Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Martin a poslední změna proběhla před 12 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 16)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3580
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Mám dotaz. Jistě už mnoho z vás vezlo celou trofejní rybu domů. Tak mi poradí.

    Preparované hlavy nějaké mám a vím jak to to má být aby se preparovat daly.

    Trofejní celou rybu, kterou si můžu z Norska odvézt, vezete i s vnitřnostma?

    Nechci polemizovat o tom, že to celník stejnak nepozná, když je zmražená.

    Pochybuju, že takováto celá ryba by se dala jíst. A tak mě zajímá, jak je to s preparováním celé ryby, pokud by byla vykuchaná.

    Jde mi totiž o limit 50 kg na osobu všech přeparvovaných věcí i když tohle asi nikdo nikdy nekontroluje.

    Díky za odpovědi.

    #11325
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    To o trofejní rybě skoro každý píše, ale nikdo nikdy ji nevezl v celku domů ?

    #11402
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Ja loni vezl v celku kočku. Byla vykuchaná. Preparátorovi jsem ji dal tak jak jsem ji zamrazil. Chtěl jsem vypreparovat jen hlavu, tak ten zbytek mi preparator vrátil. Bez části kůže samosebou.

    #19879
    Radek Kuklik
    Člen
    (47 odpovědí)

    Máte kluci někdo tip na dobrého preparátora u nás na Moravě? A jakou rybu by jste doporučili k vypreparování? Nejde mi o velikost,spíš něco menšího.

    Už preparuju a ještě jsem nevyjel:-(

    #19884
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    radek napsal:

    Máte kluci někdo tip na dobrého preparátora u nás na Moravě? A jakou rybu by jste doporučili k vypreparování? Nejde mi o velikost,spíš něco menšího.

    Už preparuju a ještě jsem nevyjel

    Zugar – Moravská Nová Ves

    viz výše (mořská kočka – celá vykuchaná – trofej hlava)

    #19911
    sven
    Člen
    (16 odpovědí)

    Ten odkaz vypadá na profesionála.

    😎

    #19912
    alf
    Člen
    (10 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Ja loni vezl v celku kočku. Byla vykuchaná. Preparátorovi jsem ji dal tak jak jsem ji zamrazil. Chtěl jsem vypreparovat jen hlavu, tak ten zbytek mi preparator vrátil. Bez části kůže samosebou.

    MifakM napsal:

    Já, bych ti kočku nevrátil. Kočky jsou nejlepší a hlavně k jídlu, ty mám nejradši.

    Alf

    #19918
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 sven

    Dělá to již dost dlouho na to, aby byl 🙂 A navíc dělá to od mala (jeho otec byl preparátor taky).

    Jinak se s ním znám už od střední školy.

    2 alf

    Dostal by jsi do zubů 🙂

    #19942
    alf
    Člen
    (10 odpovědí)

    To MifakM:

    To se dá přežít – “Vyděržaj pianěr” – Co všechno Alf nevydrží pro kočku, mačku, číču, mindu – jak chceš. Nejlepší je dvounohá a bez preparace….

    😛

    #21808
    Karel Kalivoda
    Člen
    (1 odpovědí)

    Sice píšete, že trofejní rybu nikdo nikdy celou nevezl, ale z některých diskusí to vypadá jinak. Takže v čem ji vezete celou? Pochybuji, že se dá nějak zkroutit do bedínky 50×40, ve které si občas ;-)někdo přiveze filety.

    #21819
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Do bedny 60krát40cm se vejde treska 1,10cm celá!Stočená ve folii zabalená,zamrazená cca 12kg těžká! Vyzkoušeno8-)čau

    #21824
    Codfish
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Aj moja mačka prežila cestu od Tromso. Bola zmrazená, zabalená vo fólii a zatočená v zateplenej rybárskej bunde a celý tento valec obehnutý lepiacou páskou, aby držal pokope. Cestovala v kufri pod vecami a doma som ju vyložil ešte na 70%zmrznutú a cestou ju nebolo vôbec cítiť.

    #21825
    Codfish
    Účastník
    (76 odpovědí)

    #21843
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Jednou jsme potřebovali vézt celou tresku,tak jsme dali dvě polystyrenky na sebe a odřízli u té vrchní dno.Pak se tam vejde opravdu hodně.

    #21918
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    Zdravím.

    Jestli se mohu podělit o zkušenost s přepravou trofejky mám pár rad:

    – ulovenou rybu zabalit do strečky a dobře zamrazit.

    – těsně před odjezdem zmrzlou rybu zabalit do bublinkové přepravní folie.

    – lepící páskou polepit a stáhnout bublinkovou folii.

    – takto zabalenou rybu vložte do pl.obleku Sundridge.

    Ryba v pohodě a bez újmy transport přečká.

    :-P:-P:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 16)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...