Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,351. až 1,365. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • #70502
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Odpoledne jsme pak věnovali vláčení.Nejvíce chutnaly zoomy a rypery v hnědé barvě a zelené.Dovezli jsme 35 polaků a doršů.Nejv polak 85 a dorš 80.Toho vytáhl opět náš plavčík Honza

    #70503
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Máro, vy se Zerpem máte skvělé nápady jak na ryby vyzrát, ale že si je necháte nahánět potápěči, to je fakt i na mě moc:-D:-D:-D:-D:-D

    #70504
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …no a po příjezdu jsme si opět zapěli – krásná je zem….

    #70506
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes se vitr uklidnil na 3m/s a vsichni v nadeji na vyjezd na sire more spechali k majaku.Tam je vsak cekalo neprijemne prekvapeni.4 metrove vlny dokazaly zneprijemnit zivot vsem se slabsimy zaludky.Vrata mezi majakem a pevninou byly prujezdne jen pro silne povahy.

    #70507
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ja jsem byl dopoledne na Sistrande kde jeden z klientu potreboval lekarske osetreni a protoze zdejsi system je velmi pohodovy,tak jsme tam stravili nekolik hodin.Z toho duvodu se nedal uskutecnit spolecny vyjezd.

    Odpoledne jsem vzal na lod jednu rybarku,ktera je poprve v Norsku a mela zajem se naucit pilkrovat.Kdyz jsme projeli rozbourenymi vraty u majaku,tak jsem myslel ,ze to vzda.Opak byl vsak pravdou a tak jsme se vydali na Skoflun.

    Tam jsme potkali jednu z nasich lodi ktera se pochlubila krasnymi ulovky.

    #70508
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Neustale zabery mniku je udrzovaly v pohotovosti

    #70509
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #70510
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ivan a jeho parta makali naplno

    #70511
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dusan jim vsem ale dal na frak svym mnikem 134cm

    #70512
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Terezka se ucila velice rychle a s privezenym pilkrem 750g a rucnim multakem prohazovala 100m hlubiny jedna radost.Po 4 zaberech bez ryby jsem ji vymenil maly trojhacek za 8/0 a napichl filet z brosmy a prvni mnicek byl na lodi

    #70513
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    At jsem se snazil sebevic,tak stale vedla o 2 mniky.Pak jsem ale vybral 126 cm kusa a citil se jako vitez.

    #70514
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ale uz v dalsim driftu to prislo.Krasny zaber a obrovska tahanice o kazdy metr.Nabidl jsem ji pomoc,ale nepochodil jsem.

    #70515
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kdyz se mnik ukazal,skoro mi fotak spadnul do vody

    #70516
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ta krehka divenka uplne sama bez pomoci vytahla ze 110m na rucnim multaku tuto krasnou rybu.Mnik pusu dostal a na me nevyslo

    #70517
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Protoze vytahnout behem tri hodin 4 mniky nad metr je drina i pro zdatneho chlapa,tak jsme se obratili k domovu.Po prijezdu jsme odchytili nase vlackare

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,351. až 1,365. (celkem z 1,575)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...