Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 68 odpovědí. Do diskuze (27 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 69)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6589
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    testík

    #6590
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    #6600
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Ahoj admin.

    Nebol včera nejaký problém so servrom?

    Dosť často mi to písalo nedostupný SQL server a mám pocit, že chýbajú nejaké príspevky.

    Teda minimálne v bazaru od uživateľa mikr.

    Zo 17.11. tam nieje jediný príspevok…

    Možno včera všetci slávili :-)))

    #6601
    Lipenak
    Účastník
    (187 odpovědí)

    Slavit asi bylo co, protože nevím kolik by nás jezdilo do Norska 🙂

    #6603
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    V klidu,nefungovalo to,tak sem hleděl na tel. 🙂 🙂

    #7083
    Lipenak
    Účastník
    (187 odpovědí)

    Mám technickou k adminu. Když jsem vymazával odeslané zprávy ze soukromé pošty, tak při vymazání zprávy vrchní(měl jsem tam tři zasebou) mi zmizela ta poslední v odeslaných :o)

    #7084
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Admin odpovídá – zrovna v době, kdy jste mazal zprávu jsme předělávali tlačítko na mazání zpráv, ta chyba už by tam být neměla.

    #7085
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Už mi jdou smazat zprávy! Díky.

    #7097
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Spíše nápad/návrh (už sem ho psal do chatu, ale zatím bez odezvy):

    Co na stránky umístnit kalendář (do pravého sloupce) s tím, že bychom tam mohli (jen registrovaní) zadávat různé akce (přednášky, srazy, kdy kdo jede do Norska a kam apod.). Datum s přidanou akcí by byl vybarven jinou barvou. Po najetí na datum by se pak daná akce zobrazila pomocí JavaScriptu v novém okně – pop up (podobně jak se občas zobrazují popisky u fotek).

    #7109
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Acro! editor je na provaz. To je takovej problém zakomponovat FCK nebo Tiny?

    #7120
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    #7121
    Duke
    Správce
    (1390 odpovědí)

    #7123
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    MifakM: Bereme to na vědomí, je to trochu složitější záležitost (pokud to tedy budu programovat úplně od začátku sám). 

    Jinak jsme nasadili TinyMCE na podnět Miloše.

    #7124
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Acro:

    Je to trochu složitější, ale nic co by se nedalo zvládnout 😀 Jsi šikovnej kluk :D.

    Vytvořit kalendář je brnkačka a pak jde jen o propojení dB v php přes MySQL + styly.

    Sám to budu dělat na svoje stránky a strach z toho nemám. A to nejsem žádnej php profík 😀

    #7125
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Další prosby/návrhy.:

    1.

    Do soukromých zpráv přidat tlačítko “ODPOVĚDĚT” k přijaté zprávě, abychom nemuseli adresáta (pokud odpovídám na nějakou zprávu) vyhledávat.

    2.

    Tiny je fajn, jen by bylo možná dobře (není to bezpodmínečně nutné) editoru natvrdo nastavit rozměr (šířku). Teď když chytnu “ouško” vpravo dole, můžu pole roztáhnout až mimo rozměr div-u.

    3.

    Co do profilu přidat možnost uložit si “přátele”? Pak by se mohli každému kdo to využije v profilu zobrazit nové příspěvky od přátel a člověk by se nemusel proklikávat všemi fóry.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 69)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(114)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...