Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 998 odpovědí. Do diskuze (76 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roas a poslední změna proběhla před 9 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 999)
  • Autor
    Příspěvky
  • #95899
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    jirka50 napsal:

    Chudák dedo to jsis vybral háčka jak fík vždyt tam leží jak vorvanej vorvan[/citace

    Zdar Jurko až tak deda lutovať nemusíš vydel som že to bolo aj naopak. Vieš mi preložiť vorvanej vorvan???

    #95904
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Marecek napsal:

    jirka50 napsal:

    Chudák dedo to jsis vybral háčka jak fík vždyt tam leží jak vorvanej vorvan[/citace

    Zdar Jurko až tak deda lutovať nemusíš vydel som že to bolo aj naopak. Vieš mi preložiť vorvanej vorvan???

    Marecku ja jako polygot bych to do slovenskeho jazyku prelozil : VRASKAVY VRASKAVEC:-D:-D

    #95911
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Sroubecku tu mas dukaz,ze I po TT se da behat po lese.Tohle uz je posledni foto ze subtropickeho pasma.Za 2 dny odjezd na Titran a pak huraaa na ne

    Nejen v košíku ulovky ale tahle trojka je uspěšná i na vodě je to ideální sestava na ryby čau chlapi

    #96016
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Tak Dedo145-tce zasloužená košíčková dovolená skončila a je již ve 100% nasazení na Titranu. Ráno úspěšně dorazili ve zdraví a bez celních kontrol do campu a od zítřka budou opět čerstvé informace na max.v jeho obvyklém stylu.

    A máme se na co těšit…

    #96028
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Už se těšíme…!:-D

    #96029
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    😎

    #96088
    georges
    Účastník
    (102 odpovědí)

    Děje se něco na Titranu? Už jste tam druhý den a žádné zprávy!!!!

    Nebo stále filetujete?:-D

    #96108
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Já doufám ze filetují 😀

    #96113
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Aktuální info z Titranu, chlapi filetují jak o život. Ryb je dost, standardní velikosti. Včera se podařil pěkný ďas.

    Dedo 145 se zatím nezastavil. Dává dohormady lodě GPS a další nezbytnosti, které buhužel nebyly v tom stavu, v jakém je opouštěl.

    Takže vše dává do pořádku, takže ještě ani nevybalil a bohužel nemá prostor sázet foto na RN.

    Dnes prý to ale dožene a v noci sem pro nás nedočkavce hodí první fotky z tohoto turnusu.

    #96114
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Chlapi tahají standardní velikosti.A mlaďoši se činí..

    #96181
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Diky Dorsacku za omluvenku.Skoda ze jsem te nemel,kdyz jsem chodil do skoly.Ale vse je to presne tak jak Dorsak predeslal.Vsichni jsme se uz ukrutne tesili na tento turnus a ocicka se vsem jen tak rozsvitily,kdyz byl k odjezdu pristaven nas korab

    #96182
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    V Rostoku jsme po dlouhe dobe uslyseli krik morskych racku a v 30-ti stupnovem horku jsme se konecne nadychli morskeho vzduchu

    #96183
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Po prijezdu na Titran jsem se snazil co nejdrive odevzdat lode a mezitim si prvni nedockavci z mola chytili prvou zlatou rybku

    #96184
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Prebirani lodi se vsak natahlo temer o 2 hodiny,protoze po mesici bez udrzby se na nekterych plavidlech objevily drobne I vetsi zavady.Ale jak videt jde to I bez lodi:-D

    #96185
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Prvni ulovky vzdy potesi I kdyz nejsou zrovna z tech nejvetsich

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 999)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...