Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (celkem z 1,103)
  • Autor
    Příspěvky
  • #97241
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Honzo. Za mostem máš na mapě vyznačeno x lovných mist a H.P. tam má take svá. Předpokládám, že nasadíte pruty mušáky a podáte info jak jste na ně byli úspěšní.

    #97245
    Peeta
    Účastník
    (127 odpovědí)

    to Kulik: ať se Vám daří a vynahradíte si ten předcházející pobyt v červnu

    #97247
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Ahoj Kulíku, těším se na report a fotky z lovu štikáčůůůůůů :-D:-D:-D:-D

    #97276
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..na Sistrandě(froya) kotví mateřská loď pobřežní stráže a tou malou kontrolují lovící lodě…viděl jsem je cestou ze “37” předevčírem jak jezdili od lodě k lodi a dělali kontroly..asi vesty, chlast a velikost ryb…Tak bacha Hitráci, Edeňáci a Froyáci…:)

    #97277
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Máro, přejeme klidnou a pohodovou cestu domů a Vás všechny zdravíme a hlavně kuchaře Hrůšu.

    Jirko, my Ti to tu hlídáme, ale chybí nám tu Tvoje buchty, které jsem ještě neochutnal, ale vím, že jsou úžasné.

    😛

    Kime, informací máme hodně, ale je brzy tma a tak to nestíháme.:-x

    Peeta, Děkujeme a snažíme se. Zatím je to vše OK.

    Honzo, fotím, ale zatím je neumím dát do formy, která se sem dá dát.:-(

    Dnes jsme vyjeli na makrely a salátové kelery.

    Podařilo se nám každému udělat bedýnku makrel, pěkné polaky, kteří se dají najít všude a krásných bronzových doršů. Salátové kelery jsme nenašli.

    Zítra jedeme na ryby.:-D

    Zatím stále na mé milované polaky, nějakou makrelku do udírny a na to co cestou potkáme.:-D

    #97278
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Kuldo, hodně štěstí. V sobotu frčím za vámi. :-D:-D:-D:-D:-D:-D Samozřejmě na vedlejší ostrov. :-D:-D:-D:-D:-D

    #97280
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Honzo,v pátek valíme za Vámi tak se pak někde potkáme…těším se

    #97289
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Zažil jsem jak z té mateřské lode z její zádi “vyskočil” malý gumový člun a doslova letěl po vodě. Byl u nás v okamžiku. Kontrolovali vesty atd. Jedni je neměli vesty a byli z moře vykázáni. Stráž jednala korektně ale důsledně. Nic neodpustí.

    #97302
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Vláďo, nemusíš na sousední ostrov, my Tě tu rádi uvidíme a s Tebou i něco pochytáme a popijeme.:-D

    Tak klidnou a pohodovou cestu.

    #97303
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle rád Tě uvidím a to i v akci, jak lapáš polaky.;-)

    Taky přejeme klidnou a pohodovou cestu.:-P

    #97320
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Náš odpočet už začíná vypadat skvěle. :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #97339
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak dnes jsme vyjeli až k jedenácté hodině, neboť pršelo. Jeli jsme na polaky, ale byli opatrní. Chytali jsme průměrnou velikost a i menší, ale mírové a ty jsme pouštěli. Dnes jsem měl dva zážitky s polaky. První, kdy se mi krásně zlatý a ten den největší, vypnul u lodi, asi to bylo mou hloupostí, neboť jsem jej držel moc nakrátko a druhý, kdy jsem se lekl tak, že jsem si málem sedl na zadek. Přitahoval jsem Zooma k lodi a když byl již téměř nad vodou, tak vystartoval polak cca 50 cm nad hladinu vody a zhltnul ho. Byl vrácen vodě.

    Dnes jsme nachytali méně polaků, ale zato více chaluhových “červených” doršů a opět spoustu makrel a jednoho mníka, který se pletl pod makrelama.

    #97353
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    kulik napsal:

    Tak dnes jsme vyjeli až k jedenácté hodině, neboť pršelo. Jeli jsme na polaky, ale byli opatrní. Chytali jsme průměrnou velikost a i menší, ale mírové a ty jsme pouštěli. Dnes jsem měl dva zážitky s polaky. První, kdy se mi krásně zlatý a ten den největší, vypnul u lodi, asi to bylo mou hloupostí, neboť jsem jej držel moc nakrátko a druhý, kdy jsem se lekl tak, že jsem si málem sedl na zadek. Přitahoval jsem Zooma k lodi a když byl již téměř nad vodou, tak vystartoval polak cca 50 cm nad hladinu vody a zhltnul ho. Byl vrácen vodě.

    Dnes jsme nachytali méně polaků, ale zato více chaluhových “červených” doršů a opět spoustu makrel a jednoho mníka, který se pletl pod makrelama.

    Honzíku, myslíš že taky někdy pošleš nějaké foto. Jak se říká” jedna fotka je více jak tisíc slov”:-D:-D:-D

    #97357
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..plán dnešního rybolovu zněl “nachytat pár makrel a jet si zamníkařit”…tak jsme si pár makrel nachytali…:-D:-D:-D

    #97358
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …na jaro na mníky…:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (celkem z 1,103)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...