se za zkušeného rybáře, chtěl jsem jen zkusit pomoci, když jsem je tam viděl a myslel jsem si že by se mohly líbit. Za to přejmenování se Ti omlouvám. Držím Ti palce a ahoj.

    #13703
    fabi
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Kontakt na výrobce Vaškovek pana Vaška syna. 728/323 476, 571450348. Snad budou ještě fungovat, naposled jsem objednával před 10 lety.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Bazar Třpytky “Vaškovky”

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...