Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 1,103)
  • Autor
    Příspěvky
  • #94877
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #94880
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …tohle opravdu za dobu co jsem tu nepamatuji..

    #94889
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Kdyz toto je salatovi keler jak potom vypada normalni :-D:-D:-D

    #94896
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Hele Kulíku ten Honza (myslím Dufka) do tebe docela šije. :-P:-P:-P:-P

    #94906
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Hele Kulíku ten Honza (myslím Dufka) do tebe docela šije.

    …prostě to najelo později než normálně…Kulík si to vynahradí na podzim…štikáči už jsou taky…

    #94907
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Došky, kamarádi můžou do mě šít já je taky nešetřím. Radost mám z toho, že jsem měl pravdu a smutný jsem z toho, že jsem tentokrát byl někde v nesprávný čas, ale i to se stává. Letošní moje 1. Norsko bylo jedno z těch nejslabších na ryby, ale jinak pohoda a prima zážitky s prima lidmi a v prima kempu od EDENu. A jak píše Honza Dufek věřím, že si to za 44 dní na Hitře, při mém letošním 2. Norsku vynahradím i v těch polacích, na které jsem se tak těšil.

    Všem úspěšným lovcům moc gratuluji, držím palce i trochu závidím.:-P

    #94912
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    kulik napsal:

    Došky, kamarádi můžou do mě šít já je taky nešetřím. Radost mám z toho, že jsem měl pravdu a smutný jsem z toho, že jsem tentokrát byl někde v nesprávný čas, ale i to se stává. Letošní moje 1. Norsko bylo jedno z těch nejslabších na ryby, ale jinak pohoda a prima zážitky s prima lidmi a v prima kempu od EDENu. A jak píše Honza Dufek věřím, že si to za 44 dní na Hitře, při mém letošním 2. Norsku vynahradím i v těch polacích, na které jsem se tak těšil.

    Všem úspěšným lovcům moc gratuluji, držím palce i trochu závidím.

    Honzíku, já vím, že to je v rámci dobrých kamarádských vztahů. Taky věřím, že si to ještě dostatečně užiješ. :-P:-P:-P:-P:-P

    #94913
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …po Argentině výjezd na dvě hodiny na “Podkovu”..neskutečný večer, ryby brali krásně a počasí….no mrkněte se sami…už máme zase dvacet ve stínu a to je teprve půl deváté…

    #94914
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #94915
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …paráda..

    #94916
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    On se Kulík nenechá jen tak rozhodit. Má rád inteligentní humor a hlavně si myslím, že správně vyhodnotil situaci v době, kdy jsme tam byli. Domnívám se, že obdobná situace co se týká ryb se týkala velké oblasti stř. Norska. Na Smolu najíždějí ryby dříve. Přeji mu, aby si to za nějakých 35 dní vynahradil. Za to úsilí, které moři věnuje si to zaslouží.

    #94917
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    to Honza Dufek. Paráda! Tohle si u tebe nejspíš dopúřejeme příští rok v tuto dobu. 🙂

    #94919
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ještě doplním. Kulik nám chtěl udělat salát z kelerů. Jejich délka by měla být kolem 60 cm. To bylo jediné co jej mrzelo a pak polaci. Jinak vůbec neztrácel humor.

    #94920
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kime díky, ale oni to nemyslí zle, jen mě chtějí vyhecovat a to já mám rád a myslím si, že sám jsem dobrý hecíř. Ano, salát jsem Vám udělat chtěl, ale nebylo z čeho a když už bylo, tak už by se to nestihlo. Vše jsem uložil a jak přijedu, tak jej udělám a pozvu i konkurenci z DOLMOYE, aby si taky pochutnala na něčem dobrém. Prostě uděláme takovou malou družbu, jen mi mrzí, že neochutnáte Vy a tak jej donesu někdy na sraz i když z čerstvých ryb je to lepší. A doufám, že tam polaci vydrží, abych si je i letos užil.:-P

    #94924
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ….a tatarák z lososa..zase budou…:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 1,103)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...