Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • #62469
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    I kdyz jsme vyjeli az v poledne,tak v 16,00 jsme byli nadorsovani k uplne spokojenosti a vydali jsme se hledat velke kelery.Neskutecne mnozstvi 50 – 60 cm keleru nam davalo sice pocit spokojenosti a zabavu,ale chteli jsme taky neco vetsiho.Nakonec jsme narazili na hejno dorsu okolo 1m.Nekolik se nam jch vyrizlo ale neco se prece jen dostalo na lod

    Vypadá to na krásný počasí a pěknou zábavičku 😎

    #62470
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Selanka se ale rychle skoncila.Na 20,00 byl hlasen v predpovedi silny 17-18 m/s vitr.Pri pohledu na blizici se frontu jsem zavelel k ustupu uz v 17,30 a byl nejvyssi cas.17-ka ze zapadu nas chytila asi 3 km pred majakem.V pohode jsme vsak v silnem vetru zajeli za majak,protoze velke vlny se z uplne klidne hladiny nestacily zvednout.

    Ostatni lode uz byly v pristavu,tak jsme se klidne mohli venovat filetovani.

    Nekteri byli na Hakkeskalenu a ulovili dost ryb,vcetne dorsu okolo 95 cm a jednoho halika.Nikdo vsak nefotil a kdyz jsme se vratili,tak ryby uz byly zpracovany.

    Zitra se ceka po prechodu fronty celkem slusne pocasi,takze rano uvidime co bourka udelala s vlnami vzal bych na ryby dalsi 3 lode.

    #62472
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Hoop napsal: Joo, ale Doršák už tento rok “trpěl” na moři – to mu začíná být hodně brzo smutno…

    Ty jo , to už je tak dávno, že si na to skoro už ani nepamatuji….

    😀

    #62473
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    to Dedo145:

    Když vidím ty fotky, zrychluje se mi tep:-) Doufám, že tam v červnu ještě budou a Ty nebudeš Ornklakkenem již tak znuděný, že se Ti tam už ani nebude chtít:-D Dnes za **41**

    #62476
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    jirka66 napsal: to Dedo145:

    Když vidím ty fotky, zrychluje se mi tep Doufám, že tam v červnu ještě budou a Ty nebudeš Ornklakkenem již tak znuděný, že se Ti tam už ani nebude chtít Dnes za **41**

    Co mám říkat já.Jedu až v srpnu……:-(

    #62489
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    aubi napsal: jirka66 napsal: to Dedo145:

    Když vidím ty fotky, zrychluje se mi tep Doufám, že tam v červnu ještě budou a Ty nebudeš Ornklakkenem již tak znuděný, že se Ti tam už ani nebude chtít Dnes za **41**

    Co mám říkat já.Jedu až v srpnu……

    Zase až se vrátíme, tak Ty se ještě máš na co těšit:-)

    #62502
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    jirka66 napsal: aubi napsal: jirka66 napsal: to Dedo145:

    Když vidím ty fotky, zrychluje se mi tep Doufám, že tam v červnu ještě budou a Ty nebudeš Ornklakkenem již tak znuděný, že se Ti tam už ani nebude chtít Dnes za **41**

    Co mám říkat já.Jedu až v srpnu……

    Zase až se vrátíme, tak Ty se ještě máš na co těšit

    To je sice pravda, ale ty muka při pohledu na nádherné úlovky.

    Snad tam nějeké necháte!!!!:-(

    #62508
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    aubi napsal:

    jirka66 napsal: to Dedo145:

    Když vidím ty fotky, zrychluje se mi tep Doufám, že tam v červnu ještě budou a Ty nebudeš Ornklakkenem již tak znuděný, že se Ti tam už ani nebude chtít Dnes za **41**

    Co mám říkat já.Jedu až v srpnu……

    Taky jedeme až začátkem srpna… raději to zatím nepočítám.

    #62515
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    halibutak napsal: aubi napsal:

    jirka66 napsal: to Dedo145:

    Když vidím ty fotky, zrychluje se mi tep Doufám, že tam v červnu ještě budou a Ty nebudeš Ornklakkenem již tak znuděný, že se Ti tam už ani nebude chtít Dnes za **41**

    Co mám říkat já.Jedu až v srpnu……

    Taky jedeme až začátkem srpna… raději to zatím nepočítám.

    Já jedu 17 srpna do 29, tak jsem zvědav jak dopadnem.V tuhle dobu jsem v Norsku ještě nebyl.;-)

    #62517
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    aubi napsal:

    halibutak napsal: aubi napsal:

    jirka66 napsal: to Dedo145:

    Když vidím ty fotky, zrychluje se mi tep Doufám, že tam v červnu ještě budou a Ty nebudeš Ornklakkenem již tak znuděný, že se Ti tam už ani nebude chtít Dnes za **41**

    Co mám říkat já.Jedu až v srpnu……

    Taky jedeme až začátkem srpna… raději to zatím nepočítám.

    Já jedu 17 srpna do 29, tak jsem zvědav jak dopadnem.V tuhle dobu jsem v Norsku ještě nebyl.

    Touto dobou už tam budou makrely, tak si určitě zachytáte.

    #62520
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Hokynar napsal: aubi napsal:

    halibutak napsal: aubi napsal:

    jirka66 napsal: to Dedo145:

    Když vidím ty fotky, zrychluje se mi tep Doufám, že tam v červnu ještě budou a Ty nebudeš Ornklakkenem již tak znuděný, že se Ti tam už ani nebude chtít Dnes za **41**

    Co mám říkat já.Jedu až v srpnu……

    Taky jedeme až začátkem srpna… raději to zatím nepočítám.

    Já jedu 17 srpna do 29, tak jsem zvědav jak dopadnem.V tuhle dobu jsem v Norsku ještě nebyl.

    Touto dobou už tam budou makrely, tak si určitě zachytáte.

    Loni jsme byli začátkem července a na makrely to byl masakr,zato o pořádného kelera člověk nazavadil.Tak uvidíme:-D

    #62524
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to aubi:tak to tě budeme strídat.Určitě si zachytáme.Před dvěma lety tam bylo v tu dobu hodně velkých kelerů.Nejvíc by ti k tomu řekl Doršák,ten tam je vždy až po nás.

    #62571
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    TO ALL Nebojte se Titran je nevychytatelny.A kazde obdobi ma sve specifika a zachytat si muze kazdy podle sveho gusta.

    Jako dukaz davam zase nejake fotecky.Dnesni pocasi bylo o stupinek horsi jak vcera,ale ryby braly stale a mozna jeste lepe nez vcera.Konecne jsem si zachytal i ja8-)8-)

    #62572
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vyjeli jsme zase pozdeji,protoze vzhledem k mym pracovnim povinnostem neni mozne vyjizdet brzy rano.Zabery velkych dorsu byli sporadicke,pokud jsme se dostali pres obrovske hejna keleru.Pravy cirkus zacal az po 14. hodine.Kazdy drift minimalne 2 velke dorse a nekdy se stalo,ze jsme vsichni tri tahali metrovku.

    #62573
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nejvetsi mel 112 cm a nejezsi 16,5 kg

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 1,575)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...