Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67936
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Protoze v noci ma zesilit vitr na 13-14m/s a zitra dokonce na 21m/s tak se lovci stridajii.Jedna parta cisti a druha lovi a dovazi bedny s makrelami

    #67937
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Drive se v devitce ani nejezdilo,ale pocasi tak ukrutne trapi tento turnus,ze nic jineho jim nezbyva.Verme,ze zitra se to vyfouka a aspon dva tri dny se bude dat normalne lovit

    #67949
    fridass
    Účastník
    (111 odpovědí)

    Víťo vidím , že už něco málo je .Držím palce za lepší počasí.Pozdravuj Míška Pavla/st/.Ať se daří .

    #67960
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    dědo at kluci vydrží tohle známe jak na jaře tak i v puli sezony, poseidon je dobrej a odmění vytrvalý držte

    #67964
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kdyz se neda na ryby tak hrr na slavky.Podle skveleho receptu od krale Jelimana jsou skutecne vyborne.

    #67970
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Když se tak na Ty kluky dívám a představím si sebe, jak jsem počítal dny do odjezdu a pak takové počasí, tak mi jich je líto a přeju jim, aby se to co nejdříve uklidnilo a Poseidon jim za to poslal ty největší a nejkrásnější ryby. Kluci, Petrv zdar!!!!:-?

    #67980
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Dody: Krásná práce a ještě lepší reportáž. Myslím, že se turnus od turnusu zlepšuješ. Na konci sezony to bude ma Pullicerovu cenu, bo jak se ten borec jmenoval.

    #68005
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    kulik napsal:

    Když se tak na Ty kluky dívám a představím si sebe, jak jsem počítal dny do odjezdu a pak takové počasí, tak mi jich je líto a přeju jim, aby se to co nejdříve uklidnilo a Poseidon jim za to poslal ty největší a nejkrásnější ryby. Kluci, Petrv zdar!!!!

    Bohuzel tito kluci uz to nestihnou,protoze dnes v noci je vezu na letiste.Presto vsak nejsou zklamani a uz ted se tesi na pristi rok.

    Ostatni maji jeste 4 dny takze drzim palce

    #68068
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ne nemylte se toto neni nataceni dalsiho dilu Chocking hazardu nebo Sametovych vrahu.V teto ponure atmosfere jsme se loucili s Honzou Dolanskym a jeho super partaky pred odletem do Prahy.

    Dalsi parta,ktera si to chce v pristim roce stoprocentne zopakovat.

    #68069
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Po prijezdu z letiste jsem si trochu pospal po probuzeni jsem zjistil,ze mi utekl dalsi das k dokumentaci.Ale doufam,ze dnes vypatram aspon jednu fotku.Jinak ve vetru 8-9 m/s se chytalo tezce,ale chytalo

    #68070
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Mame tu 2 predstavitelky nezneho pohlavi a ani drsne podminky je nezastavily a pri vyjezdu se nedaly zahanbit

    #68071
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Makrely uz nikoho nebavi a tak kdyz se i za silneho vetru zpomalil drift,tak to nekteri zkouseli u dna na mnicky

    #68072
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #68073
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vcelku se darilo a prece je to lepsi pohled jak na stovky makrel

    #68074
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zatim jeste fouka 10-ka,ale odpoledne by se mel konecne vitr uklidnit.Je to posledni sance pred odjezdem dochytat limity a pokusit se zase o nejakou peknou rybu.Ja bych to tipoval na kelery,protoze tento zapadni vitr nam je vzdy dohnal az ke brehu.Takze po obede hrrr na ne

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (celkem z 1,575)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...