Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 797 odpovědí. Do diskuze (83 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel hnata a poslední změna proběhla před 8 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 798)
  • Autor
    Příspěvky
  • #113171
    Mys
    Účastník
    (157 odpovědí)

    pepapol napsal:

    Myslím si že je to věc delegáta který by to měl aspoň trochu hlídat. Já sem zažil i to že dva týpci byly celý den na moři přijeli večer a chlubyli se,že chytli 72 ryb a všech 72 ryb se jim vešlo do dvou beden to bylo hrozný takový čudly a bylo jim to uplně jedno.

    a co s ti ma delegat dle tveho nazoru delat? “Ty ty ty to se nedela.” a dal?

    #113210
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Nevim třeba upozornit že ryba má nějakou míru tak to aspoň trochu dodržovat, nebo tobě to přijde normální???? Neříkám že za to můžeš ty. Ale když jsem byl na Titranu poprvé tak to tak bylo. “tady jsou míry tak to trochu dodržujte” A už to nechci rozebírat je to každýho věc. Dnes to máme za 20″ tak se tu jen dívám co se děje a těším se na červenec 🙂

    #113222
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    takze kdo to nevi,aby nezaspal odjezd z Hradiste-19 dni 9,5hodin

    #113241
    kafra
    Účastník
    (61 odpovědí)

    Zdeno, proč nenapíšeš, že se odjíždí ve 14:00 hod.? A ještě by se hodilo vědět místo, kde bude autobus přistaven. Jsem jeden z těch, kteří to neví.

    #113245
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Mára45: Že zrovna Ty Máro? Který nechytil rybu větší jak 45… :))

    Je to hlavně v nás a o nás. A bohužel i letos jsme to zažili, kdy doršátka 25cm stejně jako cokoliv jiného živého končilo v bedně.Zoufalství.Bez rozdílu národnosti.

    Na druhou stranu, jak by řekl SIM, nejsme tady na MRKu a na pranýř to není. Já si před léty o málo většího také odvezl, ne kvůli masu,ale na preparaci.

    Delegát není dráb, ale nemůže to přehlížet. Měl by důrazně vysvětlit, že takto opravdu ne. Nejednou jsem zažil, jak Dedo145 důkladně vyčistil žaludek “kelírkářům” 4 plné bedny 30cm kelírků, to fakt není jen na gril…

    #113249
    Mys
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    To Mára45: Že zrovna Ty Máro? Který nechytil rybu větší jak 45… :))

    Je to hlavně v nás a o nás. A bohužel i letos jsme to zažili, kdy doršátka 25cm stejně jako cokoliv jiného živého končilo v bedně.Zoufalství.Bez rozdílu národnosti.

    Na druhou stranu, jak by řekl SIM, nejsme tady na MRKu a na pranýř to není. Já si před léty o málo většího také odvezl, ne kvůli masu,ale na preparaci.

    Delegát není dráb, ale nemůže to přehlížet. Měl by důrazně vysvětlit, že takto opravdu ne. Nejednou jsem zažil, jak Dedo145 důkladně vyčistil žaludek “kelírkářům” 4 plné bedny 30cm kelírků, to fakt není jen na gril…

    A co se stalo? Borci si na dedka pravdepodobne stezovaly. O to ze je zjebal nepadlo ani slovo ale nasli si nejaky zavazy buvod jako ze jim dal lod se zelenym pruhem. A pristi rok zas brali tri prdele kelirku… Takze se nestalo…

    Takze delegat by mel upozornit ale stejne se nic nezmeni…

    #113251
    Mys
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Vcera fukyr ak blazen vecer jsem se dostal ze brehu a docela se darilo. Rano byla chvile bez vetru a chlapi se dostali na vodu jsou zmrzli a mokri ale nachytali i kdyz bylo tezsi vybrat neco lepsiho, Jen co oschnou pujdem fotit…

    #113252
    Mys
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Polacci ze brehu

    #113254
    Mys
    Účastník
    (157 odpovědí)

    neco malo z rana:

    #113255
    Mys
    Účastník
    (157 odpovědí)

    a jedna hezka.

    #113787
    Mys
    Účastník
    (157 odpovědí)

    dneska se docela darill. Na Orklakenu nejake pekne tresky. Chlapi pochytaly nejake okouniky. Chytl se jeden dasik cca 3kg ale chlapymi ho ukazaly az kdyz se ptaly co s nim dal… Chytl se jeden halik cca 90cm aale chlapi mi jen zamavali kostrou…

    #113793
    Mys
    Účastník
    (157 odpovědí)

    #113799
    Mys
    Účastník
    (157 odpovědí)

    #113859
    pavelm
    Účastník
    (81 odpovědí)

    Zdravím všechny Noráky!

    Velice mě upoutala předešlá diskuze o dodržování norských pravidel a zákonů.

    Teď zdravím ty ctnostné Noráky, kteří dodržují předepsanou rychlost, nevozí do Norska více alkoholu, než je povolené, nevyvážejí z Norska více ne 15 kg ryb a rybích produktů (ovšem když mají méně než 5 beden). Zdravím i delegáty – dej 100 euro a chytneš ryby.

    Správně by delegát, chce – li dodržovat tyto zákony při zhlédnutí nemírové ryby měl informovat příslušné úřady, stejně tak celnici, že jeho frekventanti vezou více ryb než je povoleno.

    Kdo z nás si tedy troufne soudit, které zákony dodržovat a které ne. Výše zmínění přispívatelé zřejmě ano.

    #113877
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Klucííí, s tohoto fora nedělejme MRK:-(nerad bych se dožil že raz tady budeme pranýřovaný zato,že nepoužívame bezprotihrotové háčky a nefotíme ryby na podložkách.Hold chyba se stala, upozornit je potřeba ale pytvat to do nekoněčna je zbytečné….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 798)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...