Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Svéráz českého rybolovu , ČT 2 , 1.2. 2022

  • Toto téma obsahuje celkem 31 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel stipko a poslední změna proběhla před 2 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 32)
  • Autor
    Příspěvky
  • #338012
    jardak446
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Zdar, ktera cestovka, krome Prikryla, jezdi na Bessaker? Ta parta byla hrozna, ale to misto se mi docela libilo. J

    #338015
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    No nevím..ale pro mne poněkud podivný dokument,,,

    #338022
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    Tak nějaký účel to splnilo. Kempy nejsou nafukovací, nás, nadšenců je dost, nemluvě o Německu a dalších zemích, termíny se plní. A pokud někdo, zatím Norskem nepostižený uvažoval, že někdy možná, tak po shlédnutí už ví, že určitě ne 😁

    #338029
    fiske
    Účastník
    (38 odpovědí)

    Ty hoši byly boží 😀. Na nic jsi nehráli, kameru jakoby vůbec nevnímali – to dávalo jiskru příběhu. Atmosfera Norského kempu absolutně autentická, všichni ji známe a zde byla zachycena na 100%. Shrnutí : trochu Jeremy – konzultace o rybích monstrech s ,,domorodci”, trochu Instalatér z Tuchlovic a tak trochu skandinávská verze Borata: Nakoukání do norské kultůry na obědnávku slavnoj českoj národu.. prostě u mnĕ dobrý 😀😃🙂

    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 2 měsíci uživatelem fiske.
    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 2 měsíci uživatelem fiske.
    #338035
    jardak446
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Fiske- Ja mel uplne opacny pocit. Blaboleni hovadin, jen aby neco rekli na kameru a nucene hromadne chechtani na kazdou priblblou hlasku!  Nebyl to dokument o ceskych rybarich v Norsku, ale o jedne parte opilcu. I kdyz takovych znam mnoho.. Abych nebyl uplnej zaporak, tak se na to podivam klidne znova. Akorat se musim oprostit od tech chlastkecu a budu sledovat okoli a predstavovat si, ze tam jsem ja. J

    #338062
    laco
    Účastník
    (40 odpovědí)

    Po opätovnom prezretí zdolávania toho neznámeho monštra a konštatovaniam, že sa dostali niekoľkokrát  z hĺbok cez 90 metrov na hĺbku 10 metrov nad neho som dospel k tomuto záveru.  Podľa mňa sa najpravdepodobnejšie jednalo o zachytený pilker na podmorskej skale v hĺbke 10 m. Pri vypnutom motore ich drift unášal na vzdialenejšie hĺbky a preto sa silon/pletenka uvoľňovala z cievky trhavým pohybom a po určitej dobe (vzdialenosti) bola skoro vo vodorovnej polohe. Po zapnutí motora a postupnom presune nad zachytené miesto boli znovu na pôvodnej 10 metrovej hĺbke a silon smeroval kolmo dole.

    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 2 měsíci uživatelem laco.
    #338066
    fiske
    Účastník
    (38 odpovědí)

    To laco: klidně tomu tak mohlo být a možná to mĕli napsané i ve scenáři 🙂

    To jardak446: taky jsem si představoval, že  jsem tam i s naší partou, už mám asi absťák, chybí mi  Norsko.. ale v červenci jsme tam opět  😀😃🙂

    #338073
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Zdravím. Film jsem si nejprve legálně zakoupil, Pak jej viděl v televizi a po částech si ho pustil i na youtube. Co k tomu dodat? Koukat na nemehla co drží prut jak prase zmrzlinu, ožraly s IQ rezavý pumpy, s prutem a woblerem? To se dá snad jen jednou a se sebezapřením. Minimálně bych očekával od někoho kdo jede do norska poněkolikáté, že nebude zmatkovat při balení, že bude vědět kde na moři najít ryby, že bude mít výbavu na moře a ne na jihlavské vody. A že ti co tam jedou poprvé jsou alespoň rybáři a umí prut držet v ruce. No ale když jsem viděl jak pak nahazuje ke konci dokumentu ten krmelec do vody tak jsem to pochopil. Režisérka se asi snažila o komedii jako byla “S tebou mě baví svět” šmrncutá diskuzemi jako v “Účastníci zájezdu”. Páč jinak tomu nerozumím proč si vybrala tyhle polena.

    #338075
    Fischstar club
    Účastník
    (87 odpovědí)

    ČT a její vedení ukázalo občanům jak jezdí český rybáři do Norska, že to jsou jen notorický alkoholici a břídilové co nic neumí…….. dobrá reklama pro rybáře. Kde jaká parta umí poskytnou dokonalejší svéráz rybolovu v Norsku.   ČT  udělala z Jihlaváku pěkné trotli.

    #338077
    jegrhanz
    Účastník
    (234 odpovědí)

    Je zajímavé, jak celkem trefný snímek vyprovokoval  řadu lidí k tomu, aby zde dělali ramena. Jestliže se nejedná o názor jednotlivce, ale celého vašeho hvězdného clubu, tak jste udělali “trotli” především sami ze sebe….

    #338080
    fox59
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Jegrhanz – mockrát díky za trefný komentář. Rádoby profíci dokument nemůžou rozdýchat. Vzpomínám na video od M. Simča, kdy honili po moři kelery a nějak se jim to nedařilo, to byl také zábavný film…………..

    zdar a sílu všem ,,profíkům”

    #338082
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Jako poleno na chytání, na navazování, na nahazování se rozhodně necítím..no taky by to bylo divné když chytám 45 let..ale zase nevím jestli se vůbec naučím filetovat, už mám 3 nože ale ruky jen jedny a asi levé…a taky loď a motor s volantem…no nevím jestli se někdy bez drcnutí trefím mezi dvě lodi v přístavu…na to jsem poleno, ale ne na chytání, na manipulaci s rybou na zabití ryby…a taky na názory…vidět někoho jak zabije žraloka tak…se neznám…nebo delfína…v tomhle neuznávám ani hlad…tam kam jedeme letos : svellingen tak jsem vytiskl mapy, slepil je do soulepu a označil místa kam na ně..hrany, hory, kopečky…plato s pískem v hloubce…tam kam mi 650 metrů pletenky na multíku stačí….takže příprava je důležitá a ne koukat na moře a být vyděšený..dyď je to jen voda…nebezpečná pro vnitrozemce…

    #338083
    eduso
    Účastník
    (74 odpovědí)

    Já jen přemejšlim, jak se těch kluků zastat. To, že to nebyli žádný superlovci, to asi je fakt. Kdyby ČT oslovila někoho , jako je třeba Michal, určitě by jsme viděli úplně jiný film, ale myslím, že to ani nebyl záměr.

    Hodně tady píšete o alkoholicích, nešicích, atd.  Nevím, jak to je ve vaši partě, ale my se taky scházíme před odjezdem u piva, i když jinak do hospody nechodíme. Taky sebou vezeme pivo a něco ostřejšího.  Nevšiml jsem si, že by to tam ty chlapi nějak přeháněli, nebo alespoň ne tak, aby z toho někdo musel bejt pohoršenej. U mě si stačí dát po celým dni na vodě dvě pivka a můžu jít spát. A motám se taky kolikrát po příjezdu z rozhoupanýho moře ,jako bych celej den někde propařil. Ale nepropařil. Tohle je daleko příjemnější a už se na to pomotávání těším.  Jo a taky občas hov.. chytnem.  Nebo se šíleně na ty ryby nadřem. A někdy to zase jde, a je jedno na co a kde chytáš. A už jsem viděl na vlastní oči taky vyhořet spousty jinejch lovců, který byli úplně na jiný úrovni.

    Pěkný den všem šikovným i nešikovným lovcům, alkoholikům i abstinentům. 🙂

     

     

    #338084
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    A můžete to vlákno zavřít, kolega Eduso to krásně shrnul.

    #338085
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Souhlasím s názory Jegrhanze a Edusa, pamatuju si na naše začátky, ve spoustě momentů a hlášek jsme se s klukama z naší party taky viděli a slyšeli… s lehkým nadhledem mě film svým způsobem pobavil, i když ho nebudu do playlistu vyhledávat, tak s tím jak bylo vše od přípravy přes průběh vyobrazeno bez žádných “natažených” rukou, reklamy nebo tutovky na poslední den, jsem spokojený.
    Norsku zdar a ať se všem daří!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 32)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Svéráz českého rybolovu , ČT 2 , 1.2. 2022

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...