Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zdena a poslední změna proběhla před 3 dny, 15 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)
  • Autor
    Jerry1
    Účastník
    (23 odpovědí)
    byl(a) online před 25 dny

Ahoj, my máme termín od 6.6. a zprostředkovanou informaci mám, že máme vydržet do 25.5. kdy se o tomto termínu bude rozhodovat dle aktuální situace. Pokud bude příznivá, byla by pravděpodobná cesta přes Dánsko (asi o 7h delší) ne přes Švédsko. Zatím ale nemám informaci, jak by to bylo s prokázáním testu při návratu nebo povinnou karanténou. Pokud bude situace nepříznivá, pak by náš termín byl zrušen a preferují vrácení zálohy. Víc informací nemám ani o dalších termínech. Asi nezbývá než čekat a doufat, že se situace zlepší.

Peeta
    Účastník
    (124 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Sachlj, chce to zavolat nebo napsat na oficialni mail. Nejake vzkazy na fb jsou na … My jsme meli odjizdet zitra. Ja jsem se s pani Novakovou domluvil na presunuti terminu na 2021 a uz jsem dostal i voucher od nora s novou rezervaci. Zaplacenou zalohu mi presunuli na novy termin. Pani Novakova byla velmi vstricna (palec nahoru) a vyresili jsme to vsechno behem nekolika dni.

sachlj
    Účastník
    (277 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

Jojo už mi volala a domluvili jsme se

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem sachlj.
    sachlj
    Účastník
    (277 odpovědí)

Tak mám doma voucher na příští rok. Děkuji cestovce. Těším se na příští rok jestli se něco zase neposere. Kolegové jsou už dlouho v důchodu, riziková skupina na koronu ale i věk prostě. a já to mám teď taky docela v prdeli a tak snad do příštího roku se to všechno uklidní…grrr, novej prut, novej elektrickej multík, nová procesorová nabíječka na baterky…už mě napadalo použít to na kapry a dělali ze mě kapraři blbce…přitom kde je napsáno, že na kapra nemůžu použít výbavu na těžkej pilkr? Kde je napsáno, že nemůžu u nás použít elektrický multík? a těch pilkrů a hlav co jsem odlil!

Semtamtuk
    Účastník
    (24 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Heleď, jak se elektrikou dá nahodit ?

ctvrteckaj
    Účastník
    (27 odpovědí)
    byl(a) online před 6 hodiny

nic proti tobě ale ty už tady děláš blba asi pul roku bohužel ti to zatím nikdo nenapsal

Dvořka
    Účastník
    (17 odpovědí)
    byl(a) online před 22 dny

Ostrý! 🙂 Ale s některými názory pana Sachlja máš naprostou pravdu!!!

sachlj
    Účastník
    (277 odpovědí)

Heleď, jak se elektrikou dá nahodit ?

zavést se dá….

to rozčilování pravověrných je všude.. vem si, že na pstruhových vodách, tak jak je definováno zákonem a podmínkami lovu můžeš chytat buď přívlačí a nebo suchou mouchou. No jo ale co ti kteří neumí házet muškařským prutem ale mají nakoupené mouchy. Suché páč s těmi je problém nahodit. Můžeš použít klidně bolonézku 5 metrů dlouhou a na návazec přivážeš 3 mouchy jak to dovoluje zákon a dáš na konec bublinu. Nic proti zákonu a pravidlům. ale vlez s tím na břeh. Tak tě umlátí dřevěnými podběráky. Na tohle se někdo na mrku ptal a málem ho ukřižovali..

vydra-czvydra-cz
    Účastník
    (157 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

Chlapi a já blbec si myslel že se tady bude psát o Svellingenu třeba kdo tam byl a jak se mu tam líbilo a co chytili třeba .

sachlj
    Účastník
    (277 odpovědí)

Jo s tím jsem taky počítal ,ale výsledkem je že místo rybařiny co by začala 6.6 budu sedět doma a novou výbavu musím vyzkoušet aby se projevily závady a já nepřišel o reklamační dobu…

Pruner
    Účastník
    (6 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Kdo čte příspěvky pSACHLJ udělá si o něm obrázek……

zdena
    Účastník
    (262 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

predběžna nabidka”v pripade uvolneni koronaviru nabizim 3 mista na svelingen 12.8.,odjezd z uh. hradiste, smer brno praha,kontakt 606206097

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2019

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Anketa

Jaký způsob lovu v Norsku preferujete?