Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel petras a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4366
    kevin
    Člen
    (7 odpovědí)

    Ahoj chlapi, ozvěte se někdo kdo byl už letos na Titranu. My tam jedeme konec Května tak jsem se chtěl něco dozvědět. Jedeme tam už po třetí a jsme tam spokojeni. Je tam hodně možností a míst rybolovu. Kdyby jste měl někdo nějaké tipy nebo souřednice tak dejte vědět.null

    #37279
    jihoceskejpepik
    Člen
    (3 odpovědí)

    ahoj-byl jsem tam sice vloni a ryb bylo málo,taky v květnu 22.5

    a nádherný počasí 22 st.sviňuchy,delfíni, mroži ,obrovská rybářská loď kterou bylo slyšet na 20 km.No a když nejsou hejna tak mníků je tam dost a dost od majáku nahoru směr sejskálen na hloubkách kolem 100 m ,hlavně maso na pilkr a o 50 % větší úspěšnost s chem. světlem

    NAVIGACE NUTNÁ

    #37283
    kevin
    Člen
    (7 odpovědí)

    myslíš chemické světlo na pilkr, jo?

    #37284
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Podivej se na vlakno aktualni situace stredni norsko a Titran tam mas na temer kazde strance

    #37588
    jihoceskejpepik
    Člen
    (3 odpovědí)

    AHOJ-CHEM SVĚTLO NA PILKR 20 CM ,KUPUJU NA AUKRU 50 KS VYJDE ASI NA 80 KČ ,IZOLAČKA AJE TO:-)

    #37591
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Nevím,jestli chem.světlo ( tyčinka která se zlomí)funguje ve větší hloubce,kde je studená voda.Při vytažení jsem měl pocit,že se reakce zastavila a po ohřátí se znovu tyčinka rozsvítila.

    #37596
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Petras- Túto istú skúsenosť mám a ja.

    #37607
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    petras napsal:

    Nevím,jestli chem.světlo ( tyčinka která se zlomí)funguje ve větší hloubce,kde je studená voda.Při vytažení jsem měl pocit,že se reakce zastavila a po ohřátí se znovu tyčinka rozsvítila.

    Nefunguje:-(

    Proto jej někteří po krátkém lovu třeba candátu pak dávají do mrazničky, aby se zpomalila chemická reakce.

    #37613
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Takže je to na …..:-(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...