Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,336. až 1,350. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • #70442
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Od moře šly dlouhé oceánské vlny,a tak jsme vláčeli v pěně u ostrovů.Brali hlavně menší polaci a dorši do 75 cm.Nováček Honza nám opět dával za uši a nakonec ulovil i halíka.

    #70444
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Mr.Kocka napsal: zerp napsal:

    Tak sedím u okna na Titranu v kempu SN Tour a koukám ven na ještě rozbouřené moře po včerejším větru. Musím se smutkem na duši konstatovat že někteří velrybáři co využívají stránek Michala Simča i nás ostatních co milujeme Norsko se snaží kazit to pěkné co zde vytváříme!!!!!! To co Mára 45 dostal včera na SZ a dostávají i ostatní okolo mně (a není nás málo)je uplně, buď smutné a možná i usměvné. Naše parta oklo 5O lidí jezdí do Norska již 18 let a jsme na to právem hrdí. Tu s většíma uspěchama … tu s menšíma, ale vždy šťastný že jsme se zde sešli a bavíme se jak rybolovem tak i srandou která tady vždy je a bohužel pro některé divné lidi co píší na ryb.nor. VŽDY BUDE !!!! Mně osobně je uplně jedno zda ulovím mega rybu a nebo trhám rekordy , ale není mně jedno jak se někteří chovají k ostatním a kazí náladu mezi náma. Jsem moc rád že jsou lidi jako Mára 45 , Petr dedo145 a jím podobní a vždy se budu rád vracet kamkoliv kde budou!!!! To že máme paruky. masky a děláme tady hodně srandy mně naplňuje tím že bavíme alespoň pár lidí a mám z toho dobrý pocit. Ti kteří pomlouvají na SZ vám vzkazuji…. Je mně Vás líto. A můžete být z Prahy, Kolína, Brna či Ostravy . Já se budu vždy bavit a obklopovat se pohodáři.No nic…jdu se balit na vodu a třeba Vám večer pošleme i krásnou fotku i třeba JEN makrely…..páč to bude pro mojí posádku ZASE KRÁSNEJ DEN… i když si večer přečteme že měla jen 25cm a nee náma psaných 35 cm a že jsme podvodníci Tak paruky na hlavu a vzhůru za nevšedníma zážitkama. A zdravím kámoše Šroubka. To je taky parťák jak prase……..

    je to smutné. Bohužel. Užívejte pohodu a nenechte se odradit!

    Nazdar Norci, vyserte se na negativSZ a bojujte dál. Brno zdraví Prahu!!!!!

    #70445
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Zdravím na Titran, zerpe a maro z takových “machrů” čiší jen bledá závist a zloba, nemůžou překousnou tu pohodu optimistický přístup. Je to přesně tak jak napsal Sim, přesně to jsem zažil na vlastní kůži,člověk by to od takových “machrů” nečekal, obzvlášť když to jsou pisatelé těchto stránek. Norsku zdar, bubákům zmar!

    #70446
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak zase me Mara predbehnul s FLASH zpravou.Dnes bylo vcelku pohodove pocasi,ale more bylo rozbourene po vcerejsi vichrici.

    #70447
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Okolo 10,00hod se vitr uklidnil na nejkou 2-ku a tak jsme i v 4m vlnach vyrazili na more.Na mnikovisti vsak byli uz jini lovci

    #70448
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Hejno asi sedmi kosatek se prohanelo po nasich lovistich

    #70449
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Mnici vsak nepochybne na velke dravce kaslali a brali jako o zavod

    #70450
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Co drift to jeden az dva mnici nad metr

    #70451
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Po dvou hodinach se vsak na nas od Hitry zacala valit lokalni bourka, tak jsme radsi sbalili saky paky a vratili se domu.Vysledek byl vcelku pozitivni. Mnici nad metr v poctu 13 ks.

    #70452
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nez jsem si splnil ostatni pracovni povinnosti tak vetsina rybaru zaspala.Jedna parta vlackaru nachytala 23 polaku a ostatni bojovali s vysokymi vlnami se stridavymi uspechy.Pokud maji nejake fotky,tak je dodam zitra.

    Predpoved na zitrek vypada slibne a mozna se nam podari zase nejaky vylet

    #70453
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak všem na Titranu velká gratulace ke krásným úlovkům. Mořského vlka Dedo 145 osobně neznám a o to víc mě mrzí, že jsem s klukama (Zerp, Mára, Radek,…)nemohl přijet, neboť BYCH JEJ RÁD POZNAL. Už to, že je fousatý je záruka toho, že je pohodář a pro každou lumpárnu, ale i spolehlivý chlap. A jak je vidět i výborný a zkušený rybář. Prý i bezva kuchař a nevím co ještě? Zerpíku, můj děda a otec mi říkávali: Kůň je nebezpečný zezadu, kráva zepředu a blbec ze všech stran a proto proti němu není obrana. Tak se na všechny závistivce a blbce vykašli a užívej si s kamarády života, ať máš na stará kolena na co vzpomínat a o čem v domově důchodců pak vyprávět.Všem na Titranu pohodu a Petrův a Poseidonův zdar.:-P:-P:-P

    #70459
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Dody: Krásné fotky a ještě hezčí úlovky. Že bych začal litovat že jedem na Beessaker?

    To Mára & Zerp: Úspěch se neodpouští! Tak hlavu vzhůru a dejte jim na prdel.

    #70462
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Maro , Zerpiku a vsici ostatni. Doufam ze jste prave na mori a davate jim co proto. Jsem tam v duchu s Vami. Uzivejte si to a nenechte si kazit náladu jak nepřejicimi tak připadně horšim počasim. Nakonec se vzdy “vyčasí”. A uz se moc tesim na pokec s Vami u pivka. Preji aby to bylo takhle nejak podobne.

    #70500
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Dnešní den jsme začali ponorem.Radek na sebe nasoukal neopren a milion blbostí kolem a vyrazili jsme…

    #70501
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …pak na hodinku zmizel pod hlasdinou a my s Vláďou jsme ho jistili.Asi dobře,protože vyplaval…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,336. až 1,350. (celkem z 1,575)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...