Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • #63009
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    dedo145 napsal: Dnes neuveritelnych 25 stupnu a TEPLY vitr severak.Voda 12 stupnu a chlapi 0 promile.

    Všemu bych věřil, ale “chlapi 0 promile” – to s náma asi pěkně houpeš 😀

    Ale jestli má voda 12 stupňů, to je teda fofr v oteplování. Před 14 dny měla 4,6 a před 10dny po příchodu jarního počasí 5,8 stupně. Sice to bylo o kousek výš na Roanu(kousek nad Bakkanem), ale to už není takový rozdíl.

    #63011
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    Zdravím ze stověžaté matičky, máme odjezd za cca 50 hodin a rád bych se na poslední chvíli zeptal, zda-li si máme připravit nějaké gumové specialitky, nebo holky letos baštěj vše, co jim mořští vlci připraví? Za rady předem děkuji 🙂

    #63084
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Dody: Posílám Ti tedy trolingové pruty a navijáky včetně pár chobotnic od SIMa.Hlavně bacha na úpal:)

    :-D:-D

    #63144
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Hans napsal:

    Zdravím ze stověžaté matičky, máme odjezd za cca 50 hodin a rád bych se na poslední chvíli zeptal, zda-li si máme připravit nějaké gumové specialitky, nebo holky letos baštěj vše, co jim mořští vlci připraví? Za rady předem děkuji

    S polaky se zatim nemuzeme mimo Hakkeskalenu nejak dostat do styku.Posledni zpravy od odjizdejiciho turnusu byly: tmavo zelena a hneda a posledni halibut na cervenou.

    Dnes/prave pred 2 hodinami jsem se vratil z letiste a jedna vlackarska lod mi hlasila cca 20 polaku velikosti okolo 70 cm v okoli Titranu na tmave gumy.Vcera jsem to objel a mimo dorsu nebylo nic.Takze jsem se asi o jeden den netrefil.

    #63163
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    to dedo145: Díky za zprávy! Jinak nám pan Zelenka z rybářství na Vinohradech doporučil právě Vás, jako studnu rad a moudrostí 🙂 Takže Vás budeme po příjezdu, s dovolením, obtěžovat. Okolí Titranu známe, ale úplně do detailu taky ne. Těším se nashledanou v pátek. P.S. Kdybyste potřeboval něco dovézt z ČR, tak dejte vědět. Teda kromě věcí, které zabavují celníci:-P

    #63165
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    To Dody: Posílám Ti tedy trolingové pruty a navijáky včetně pár chobotnic od SIMa.Hlavně bacha na úpal:)

    Tak dnes mi pribal jeste neco na dirky bo je tu 7 stupnu a kosa jak v lednu

    #63166
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    2 Hans : Jo Zerpik nekdy keca,ale klidne se zastavte a novinky vam jiste nebudu tajit.A kdyz s nim budes,tak se ho zeptej,ze co je nejkrasnejsi:-D:-D

    #63167
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jinak stav noveho turnusu je stale vyckavaci.Nemuzu je v tom studenem desti rozjezdit.Vsichni si jeste lizou rany po dlouhe ceste a na vodu se jim moc nechce i kdyz fouka nejaka 4-ka,ale leje jako z konve.

    Ja mam take jeste mnohe povinnosti,takze jim nemuzu jit prikladem.Ale zitra ma prestat prset,takze bude zase vylov rybnika

    #63168
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    Pěkné počasí balíme sebou, i když dlouhodobá předpověď nevypadá zrovna tropicky 😀 A deště se nebojíme, neb nejsme co? Neb nejsme z cukru 🙂 Vyrážíme dnes v noci a já nemám nic zabaleno, tak bych měl asi začít 😀

    #63178
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    dedo145 napsal: Dorsak napsal:

    To Dody: Posílám Ti tedy trolingové pruty a navijáky včetně pár chobotnic od SIMa.Hlavně bacha na úpal:)

    Tak dnes mi pribal jeste neco na dirky bo je tu 7 stupnu a kosa jak v lednu

    No řekl bych , že na dírku už něco máš….ale O.K něco Ti pošlu:):)

    #63181
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dorsak napsal: lednu

    No řekl bych , že na dírku už něco máš….ale O.K něco Ti pošlu:):)

    :-(:-(:-(

    To co mam,tak s tim se da dirka jenom ucpat,tak posli neco pevnejsi :-D:-D

    #63194
    Mareček
    Účastník
    (116 odpovědí)

    HALO HALO borci z Titranu prší neprší šup šup do vody či lode nemáme čo pozerať nemôžeme závidieť.!!!!

    #63223
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Chlapi topršení není duvod nelovi ,jak se máme těšit na pobyt když nejsou motivační fotky. Tak aspon nějakou . Ahooooj:-)

    #63232
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vidim,ze netrpelivost nasich ctenaru roste,tak ji musim aspon trochu uspokojit.Nakonec aspon 2 lode vyjely a nebyly zrovna neuspesne.Nasi hlavni vlackari v hustem desti brousili okolo severniho pobrezi Titranu a okolo majaku.Podle jejich slov byla zabava a ryby braly skoro na kazde nahozeni.Byly vsak male a polaku pod 6o cm chytili asi 50.Neco nad 60 cm/coz je jejich mira/prece jen dovezli.Presne 25 ks

    #63235
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Mezi polaky se naslo i par cervenych dorsu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 1,575)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...