Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 998 odpovědí. Do diskuze (76 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roas a poslední změna proběhla před 9 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 976. až 990. (celkem z 999)
  • Autor
    Příspěvky
  • #102654
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    #102655
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    #102656
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    vikendova upoutavka- titran se bliží a letos jim to natřem

    #102658
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    pro zdena,Mám k tobě prosbu,co to je za barvu na ty zelené hlavičky—můžeš dát odkaz?—,tentokrát mě nejde o rybařinu ale potřebuju barvu na model choppra a ta zelené je parádní,ptal jsem se i po černé metalíze ale vše je ve velkém balení a já potřebuju natřít tak 2dm čtvereční,Otta.:-?:-?:-?:-?

    #102659
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    otta napsal:

    pro zdena,Mám k tobě prosbu,co to je za barvu na ty zelené hlavičky—můžeš dát odkaz?—,tentokrát mě nejde o rybařinu ale potřebuju barvu na model choppra a ta zelené je parádní,ptal jsem se i po černé metalíze ale vše je ve velkém balení a já potřebuju natřít tak 2dm čtvereční,Otta.

    Kdekoliv dojedeš, kde míchají autolaky, tak ti namíchají dle odstínu RAL i deci.

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Vzorn%C3%ADk_barev_RAL

    Stačí si jen vybrat.

    #102665
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    pro 007krivanek:Moc děkuji za informaci,doufám že ji využiju.Otta.:-D:-D:-D:-D

    #102666
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    otta napsal:

    pro 007krivanek:Moc děkuji za informaci,doufám že ji využiju.Otta.

    S akrylátovými barvami a AIRBRUSHem lze dosáhnout hezkých výrobků.

    Věř, že jakmile jednou začneš, není konce. A pistolky dnes koupíš již do 500,-

    #102667
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Dělám vnukum nějaké modely tak to chci vyfešákovat,část bude leštěnej nerez no a k tomu nějakou pěknou barvu.

    #102668
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)
    #102669
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #102673
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    fakt moc pěkný..:-)

    #102676
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    otta napsal:

    Dělám vnukum nějaké modely tak to chci vyfešákovat,část bude leštěnej nerez no a k tomu nějakou pěknou barvu.

    A má ten čopřík i stojánek?? Každá pořádná motorka má přece stojánek. Říkam jen pro inspiraci, žádný rejpání. 😀

    Jinak je to pecka.

    #102677
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    pro kliknis:nemá,nemá ani motor,vejfuk,brašny a potaženou opěrku kůží jako sedlo-protože je ve výrobě,ale vše toto mimo stojánku bude mít/tu opěrku jsem právě došil.Stojánek nemá protože to je chopper trike-to je vlastně chopper který má vzadu dvě kola,má je různě daleko od sebe,tento je má vedle sebe.Chopper trike stojánek nemá. 8-O8-O8-O8-O

    #102678
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Pokud to tam vleze tak to je chopper trike.

    #102679
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Omlouvám se,fotky tam jdou ale pokud stahnu obrázek z netu tak tam občas nevleze.:-(:-(:-(:-(Omlouvám se ještě za jednu věc-tato debata do tohoto tématu nepatří ale nějak to tam sklouzlo.PARDON.:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 976. až 990. (celkem z 999)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...