Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Trajekt Roztok – Trelleborg nebo Sasnitz – Trelleborg

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Vaca a poslední změna proběhla před 3 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #311463
    Pavel Poprask
    Účastník
    (15 odpovědí)

    POraďte, kde objednat trajekt do Švédska. Je výhodnější  Roztok – Trelleborg nebo Sasnitz – Trelleborg? Chtěl bych je na noc. Díky za rady!

    #311464
    Milan Čechovský
    Účastník
    (147 odpovědí)

    POraďte, kde objednat trajekt do Švédska. Je výhodnější Roztok – Trelleborg nebo Sasnitz – Trelleborg? Chtěl bych je na noc. Díky za rady!

    To záleží kam jedeš. V kolik hodin máš v plánu dojezd na koncové místo.

    Ale dá se jet i jinou cestou. Třeba přes Dánsko, nebo z Polska. Záleží odkud jedeš a kam máš namířeno.

    https://www.directferries.cz/trasy.htm

    https://www.aferry.cz/?gclid=EAIaIQobChMI7sW56Pik4wIVDZ53Ch3gTwAUEAAYAiAAEgJj-PD_BwE

    #311476
    Pavel Poprask
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Chtěl bych něco na noc, přes Polsko se mi nechce. Jedu Tromso.

    #311479
    Milan Čechovský
    Účastník
    (147 odpovědí)

    Chtěl bych něco na noc, přes Polsko se mi nechce. Jedu Tromso.

    Mrkni se na ty vehledávače, tam si to srovnej co je pro tebe lepší. Naposledy jsem jel z Rostocku do Treleborgu. Myslím že to jelo  cca ve 22h. Každopádně pokud chceš v noci, tak by nebyla špatná i kajuta. Kamarád ještě využívá dlouhý trajekt Gdansk – Nynashamn. Jede to 18 h, pěkně si odpočinou, hlavně děti a starší členové výpravy.

    #329415
    Vaca
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Měl bych dotaz ohledně trajektu TT line z Roztoku, TT line odbavuje přes samoobslužní terminál má někdo zkušeností a sdělí jak to probíhá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Trajekt Roztok – Trelleborg nebo Sasnitz – Trelleborg

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...