Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel jeliman a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 22)
  • Autor
    Příspěvky
  • #286474
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    ZDRAVÍM VŠECHNY NORKY A NOŘICE. Letos jsem měl zato, že zde není moc diskutujících, takže toto vlákno zakládám až těď.

    Letošní SULA probíhá od jara a úlovky i když v permanentně rozfoukaném počasí jsou nadstandardní. Nicméně, po červnovém absolvování výpravy SOROY, se vydáme s našimi přáteli na SULU a to již za 17 dní. Cílová ryba bude Pollak a Mník, Snad i Okouník. Těšíme se na skvělé zážitky, o které se rádi s Vámi podělím. Když budete chtít o SULE cokoliv chtít písněte,

    • Téma bylo upraveno před 6 roky a 7 měsíci uživatelem jeliman.
    #287080
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    za chvíli jedeme 13. odjezd, tentokrát malá partička abychom si užili dovču jak se patří, doufám, že si zarybaříme jako minulý rok. Pro zajímavost pár fotek.

    #287349
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Letos vyzkoušíme nové místo na Okouníky, asi nebudou tak velcí jako ten Vildův z ostrova  Soroy, uvidíme. Jaké máte Vy ve středním Norsku?

    #287856
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Tak se mi zdá, že tady nikdo nediskutuje, no nevadí jedeme už za 30 hodin a budeme na místě ve čtvrtek, podám zprávy z cesty a snad i z lovu…

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 6 měsíci uživatelem jeliman.
    #287859
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Šťastnou cestu chlapci a těšim se na fotky big mníků.

    #287885
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Tak se mi zdá, že tady nikdo nediskutuje, no nevadí jedeme už za 30 hodin a budeme na místě ve čtvrtek, podám zprávy z cesty a snad i z lovu…

     

    Si zvykej.Nikomu se psat nechce,ale spousta lidi to cte.Bohuzel tu neni pocitadlo klikancu a tak nikdy nevis,jestli tvoje vlakno nekdo navstivil nebo ne.Ja uz jsem si zvyknul.

    Bohuzel vas nebudu na Sule moci navstivit.Benn mi odjel na 14 dni na dovolenou a jsem tu tedy na to sam.

    #287886
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Poddaný Pandion , zdraví krále Jelímána,

    Vaše veličenstvo, slibuji, že vaše reporty budu každý den číst a pravidelně slintat a závidět.

    Tak už to sem per, horem dolem

    Pandion

    #288014
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Pridávam sa aj ja každé ráno pri káve sledujem rybolov norsko  tak sa neboj sledovanosť je len aby si ty každý den niečo napísal a pridal pár fotiek tak šťastnú cestu a šup šup na ryby.

    #288240
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Zdravím ze Suly, cesta byla dlouhá, ale uběhlo vše dobře. Děkuji Simovi za radu jet přes Puttgarden. Žádné zácpy jak v Německu, Dánsku, Švédsku. Tentokrát jsme volili E6 a paráda. Celníci nikde až na kontrolu v Dánsku. No a tedy co tu? Počasí je rozfoukané, stále funí 9, 10, 8, takže zkoušíme blíže pobřeží Polaky, zatím chytáme kusy kolem 70 – 80 cm, záběry připomínají generátor náhodných výbuchů… Jirka CHTĚL makrelky, tak jsem jich  bedničku dopřál. Letos jsou krásné, veliké. Jinak jsou tu všudypřítomní Ostrouni v množství více než hojném. Jedna fotka malé samičky, která se zakousla při makrelkování do malého kelírka, co se připletl do cesty a po ní byla ještě jedna. Po vyfocení byla bez újmy puštěna zpět do vody. Dnes jedeme do pěny k ostrůvkům, nikdo nezvrací, tak si můžeme dovolit i příbojové vlnky podráždit. Zítra se má konečně počasí umoudřit, tak vyrazíme na Ornklaken.

    #288324
    borda
    Účastník
    (11 odpovědí)

    Ahoj chlapci, doufám že vám umoudří počasí a že vytáhnete pořádný úlovky.

    A Jirko, nedej se a nachytej si makrelky do udírny, zatím čau a čekám na nějaké fotky.

    #288337
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Dnes nám konečně jede internet, tedy uplynulé dva dny se podařilo jet na Ornklaken a protože jsem do lodi přibral Belgičana, který neměl žádnou výbavu na hlubinný rybolov a také žádnou zkušenost, měl jsem o zábavu postaráno..a ani jsem nefotil. Chytili jsme cca 15 mníků, vše přes metr a večer jsme se vždy vždy věnovali polakům. Letos je tu hodně brosem a kelerů. Dorše jsem nehledal. Limit je nachytán a zítra se budeme věnovat jen polakům, pro zábavu. Jinak nám tu společnost dělají uprchlíci, které majitelka kempu, bůh ví proč, vzala na socializační program, nevím co s tím zamýšlí. Zatím žádné obtíže nejsou. Zítra snad konečně dám nějaké fotky.

    #288429
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Sula dnes, rozfoukané počasí, ale krásně slunečno, vydali jsem se na Polaky k místním mělčinám. Za čtyři hodinky krásná bednička přenádherných kousků. Když k tomu přičtu poježděníčko na příbojových vlnách, byla to paráda.

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 6 měsíci uživatelem jeliman.
    #288444
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Sula, dnes fučí pěkná šestnáctka, i uprchlíci jsou zalezlí v domcích, ani nevykukují… Svítí krásně sluníčko, tak jsme se vydali na Hitru na hřiby, a dopadli jsme jako hubkaři. Pouze několik kuřátek, dva křemenáče a nějaký kozák. Jako bonus jsme v lese našli pohřebiště střelené zvěře, (tedy částí jejich ostatků),  na kterých hodovali tři krkavci. Jinak krásný den. Zítra se snad vítr utiší,  abysme mohli jet na polaky. Za oknem to vypadá krásně.

    #288465
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Dobré ráno ze SULA, je krásně slunečno a vítr šestka, po snídani jedeme na ryby. Sice už je nemáme kam dát, co budeme moci rozdáme méně úspěšným rybářům a zbytek vše půjde zpět moři. Škoda, že můžeme jen vláčet, protože lov z hloubek nepřipadá v ůvahu z důvodu pouštění ryb. Večer dám nějaké fotky.

    #288467
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj Jelimane, krásné reportíky. Chci se tě zeptat kolik tam má ubytovaných již zmiňovaných uprchlíků?? Děkuji Honzák

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 22)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...