Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2021

  • Toto téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 31. až 39. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #335547
    Pavel
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Ty jo to je drsné. Jigina znám spoustu let i jeho návnady a takhle se do něho navážet. No nic moc a to nejsem slovák. Určitě mi dá za pravdu spousty lidí co ho zná.

    #335569
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Tak si ty háčky nabruš.

    #336003
    Horak
    Účastník
    (94 odpovědí)

    Dáte mi někdo tip na ubytování a rybolov ve stř. Norsku pro 8 lidí, transfer z letiště Trondheim tam a zpět. Termín červenec – srpen. Díky

    #336010
    Pavel
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Zkus Angelanfi Hitra super prostředí a ubytování

    #336015
    Horak
    Účastník
    (94 odpovědí)

    Hlavně by mě zajímalo, jestli nás odvezou z letiště a zpět. Nikde jsem to nenašel. Dělají transfer?

    #336016
    Torpedoborec
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Dobrý den,

    nabízíme dvě zajímavé lokality, které asi hledáte. Transfer z letiště zajištěn a termíny dle Vašeho požadavku možné.

    Prosím kontaktujte mě na email marekbartos6@gmail.com

     

    #336025
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Dáte mi někdo tip na ubytování a rybolov ve stř. Norsku pro 8 lidí, transfer z letiště Trondheim tam a zpět. Termín červenec – srpen. Díky

    Ahoj, ve stř. Norsku máme volné kapacity pro 8 lidí v lokalitě Vingsand. Transfer zajistíme devítimístnou dodávkou za 1500,-NOK. Chtěli byste týdení nebo desetidenní pobyt?

     

    #336080
    Horak
    Účastník
    (94 odpovědí)

    Ukázal jsem to celé skupina a Vingsand se nám líbí. Jak daleko se jezdí na moře? Chtěl bych předběžně rezervovat termín 8.8.-18.8.2022. Máte volno? Díky.

    #336138
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Ano, v tomto termínu je tam volno. Chytá se hned před chatami, na otevřené moře na reef je to cca 5km. Rezervaci jsem provedl a poslal na mail, co jsi měl v SZ. Díky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 31. až 39. (celkem z 39)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2021

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...