Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 142 odpovědí. Do diskuze (36 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel respi a poslední změna proběhla před 9 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 143)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6083
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Pro RICI. Nevím na jaké lodi jezdí?, ale od Hynka na Titran je to cca 25 km a průměrnou lodí to trvá cca 1,15-1,45 min. Kdo nechce tolik projezdit benzínu, tak je lep?í býti na Titranu a od tam je to na moře kousíček.

    #6124
    Martin
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Souhlas s 007krivanek.Za 15 minut se od Hynka na Titran nedostane? ani tim kutrem.Je to pěkná dálka.Jezdím k Hynkovi,tak?e vím o čem mluvím.

    #6136
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Dal jsem si tu prácičku a ofotil vzdálenost mezi Titranem a CK EDEN.

    #6137
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Titran a Honza Dufek

    #6138
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Titran a Wohanka

    #6139
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Kilometry jsou vzdu?nou čarou. Kdy? připočítáte vítr,proudy a u někoho trochu toho bloudění, tak i od Wohanky to je na Titran minimálně přes hodinu cesty na plný pecky.

    #6146
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Z Kvenvaeru jede? na Titran přes otevřenku hodinu a půl, já jsem na Titranu maximálně za cca čtyřicet minut, stokoňová loď, rychlost 27-30 uzlů, od nás jede? pořád mezi Dolmoyí a Froyou, tak?e jsi tam rychleji, Orklaken s Dejvickou zbíječkou a Pazderovcema za hodinku dvacet s prstem v nose..Fotka je z jara, kdy jsme byli na Orklakenu, mraky krásných polaků, sem tam treska, moc hezký výlet s partou kamarádů..:)

    #6173
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Je?tě mapka okolí TITRANU, kde jsou nejčastěj?í lovná místa. Dál je lep?í se vypravit s kutrem. Ten parkuje vedle kempu Titran.S e Svenem (majitel kutru ) se dá domluvit na celodenním rybaření dle aktuálního počasí.

    #6178
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Na Titran se jezdí, ale stejně dobrá místa nejsou tak daleko od kempu, kde jsem já, "mníkovi?tě" cca 7 km, "podkova" cca 5km, pěkné hot spoty na polaky jsou taky kolem 5km..Titran je ale pojem mezi rybáři co znají Hitru a kdy? je pěkné počasí, tak stojí so za to vyjet a? k němu. A kdy? je o?klivo a fouká, tak stojí za to se podívat na vojenskou pevnost z II. světové války, která se jmenuje STABBEN FORT, jsou tam i volně přístupné vojenské katakomby, doporučuji baterku, stojí to fakt za to..

    #6179
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #6184
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Honzo, souhlasm s tebou. Kdy? je na Titranu ?karedě, zají?díme na podkovu a mníkovi?tě do průlivu.

    Co se týče pevnosti, tak po 14.00 hodině je tam průvodce, který Vás za 50 NOKů za osobu provede zamčeným podzemím a v Angličtině, nebo Němčině udělá výklad historie.

    20.Dubna mů?e být na titranu i takhle.

    #6185
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Maják na TITRANU.

    #6186
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Svenův kutr je pojmenován také TITRAN.

    Je pro cca 12 lidí, ale dle zku?eností doporučuji pouze v 6-ti lidech.

    Nemotají se Vám vlasce pod lodí a 6 lidí se vejde pohodlně do kajuty při nepřízni počasí.

    #6187
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    A takový bývá výsledek.

    #6255
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Ahoj tak u? mu?ete debatit i u Hynka na webu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 143)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...