Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (celkem z 1,103)
  • Autor
    Příspěvky
  • #97428
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..Zďenda prostě umí…:)

    #97429
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #97431
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Ty to tam máš samou babu. :-P:-P:-P Nebo je to pořád ta samá? :-D:-D

    #97441
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honzo krásný úlovek ještě jednou gratulujeme.:-D:-|

    #97442
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dneska to byla bída. Vyjeli jsme až k polednímu, neboť jme měli po ránu nějakou neodkladnou práci. Ryby neměli chuť na žádnou naší dobrotu a kromě toho se rozfoukalo. Tak jen jeden pěkný polak a pár doršů. Ostatní menší polaci a ostaní ryby keleři, dorši a makrely byly vráceny. Snad to zítra s počasím (větrem) bude lepší a ryby budou opět při chuti.

    #97486
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Pěknej halík, Honzo gratuluju

    #97504
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dnes se podařili opět pěkní polaci, několik doršů v polakových místech, salátoví keleři a to až u dna v 80 – 1OO m, a mezi nimi i pár makrel.

    Dnes byl uloven jedním účastníkem i mník 123 cm.:-P

    #97537
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak dnes jsme opět vyrazili na polaky a potom jsme zkusili chytat na maso. Polaků se pár podařilo, ale na maso jen jeden mník.

    Dnes jeden kolega na vláčku (žlutou gumu) ulovil ďase 97 cm. 😉

    #97569
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dnes jsme chtěli vyjet na polaky brzy ráno. 1. domluva byla, že budeme vstávat v 5 hod, ale když to dvěma druhým Honzům došlo, tak to změnili na 6 hod. Skutečnost byla, že jeden z nás ještě v 6:3o nebyl schopen vstát. Přesto jsme vyjeli cca v 8 hod. Podařilo se nám najít několik dobrých míst a tak jsme již po 11 hod obraceli k domovu. Dnes jsem konečně také vyzkoušel Jiginovy výtvory a musím zkonstatovat, že fungují perfektně. Pavle, pouze jedna připomínka, v chaluhách váznou stejně jako Zoomy.:-D

    #97570
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dnes jsme se rozhodli, že na polaky vyjedeme brzy a tak vstaneme v 5 hod. Když to druhým dvěma Honzům došlo, tak to změnili na 6 hod. Skutečnost, ale byla jiná. Jeden Hoza byl schopen vstát až v 6:30 hod. a tak jsme vyjeli až k osmé hodině. Podařilo se nám najít několik dobrých míst a tak jsme v 11 hod obraceli k domovu. Dnes jsem také vyzkoušel Jiginovy výtvory a musím konstatovat, že fungují výborně. Pavle, pouze jedna výtka v chaluhách váznou stejně jako Zoomy.:-D:-D:-D

    Včera se tu podařilo 2 kolegům chytit 2 polaky 90 cm a jednoho 100 CM.

    Nyní pojedeme opět skusit mníky a možná i štikáče, pokud je najdeme.

    #97571
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Omlouvám se, ale byl jsem přesvědčen, že jsem si to vymazal a tak jsem to smolil znovu.:-E

    #97573
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kulik:jsem rád,že jste je našli a berou.Polak metr,to už je super ryba.Musím tě naučit vkládat foto.Nebo mi je pošli emailem a já je sem dám.Určitě jich máš hodně.

    Kdy se vracíte?

    #97575
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Honzíku, tak jim tam pořádně zatopte a ještě bych prosil vyzkoušet ty štikáče. Na ty se moc těším a poslední dobou o nich není ani zprávička.

    Dnes za necelých 11 !!!!! :-D:-D:-D:-D

    #97576
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Honzíku, tak jim tam pořádně zatopte a ještě bych prosil vyzkoušet ty štikáče. Na ty se moc těším a poslední dobou o nich není ani zprávička.

    Dnes za necelých 11 !!!!!

    Taky dnes za 11 .-) . Jedeme na Gurskoyu . Trajekt Rostock-Trelleborg 11.9. 22:40

    #97578
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kuliku. Vůbec bych neváhal jít na zkušenou k profíkovi Marovi ohledně fotek. Určitě se Ti to bude hodit při dalším výjezdu na sever. Víš co pak potěšíš norků, kteří se na fotky včetně mě rádi podívají. Samozřejmě je potěšující, že alespoň písemně informuješ. Za to dík.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (celkem z 1,103)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...