Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 797 odpovědí. Do diskuze (83 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel hnata a poslední změna proběhla před 8 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (celkem z 798)
  • Autor
    Příspěvky
  • #118683
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    georges napsal:

    Nějak to tu usnulo. Na Titranu zamrzla voda? Že by se tam nechytalo?

    Nezamrzla, ale do 7/8 je volno 😎

    #118687
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    čau Georgesi,na titranu ryby jsou,podívej se na vlákno 27-letos v červenci to chtělo větší trpělivost.pravda,norácy dostali větší kvoty na sítˇování,ale zatím to neí tak hrozné.makrely byly v menších hejnech u majáku kolem vrat.polací od květníku dál,až ke skalám na dohled.doršáci vykutálení na hranách.na olkraken nemělo cenu jezdít.

    #118697
    georges
    Účastník
    (102 odpovědí)

    To: Halibuťák. Tak to beru. Já myslel, že Snori přestal komunikovat. Už se těsím na zprávy i od tebe.

    #118699
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    georges napsal:

    To: Halibuťák. Tak to beru. Já myslel, že Snori přestal komunikovat. Už se těsím na zprávy i od tebe.

    7/8 vyjíždí autobus, tak možná 9/8 bude info. My vyjíždíme 25/8 a už se nemůžeme dočkat 😎

    #118700
    georges
    Účastník
    (102 odpovědí)

    halibutak napsal:

    georges napsal:

    To: Halibuťák. Tak to beru. Já myslel, že Snori přestal komunikovat. Už se těsím na zprávy i od tebe.

    7/8 vyjíždí autobus, tak možná 9/8 bude info. My vyjíždíme 25/8 a už se nemůžeme dočkat

    To ti věřím. Já se taky letos těšil. My vyjíždíme 25.5.2016. Hlavně ať vám vyjde počasí, my se letos trápili s větrem.

    #118706
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Začínám balit, 7.8 odjezd. Jsem zvědav co zase zapomenu. Doma to vypadá jako po výbuchu. Hlavně to počasí, ne jako přadloni: 5 dní na baráku:-x

    #118709
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    georges napsal:

    To ti věřím. Já se taky letos těšil. My vyjíždíme 25.5.2016. Hlavně ať vám vyjde počasí, my se letos trápili s větrem.

    Díky. Norsko je naše nemoc a tak sledujeme info každý den. Bohužel, počasí letos první půlrok bylo hodně o větru.

    #118749
    Senohrábek
    Člen
    (8 odpovědí)

    To Aubi:

    Omlouvám se ,že využívám této formy komunikace, ale nemám jiné spojení jak abych tuto zprávu sdělil.

    Mirku,pokud s Vámi měl jet na Titran 7.8 Cyril tak nejede, bližší viz soukromá zpráva /jinak m. 731222113/

    Díky všem za pochopení

    #118967
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Taky jedu 25.8. už aby to bylo. Co zabalit to je v pohodě, já musím ještě odlejt tak 200 gum, 100 jigovek a udělat nějaký návazce pro mníky… 😀 Balení je už jen třešnička na dortu 😎

    #118971
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    A jaký barvy vám vůbec na Titranu letos šli? Polaci černá případně napodobeniny kelerů, tresky oranžová? Nebo je nějaká změna oproti loňskému roku?:-?

    #118974
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    …jestli budeš dělat ještě 200gum a 100 jigovek , tak nemusíš mít strach, do nějaké varianty se jistě trefíš. Já už nemám nic…

    #118975
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    Roas napsal:

    Taky jedu 25.8. už aby to bylo. Co zabalit to je v pohodě, já musím ještě odlejt tak 200 gum, 100 jigovek a udělat nějaký návazce pro mníky… Balení je už jen třešnička na dortu

    Tak to máš ještě co dělat, to ti to uteče 😎

    #118980
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Toho se právě bojim, že mi to uteče 😀 Hlavně aby nám tam nefoukalo a dalo se na vodu… Letos jedu jen jednou tak to musí stát za to! 😡

    #118990
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Roas napsal:

    A jaký barvy vám vůbec na Titranu letos šli? Polaci černá případně napodobeniny kelerů, tresky oranžová? Nebo je nějaká změna oproti loňskému roku?

    Zdar, já budu opět věřit zlatým a na zkoušu jsem udělal ještě chaluhovou tresku (oranžová) a růžovou perleť

    #118993
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    MadMack napsal:

    Zdar, já budu opět věřit zlatým a na zkoušu jsem udělal ještě chaluhovou tresku (oranžová) a růžovou perleť

    Kvalitní příprava Kapitáne, teď už nemáme o nic strach a klidně můžeme vyrazit 😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (celkem z 798)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...