Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,156. až 1,170. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • #69737
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vrchol dnesniho lovu – Jirka a jeho halik

    #69738
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Stastny lovec jej vyvlacil na melcinach pred antenami

    #69739
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Cas leti jako voda a zitra je posledni den tohoto turnusu.Pocasi opet nebude nejlepsi,ale jezdit se bude dat.Takze zitra jeste posledni vyjezdy a uz se tu pozitri budou hlasit novi nazhaveni rybari

    #69780
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vcerejsi den se prekvapive umoudrilo pocasi a nekteri se jeli rozloucit s morem.Jini uz ani nevyjeli a venovali se baleni.Ja jsem jeste musel dodrzet slib a jel jsem ulovit okounika.Mira jej slibil dceri a nepodarilo se mu ho chytit.Chvilemi prselo,ale vitr se zcela uklidnil a v tom poklidu jsem dostal na lod navstevu

    #69781
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Hned pri prvnim driftu jsem jednoho okounika dostal a to na 200m hloubce ve sloupci na 180m.Slib byl splnen,ale nazpet se mi jeste nechtelo.Dal jsem jeste dva drifty a oba byly uspesne.Pri tretim jsem utrhnul navazec tak jsem se v klidu vratil do pristavu.Nejvetsi okounik mel 2,5 kg

    #69782
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Po kratke bource opet vysvitlo slunicko a tak vsichni v pohode dosusili sve vybavy

    #69783
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vecer jsem se nestihnul prihlasit,protoze jsem absolvoval tradicni nocni cestu na letiste a rano uz nas cekal autobus.Takze jeste posledni foto teto skvele party a srdecne rozlouceni.Za rok nashle

    #69784
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Novi borci to nebudou mit lehke.Dnes 14-ka a zitra 17-ka vitr neslibuje nic dobreho.Nalada je vsak dobra a vsichni verime,ze pocasi se do dvou dnu umoudri

    #69798
    Roman
    Účastník
    (88 odpovědí)

    To dedo:nádherná fotodokumentace.už aby tady bylo další léto a ja moch opět na titran.

    #69809
    Mareček
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Ahoj dedo tuším máš noví fotoaparát dávaš nám super zábery len tak daľej a môžeš aj pridať. ALE HLAVNE ABY SI NEZABUDOL ŽE DNES MAŠ NARODENINY TAK VŠETKO NAJ NAJ LEPŠIE HODNE ZDRAVIA ŠTASTIA A TAK. Posielam ti tvoju oblúbenú :Krásna je zem krásnejši je može a co je nejkrásnejši co je nejkrásnejší … UKAŹ …. Drž sa tam čau.

    #69812
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    No i já se připojuju ke gratulaci.

    Ať Vám koušou porád dál.

    #69815
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    TO Marecek a 007

    diky za prani.Ale s kousanim to bde horsi.Dnes 15-ka a rackove zaujali aerodynamicke postoje

    #69847
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Vim dedo že jsi strašně skromnej ale ty narozeniny jsme mohli v klidu zapít mohl ses zmínit jak jseš mladej.Tak všechno nej a čau

    #69864
    mvsotek
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Dědo Všechno nejlepší k narozkám Ti přeje parta z Hradce. Ať tě provází dál to rybářské štěstíčko a ještě mnoho kapitálních úlovků.

    :-D:-D:-D:-D:-D:-:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

    #69867
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    mvsotek napsal:

    Dědo Všechno nejlepší k narozkám Ti přeje parta z Hradce. Ať tě provází dál to rybářské štěstíčko a ještě mnoho kapitálních úlovků.

    :-

    Diky za prani od vas to hreje.Bomba parta na kterou se tesim v pristim roce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,156. až 1,170. (celkem z 1,575)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...