Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,321. až 1,335. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • #70404
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nakonec se vsak stestena priklonila na mou stranu a v mikrosouboji se mi podarilo zvitezit.mnicek 132 cm

    #70405
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnesni ufoukany den kazdy vyuzil k odpocinku.Zitra uz ma byt pocasi zase v pohode,tak uvidime k cemu dospely desni bojove porady

    #70411
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Tak sedím u okna na Titranu v kempu SN Tour a koukám ven na ještě rozbouřené moře po včerejším větru. Musím se smutkem na duši konstatovat že někteří velrybáři co využívají stránek Michala Simča i nás ostatních co milujeme Norsko se snaží kazit to pěkné co zde vytváříme!!!!!! To co Mára 45 dostal včera na SZ a dostávají i ostatní okolo mně (a není nás málo)je uplně, buď smutné a možná i usměvné. Naše parta oklo 5O lidí jezdí do Norska již 18 let a jsme na to právem hrdí. Tu s většíma uspěchama … tu s menšíma, ale vždy šťastný že jsme se zde sešli a bavíme se jak rybolovem tak i srandou která tady vždy je a bohužel pro některé divné lidi co píší na ryb.nor. VŽDY BUDE !!!! Mně osobně je uplně jedno zda ulovím mega rybu a nebo trhám rekordy , ale není mně jedno jak se někteří chovají k ostatním a kazí náladu mezi náma. Jsem moc rád že jsou lidi jako Mára 45 , Petr dedo145 a jím podobní a vždy se budu rád vracet kamkoliv kde budou!!!! To že máme paruky. masky a děláme tady hodně srandy mně naplňuje tím že bavíme alespoň pár lidí a mám z toho dobrý pocit. Ti kteří pomlouvají na SZ vám vzkazuji…. Je mně Vás líto. A můžete být z Prahy, Kolína, Brna či Ostravy . Já se budu vždy bavit a obklopovat se pohodáři.No nic…jdu se balit na vodu a třeba Vám večer pošleme i krásnou fotku i třeba JEN makrely…..páč to bude pro mojí posádku ZASE KRÁSNEJ DEN… i když si večer přečteme že měla jen 25cm a nee náma psaných 35 cm a že jsme podvodníci :-D:-D Tak paruky na hlavu a vzhůru za nevšedníma zážitkama. A zdravím kámoše Šroubka. To je taky parťák jak prase……..:-D:-D:-D:-D

    #70421
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Zdáááááárec ogaři 8-)8-),paruky na hlavu a vzhůru na lov..vůbec nic si nedělejte z takových SZ..sranda musí být a to je dobře..:-):-):-):-)

    Šroubek zdraví na Titran..

    #70422
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Máš pravdu Šroubes, dokud jsou na světě lidé, kteří si dokáží udělat legraci i sama ze sebe, tak je to dobře.

    Jiřan

    P.S. už si chytil delší rybu než si ty sám?

    :-D:-D:-D

    #70428
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    zerp napsal:

    Tak sedím u okna na Titranu v kempu SN Tour a koukám ven na ještě rozbouřené moře po včerejším větru. Musím se smutkem na duši konstatovat že někteří velrybáři co využívají stránek Michala Simča i nás ostatních co milujeme Norsko se snaží kazit to pěkné co zde vytváříme!!!!!! To co Mára 45 dostal včera na SZ a dostávají i ostatní okolo mně (a není nás málo)je uplně, buď smutné a možná i usměvné. Naše parta oklo 5O lidí jezdí do Norska již 18 let a jsme na to právem hrdí. Tu s většíma uspěchama … tu s menšíma, ale vždy šťastný že jsme se zde sešli a bavíme se jak rybolovem tak i srandou která tady vždy je a bohužel pro některé divné lidi co píší na ryb.nor. VŽDY BUDE !!!! Mně osobně je uplně jedno zda ulovím mega rybu a nebo trhám rekordy , ale není mně jedno jak se někteří chovají k ostatním a kazí náladu mezi náma. Jsem moc rád že jsou lidi jako Mára 45 , Petr dedo145 a jím podobní a vždy se budu rád vracet kamkoliv kde budou!!!! To že máme paruky. masky a děláme tady hodně srandy mně naplňuje tím že bavíme alespoň pár lidí a mám z toho dobrý pocit. Ti kteří pomlouvají na SZ vám vzkazuji…. Je mně Vás líto. A můžete být z Prahy, Kolína, Brna či Ostravy . Já se budu vždy bavit a obklopovat se pohodáři.No nic…jdu se balit na vodu a třeba Vám večer pošleme i krásnou fotku i třeba JEN makrely…..páč to bude pro mojí posádku ZASE KRÁSNEJ DEN… i když si večer přečteme že měla jen 25cm a nee náma psaných 35 cm a že jsme podvodníci Tak paruky na hlavu a vzhůru za nevšedníma zážitkama. A zdravím kámoše Šroubka. To je taky parťák jak prase……..

    Nic si z toho nedělej, už jsem zažil, že lidi, který jsem učil chytat ryby, tak večer chodili do filetárny a přeměřovali odpad, aby zjistili, že ryba byla o 1cm kratší, než jsem uvedl do fóra. Jak zábavné! Asi měli špatnej metr. :-D:-D:-D

    #70429
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Chlapci, nenechte se znechutit. Řekl bych: “nenechme se znechutit”!!!

    Souhlasím se Zerpem. Pokud budou lidé, se kterými je mi dobře a jsem s nimi rád, tak ať klidně zveřejňují fotky ve slipech s medvídlama. :-D:-D:-D

    A jestli mi chtějí přeměřovat ve filetárně odpadky, tak směle do toho. Klidně jim půjčím i metr. :-D:-D:-D

    Přeji vám všem velkou pohodu a relax. 😉

    #70430
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Doufám, že nějaké napadání je jen ojedinělá záležitost, která tady stejně nemá co dělat. Ti co jsou závistivý a netolerantní k jiným ať se jdou MRKnout na jiný web. Tam je jich spousta a zřejmě jim to tam nevadí. Rybolovu zdar a Norsku zvlášť.

    #70432
    Senohrábek
    Člen
    (8 odpovědí)

    Zdravím všechny naše statečné “Norky” co dnes brázdí vody kolem Titranu a zvlášť dedo 145.Jako předposlední turnus jsme se ve čtvrtek pohodě vrátili do svých domovů.Takže jinak úspěšný rybolov, přestože nám počasí zvláť nepřálo, první a poslední 3 dny dosti foukalo- na svoje ryby jsme si přišli a to také zásluhou našeho “pana” delegáta, který s námi několikrát vyjel na Ornklakken. Adrenalinu z vlnek bylo také dost, takže některé jedince, bylo slyšet daleko na vodě jak vyprazdňují svoje žaludky.

    Bohužel musím souhlasit se “Zerpem” ač je to smutné.Proto také oceňuji přístup dedo 145,a jemu podobných něco pro jiné udělat, třeba udělat legraci,nebo několikrát za turnus navést osádky na lovná místa, vše zdokumentovat a v pozdních hodinách ještě dát na net. Peťo dik.

    #70434
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Ahoj chlapi nenechte se znechutit zapšklejma osobama a bavte se dál jak umíte.Vždy se najde nějakej rejpal kterej si neumí udělat legraci sám ze sebe tak pindá okolo. proto jezdíme za takovejma lidma jako je dedo 145 protože to je koření na které se těšíme celej rok.S pozdravem hurá na titran končím. Ahoj jirka

    #70436
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Nástup do divadla…..TITRAN SN Tour

    #70437
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    #70438
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    To se to zerpíkovi chytají polaci,když dobře posnídal…

    #70439
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …a pak dostal cenné rady jak na to …

    #70440
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    zerp napsal:

    Tak sedím u okna na Titranu v kempu SN Tour a koukám ven na ještě rozbouřené moře po včerejším větru. Musím se smutkem na duši konstatovat že někteří velrybáři co využívají stránek Michala Simča i nás ostatních co milujeme Norsko se snaží kazit to pěkné co zde vytváříme!!!!!! To co Mára 45 dostal včera na SZ a dostávají i ostatní okolo mně (a není nás málo)je uplně, buď smutné a možná i usměvné. Naše parta oklo 5O lidí jezdí do Norska již 18 let a jsme na to právem hrdí. Tu s většíma uspěchama … tu s menšíma, ale vždy šťastný že jsme se zde sešli a bavíme se jak rybolovem tak i srandou která tady vždy je a bohužel pro některé divné lidi co píší na ryb.nor. VŽDY BUDE !!!! Mně osobně je uplně jedno zda ulovím mega rybu a nebo trhám rekordy , ale není mně jedno jak se někteří chovají k ostatním a kazí náladu mezi náma. Jsem moc rád že jsou lidi jako Mára 45 , Petr dedo145 a jím podobní a vždy se budu rád vracet kamkoliv kde budou!!!! To že máme paruky. masky a děláme tady hodně srandy mně naplňuje tím že bavíme alespoň pár lidí a mám z toho dobrý pocit. Ti kteří pomlouvají na SZ vám vzkazuji…. Je mně Vás líto. A můžete být z Prahy, Kolína, Brna či Ostravy . Já se budu vždy bavit a obklopovat se pohodáři.No nic…jdu se balit na vodu a třeba Vám večer pošleme i krásnou fotku i třeba JEN makrely…..páč to bude pro mojí posádku ZASE KRÁSNEJ DEN… i když si večer přečteme že měla jen 25cm a nee náma psaných 35 cm a že jsme podvodníci Tak paruky na hlavu a vzhůru za nevšedníma zážitkama. A zdravím kámoše Šroubka. To je taky parťák jak prase……..

    je to smutné. Bohužel. Užívejte pohodu a nenechte se odradit! 😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,321. až 1,335. (celkem z 1,575)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...