Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #353391
    petrstar
    Účastník
    (65 odpovědí)

    Ahoj.

    Tak  za 114 dnů nebo 16 týdnů a dva dny jedu.

    Čas neúprosně  kvapí a proto si dovolujeme, já spolu s naším  delegátem Markem založit aktuální diskuzní fórum. Budeme si přát krásné počasí, nádherné úlovky a příjemné prožití rybářské dovolené na ostrově SULA pro všechny účastníky.

    S pozdravem Petru zdar

    PS a MB

    #353407
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    Zdravím Petra, tímto zdravím i Marka a celou rodinu Novákovic 🙂 Na Sulu jedeme ve stejném turnusu a poprvé.  Známe Titran, poznali jsme Svellingen a Sula mi přijde, že je na pomezí oblastí, do kterých jsme se snažili z obou kempů dostat za pěknými rybami, tak by to měla být místní top lokalita. Třeba nám jako zkušenější poradíte, kam a jak.  Když jsem viděl reporty od Doršáka, kdy měli celou dobu krásně a ryb plné bedny,  to musela být pecka. Tak si přejme, ať nám vyjde počasí aspoň podobně.

    #353416
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Ahoj Jirko. Sula je absolutní špička středního Norska. Já se tam letos nedostanu, už bylo vše plné když jsme to chtěli objednat, tak valíme na Seter. Další rok musíme zpět. A co Honzák, nejede letos na Sulu?

    #353535
    Prochajda
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Nevíte, jestli je ještě nějaké místo: Bylo by nás 6 rybářů. Díky.

    #353539
    Torpedoborec
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Dobrý den Prochajda,

    prosím kontaktujte mě prostřednictvím mailu marekbartos6@gmail.com

    Děkuji

    #353875
    Duska1234
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Ahoj.

    Příští rok na podzim jedem na Sulu. Ví někdo, jestli jsou poblíž místa na štikáče? Svellingen byl na ně super, ale tady to neznáme. Budu vděčný za informace. Dík všem moc.

    #353892
    petajand@centrum.cz
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Ahoj , odpadla nám jedna parta – /3 rybáři / + 1 na zájezd do středního Norska , ostrov SULA .     Jsme pohodová parta rybářů jezdící do Norska už řadu let.

     

    V případě zájmu volejte na tel.  <b>Již neplatné obsazeno</b>

    #354772
    petrstar
    Účastník
    (65 odpovědí)

    Jedem za deset. Doufám, že ti šťastnější (co jsou již na místě) nebudu držet informace. Tak ať to kouše.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...