Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 998 odpovědí. Do diskuze (76 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roas a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 999)
  • Autor
    Příspěvky
  • #92635
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Nádhera , Ti borci musí šílet blahem.Hned bych měnil…

    #92637
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vsichni na lodi meli metrovky

    #92638
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A dalsi rodinna lod.Nebyl v tom vsak zadny kardinalni rozdil.Tech metrovek je uz nejak dost

    #92639
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A jaky otec takovy syn.Pekny mnicek 120 cm a Petova spokojenost,ze zase predbehnul tatu

    #92640
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Hezký ryby, gratulace. 8-)8-)8-)8-)8-)

    #92642
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A to snad zatim staci,Dnes to byl odpocinkovy den,na vodu nevyjel temer nikdo.Mym zhyckanym rybarum se 7-ka vitr zda jako uragan a tak cekaji na posledni noc.V noci ma byt opet skvele pocasi a uvidime,jestli vcerejsi destik nepokazil rybam apetit.

    #92644
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    Nádhera , Ti borci musí šílet blahem.Hned bych měnil…

    Mam ten pocit ze pomalu se to nekterym stava samozrejmosti a ti kteri prisli z jinych lokalit meni nazor na rybolov.To co jim pred prijezdem k nam delalo radost /60 cm kelirky/ ted zacinaji povazovat za obtiz pri lovu velkych ryb.Ale kdyz uz nesili blahem tak spokojenost je tu urcite ohromna.

    A ty by jsi si to tedy neskutecne uzil

    #92686
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To dedo145: Díky za krásné reportáže a nádherné fotky a úspěšným rybářům gratulace.

    #92814
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak mame zase za sebou louceni.Velke ulovky zustanou v pameti rybaru az do pristiho zajezdu.Pred koncem se jeste povedly dve krasne ulovky

    #92815
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A tu je 25. halik 138 cm a 39 kg.Bohuzel jsem mel jine prac povinnosti tak jsem se nedostal k jine fotce.

    #92816
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pri louceni s partou mne opet zklamal fotak,takze tradicni zaverecne foto dnes nebude.A preji nasi nove parte aby nachytala stejne jak ta ktera zrovna odjela.

    A doufam,ze se vyhnou takovym problemum jako je tenhle

    #92827
    jirka66
    Účastník
    (353 odpovědí)

    Stane se 😯 . Kde se to chlapcům povedlo? Na Titranu to vzhledem k profilu mořského dna není zas tak běžné.:-|

    #92833
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Pri louceni s partou mne opet zklamal fotak,takze tradicni zaverecne foto dnes nebude.A preji nasi nove parte aby nachytala stejne jak ta ktera zrovna odjela.

    A doufam,ze se vyhnou takovym problemum jako je tenhle

    Tak to je moje noční můra..brr:-(

    #92875
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Jirka66: 🙂 je jich více něž dost, sice to není tak zoufalé jak u Doškyho, ale je tam řada míst, hlavně při vláčení.

    #92876
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    To Jirka66: 🙂 je jich více něž dost, sice to není tak zoufalé jak u Doškyho, ale je tam řada míst, hlavně při vláčení.

    Jak zoufalé, to stačí akorát čumět. :-P:-P:-P:-P:-P Vloni mi jeden klient na mou otázku “Jak mohl na místě kde byl udělat vrtuli” odpověděl, že na GPS nevidí, protože nemá brejle. :-):-):-):-):-) To se s tím pak těžce bojuje. :-P:-P:-P:-P Jinak to Doršáčku, zatím, letos není tak zlé. :-P:-P:-P:-P:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 999)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...