Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 998 odpovědí. Do diskuze (76 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roas a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 999)
  • Autor
    Příspěvky
  • #91993
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Chlapcum z vedlejsi lode se taky darilo a jeste pred nasim odjezdem jsem je stacil blysknout

    #91994
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Peta ma na polaky kliku a jede v Zoomu.

    #91995
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak jak nam se na zapade nedarilo s mnicky,tak naopak Liskovci na jihovychode zabrali.Bohuzel nefotili na lodi a fotky,ktere mi dali po prijezdu nemaji potrebnou estetickou kvalitu.Ale slibili,ze dalsi ulovky budou dokumentovat na lodi.Takze se mame opet na co tesit.

    #91996
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    zitra nas ceka opet krasne pocasi,ja vsak musim jet pro letici klienty do Trondheimu.Info pro lovce vsak bylo udelano a doufam,ze nez se vratim tak zuroci vsechny moje informace a bude se opet na co divat.Dobrou noc

    #92006
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dedo145, krásné povídání a fotky, jako vždy a proto velké DÍKY a Dobré ráno! 😛

    #92097
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-)pěkný report od Peti8-)

    #92098
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-)Počasí i moře paráda, to za nás bylo i takto:-x

    #92133
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Prave jsem se vratil z letiste a mam hlaseny pekne ulovky.Ale vzhledem k tomu,ze na zitra nam hlasi zhorseni pocasi,tak jsme zmenili

    plany a jedeme na nocni vyjezd.Takze komplet report az rano po navratu

    #92146
    jirka66
    Účastník
    (353 odpovědí)

    Dedo, Ty jsi prostě nezmar. Tak aspoň ať ten výjezd stojí za to 😎

    #92162
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Ahoj dedo prohlídl jsem si Tvé příspěvky paráda doufám že všechno nevylovíte a něco zustane i na nás jirka50

    #92177
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak jsme se vratili v 7,00 hod.,rybky jsou uz vyfiletovany a po dobre gulasovce se snad jeste dokazu soustredit na pismenka a obrazky.

    Vyrazili jsme na Hakkeskalen po 21. hod s cilem dobre si zavlacit a zamerit se na polaky.Na zacatku jsem chtel zkusit predni hranu kde se nedavno chytily velke kelery.Drift byl slabounky,ale bohuzel v nepriznivem smeru.Presto jsme to zkusili a cekalo nas prekvapeni.

    #92179
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vsude okolo nas se prohanelo obrovske mnozstvi ostrounu a skakali na vsechno co jsme jim predhodili

    #92181
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jina ryba se tam nenachazela tak jsme prejeli na druhou stranu skaliska na osvedcene polakove melciny.Ale ani tam ryby nebyly.Na duvod nas upozornili ptaci,kteri naletavali do vody.Velke hejna smacku se nachazela na hloubkach okolo 50m.Kdyz jsme zdriftovali na tyto hloubky tak hned zacaly ve sloupci zabery

    #92182
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pod smacky byli krasni polaci

    #92185
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    V jednom driftu jsme jich chytili 9

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 999)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...