Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 251 odpovědí. Do diskuze (48 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 252)
  • Autor
    Příspěvky
  • #278218
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    Honziku,tož pekně to pobal, ja ti to taky balim, zitra nebo ctvrtek posilam 6ks,kdybys o nekom vedel kdo by mel jeste zajem,poslu,nejake jsem pridelal.Zdena

    #278226
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    Ahoj Titraňáci, mám radost , že se pomalu rozjíždí vlákno TITRAN,ač jedu až v září ,hltám každou zprávu . Honzíku nech mě tam nějaké hadice D . Dík za reporty a ahoj VIKI .

    #278234
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Honziku,tož pekně to pobal, ja ti to taky balim, zitra nebo ctvrtek posilam 6ks,kdybys o nekom vedel kdo by mel jeste zajem,poslu,nejake jsem pridelal.Zdena

         Tož Zdeno dej na Honzu pozor a přádně si zalovte.Přeju hezký zážitek Jirka

    #278235
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    ahoj Jirko, dekuju za prani ,mi to mame za nekonecnych 89,ale už se tesime jako kure na sopel.tobe prejem taky hezke ulovky a dobre zdraví.Zdena

    #278320
    AyM
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Ahoj Titraňáci, už se taky těšíme a máme to 61 dní. Jenom pokud mohu poprosit aby se vlakno rozjelo tak neco udelejte s tim inet připojením. Děkuji moc

    AyM

    #278336
    jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)

    ahoj víš jak to tam s tím internetem je ale pořád by to bylo v pohodě jen kdyby tam lidi jezdily na ryby a ne  za prací nebo  si tam stahují hry že je tam dlouhá chvíle co k tomu jiného dodat

     

    #278338
    petrstar
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Ahoj Titrňaci, jedu za 16 dnů 22.4. a vůbec nevím s kým. Rád bych se dověděl něco o posádce, kterou doplním. Zda preferují nějaký způsob lovu atd. Pokud máte vážení kolegové zájem, budu rád, když se zkontaktujeme.

    Petr

    #278412
    bricolero
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Zdravím všechny co jedou na Titran, neví někdo průměr trubek na zábradlí na lodích v Titranu?

    Chceme si vzít držáky na pruty, ale…. Díky za info

    #278413
    jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)

    Ahoj co se týče průměru trubek na lodích tak ho můžu změřit za 10 dní to už tam budeme ubytovaní .

    jinak držáky budu mít na prodej viz foto na první straně u Zdena ..zatím ahoj

    #278427
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Co se zábradlí týče, tak by to měla vědět MARCELA. Stačí napsat do CK.   My jsme dělali asi 10 držáků na 33mm , což je průměr zábradlí.  Kdo dělá držák, doporučuji prizmatické sevření 26-35mm, aby Vám to pasovalo i v jiných lokalitách na jiné lodě. Jak tak čtu po pár měsících zde,  na Titranu další delegát. To je už  sedmý.  Za 8-10 let. No Honzo, ať ti to vydrží .  S Marcelou to není asi lehké.

    #278440
    petrstar
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Ahoj Titraňaci, tak odjezd za 14 dnů. Jan12 bude můj 6-tý delegát na Titranu. Znám ho pouze ze dvou podzimních rybářských zavodů pořádaných CK SN TOUR, přesto si myslím, že delegát stejně tak jako v minulosti bude muž na svém místě.  Doposud jsem s delegáty neměl žádný vážný problém.

    #278441
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    davide uber!trubky jsou 31mm,delegaty neřeš,určite maš svych starosti dost

    #278444
    georges
    Účastník
    (102 odpovědí)

    Průměr trubky na lodích. Loni 20. 4. 2016 to dal Snori na vlákno Titran 2016. https://rybolovnorsko.cz/forums/topic/titran-2016-2/page/9/

    #278447
    Vlabla
    Účastník
    (27 odpovědí)

    Co se zábradlí týče, tak by to měla vědět MARCELA. Stačí napsat do CK. My jsme dělali asi 10 držáků na 33mm , což je průměr zábradlí. Kdo dělá držák, doporučuji prizmatické sevření 26-35mm, aby Vám to pasovalo i v jiných lokalitách na jiné lodě. Jak tak čtu po pár měsících zde, na Titranu další delegát. To je už sedmý. Za 8-10 let. No Honzo, ať ti to vydrží . S Marcelou to není asi lehké.

    Čau mužu se zeptat za kolik ty držáky budou dik

    #278448
    Vlabla
    Účastník
    (27 odpovědí)

    Co se zábradlí týče, tak by to měla vědět MARCELA. Stačí napsat do CK. My jsme dělali asi 10 držáků na 33mm , což je průměr zábradlí. Kdo dělá držák, doporučuji prizmatické sevření 26-35mm, aby Vám to pasovalo i v jiných lokalitách na jiné lodě. Jak tak čtu po pár měsících zde, na Titranu další delegát. To je už sedmý. Za 8-10 let. No Honzo, ať ti to vydrží . S Marcelou to není asi lehké.

    Co se zábradlí týče, tak by to měla vědět MARCELA. Stačí napsat do CK. My jsme dělali asi 10 držáků na 33mm , což je průměr zábradlí. Kdo dělá držák, doporučuji prizmatické sevření 26-35mm, aby Vám to pasovalo i v jiných lokalitách na jiné lodě. Jak tak čtu po pár měsících zde, na Titranu další delegát. To je už sedmý. Za 8-10 let. No Honzo, ať ti to vydrží . S Marcelou to není asi lehké.

    promiň mēlo to být pro Jan 12

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 252)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...