Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,501. až 1,515. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • #71494
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    😀 ty jsi vážně kus … 😀

    jsem si málem cvrkl do textilu 😀

    #71510
    jirka66
    Účastník
    (353 odpovědí)

    Zdar Dedo145 a Dorsaku, jak bylo na Bessakeru? Všichni jsme zvědaví a vypadá to, jaky by tam nešel internet. Nechce se věřit, že by nebylo čím se pochlubit.Vlákno Bessaker jsem taky nenašel 😕

    #71511
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)
    #71513
    jirka66
    Účastník
    (353 odpovědí)

    to: kaqpa

    Díky, hledal jsem samostatné vlákno tady v diskusi, proto jsem to nenašel. Moc pěkné pokoukáníčko 🙂

    #71532
    mikefo
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Zdravím Vás kluci, přátele tohoto nádherného řemesla. Je to už téměř 14 dní, co jsem se i já vrátil z Titranu; toho magického místa. Strašný, jak to letí… Občas kouknu sem na tuhle diskuzi už jen proto, abych si vlastně připomněl, jak je to tam vždy super a jen máloco se tomu vyrovná… On totiž člověk, když je tam, tak si to často ani neuvědomí. Tohle ale není předmětem mého vzkazu.

    Chtěl bych totiž poukázat na jednoho člověka. Ten člověk si říká „dedo145“ a je to delegát tam na tom magickém místě… Většina z Vás ho ale dobře zná.

    Víte, když tohoto „deda145“ člověk vnímá jen okrajově, řekne si, je to skvělý chlap. Když má ale to štěstí a stráví s ním pár chvil /třeba i na moři/ a hlouběji se s ním rozpovídá, zjistí, že je to chlap neuvěřitelný. Tento „dedo145“ by se totiž rozdal. Pro všechny a pro všechno! Někdy až příliš. Je to totiž člověk se srdcem na tom správném místě a člověk, který hodně o životě, ale taky o světě ví. A tohle všechno jsou poznatky, které mě hřejí ještě víc, protože si uvědomím, že lepšího člověka si Titran, ono magické místo, nemohl zasloužit.

    Díky, Petře! Za všechno a za každou chvíli, kterou jsem tam mohl být a strávit ji s Tebou. Budu z toho totiž tak nějak čerpat celý život.

    Díky taky všem, kteří Petra znají rovněž osobně a taky Vláďovi a Márovi. Bylo to tam s Váma opět moc krásný.

    A tady jeden můj malý dárek, který jsem právě pro Petra (dedo145) vyrobil. Snad se Ti bude líbit 🙂

    null[yt=dxW54dqLvJg&feature=yt]dxW54dqLvJg&feature[/yt]dedo145:-D:-D

    #71533
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To sedí a je to pravda pravdoucí!

    #71552
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    joo Petr – dedo145 je kus…

    #71562
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Doufám, že přijde “deda 145” na sraz v Praze 30.11.2013, abych jej mohl osobně poznat, že je úžasnej je už dáno tím, že je fousatej, neboť všichni fousatí jsou úžasní.:-D:-D:-D

    #71563
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    to dedo145

    Gratuluji k úspěšné sezóně a přeji zasloužený odpočinek. Doufám, že se brzy uvidíme na nějakém tom srazu. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #71564
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to kulik:dedo by měl být v době našeho srazu ve Španělsku na sumcích.Ale třeba to dopadne jinak,necháme se překvapit….

    #71567
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D:-D No v nejhorším si pořídím masku a zahraju ho ….:-D:-D

    ,ale to bude fuška…..to není prdel….

    :-D:-D

    Tak pane DEDO 145 …. pár dnů to bez TEBE SUMCI vydržej !!!!

    A jako zástupce SN TOUR uděláš pro CK tu nejlepší službu. Paní majitelka to určitě vymyslí……..:-):-):-)Jsi hvězda TITRANU a já tě jen tak nezahraju…..:-D

    #71568
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    mara45 napsal: to kulik:dedo by měl být v době našeho srazu ve Španělsku na sumcích.Ale třeba to dopadne jinak,necháme se překvapit….

    Nechám se překvapit!!!:-?

    #71588
    Terka-146
    Člen
    (54 odpovědí)

    No to teda koukej přijet!:-D:-D:-D

    #71592
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Mára: I po letech na moři stále stejný ostříží výraz 🙂

    #71596
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D tohle fakt nezahraju….:-D To znamená že ho CK musí na sraz RYBOLOV NORSKO v Praze uvolnit !!!! Přimluvím se u pí. Novákové u SN TOUR……:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,501. až 1,515. (celkem z 1,575)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko – Titran 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...