Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 998 odpovědí. Do diskuze (76 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roas a poslední změna proběhla před 9 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 999)
  • Autor
    Příspěvky
  • #85236
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Respi napsal: Jestli pak jsou na Titranu taky mníkoviště jako u Honzy Dufka..? Jsou-nejsou.?

    Mníků jsme tam chytili dost.Třeba Terka měla 146 cm.Dědo145 Ti poradí a vezme na místa,kde ho lapneš určitě.Kdo s ním jel,tak vždy dovezli pěkný hadice…

    #85239
    ajca
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Nejsou mníci plní parazitů?Loni to bylo na Vsterálech hrozné

    #85242
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Nevím jak na Titranu, ale na Smole jsou čistí. Vzhledem k tomu, že ta loviště nejsou zase až tak daleko od sebe, předpokládám, že i na Titranu jsou také bez parazitů. :-P:-P:-P:-P:-P

    #85257
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Zdravím všechny Titrance hlavně doršáka a dedo 145 a už se na Vás těším na marečka a jemu podobné partáky:-D:-D:-D:-D

    #85286
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Tak dnes za 44. Letí to letí. Už abychom tam byli!

    #85290
    Terka-146
    Člen
    (54 odpovědí)

    Já jsem docela zkoumal 😀 a mníci byli uplně čisťoučký. Dokonce i játra, která jsme s Dedo145 zavařovali, byla dokonalá! 🙂

    #85292
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Terka-146 napsal:

    Já jsem docela zkoumal a mníci byli uplně čisťoučký. Dokonce i játra, která jsme s Dedo145 zavařovali, byla dokonalá!

    To jsem rád, že jsem se ve své prognóze nespletl. :-P:-P:-P:-P

    #85294
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Předpokládám,že čistí byli lengové,ale nechce se mi věřit,že i brosmy,ty byly začervené všude,kde jsme je chytali…

    #85295
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    upir napsal:

    Předpokládám,že čistí byli lengové,ale nechce se mi věřit,že i brosmy,ty byly začervené všude,kde jsme je chytali…

    My jsme měli v loňské sezóně relativně čisté i brosmy. Samozřejmě se občas nějakej ten červík našel, ale nebylo to tak strašné. :-P:-P:-P

    #85296
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Na Vesterálech byly prolezlé řádně,nemělo cenu je brát,ani jsme je netahali do lodě…

    #85307
    MK
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Brosmy jsou napadený parazitama asi nejvíc,už je taky neberu,u lengů je to v poslední době lepší,ale horší je,že už je mají dorše i polaci a řekl bych,že u polaků jich přibývá. Jinak dnes za 27.

    #85308
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Souhlasím s názorem, že Brosmy bývají napadené nejčastěji. :-|:-|:-|

    #85309
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-)Z mníčků játro neberu,radši z tresek.. Nejčistščí z jedn.skvrnek,…nejvétší obecných!! Ale červíkům se nevyhneš u žádný tr.ryby…:-( ti parchanti si hoví ve slaný vodě)..játra v našich sl.sladkých vodách.?.čistý ..8-)

    #85312
    Michal
    Člen
    (25 odpovědí)

    My chodievame na Garten (čo je mimochodom blízko Titranu) a miene chytáme v cca 300 m sú čisté a aj pečienky. Ja ich síce neberiem ale keď sme ich vyhodili pred nemeckými rybármi skoro sa rozplakali.

    #85314
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Berem játra i z mníků,řekl bych že neni rozdíl.A vyhodit je,je absolutní hřích.Ať už samotné s cibulkou nebo rozmačkané s cibulkou,taveňákem a pepřem-DELIKATESA.:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 999)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...