Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 586. až 600. (celkem z 1,103)
  • Autor
    Příspěvky
  • #94340
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    …na velké ryby jsme ve Fillanu v obchodě našli pěkný “háčky”…

    kapitán Achab by je užil..!

    #94389
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …polak 98 cm ze včerejšího večera od “polačí skalky” Fagerholm…

    #94437
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Další “kuriozita” v podání zahraničních rybářů na Hitře.Vysvobodil je záchranný člun z Fillanu.

    http://www.hitra-froya.no/nyheter/article9864456.ece

    #94549
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …podvečerní “Podkova”…

    #94550
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..13,2 kg, 117cm…:-D:-D

    #94564
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    krásnej kousek. na co přišel?

    #94583
    Rozna
    Člen
    (59 odpovědí)

    Móóóóć hezký kously 🙂

    gratuluji

    Honzo, jak to tam teď u tebe vypadá s vetšíma rybama ? Jezdí se na ně dál, nebo už ryby najely více do fjordu ?

    #94584
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..tyhle keleři jsou ze včera z Podkovy (5 min od kempu), celý týden ani jeden a včera večer tohleto…za polakama se jezdí k Froye doleva od kempu, za štikáčema nahoru k Inttianu, ikdyž ted tam jsou velcí ostrouni podle info co dneska dovezla party co je jela zkusit..každý týden je jiný, jednou jdou víc polaci, pak keleři, do toho obecný…čert se vyznej v letošní prapodivné sezóně..jednou tak, podruhý onak..ale ryby se chytají pravidelně,sem dávám jen hezké neomačkané a pěkné úlovky,nebaví mně fotit omačkanky, hosty v zástěrách, nebo stoly s mrtvolkama..ikdyž někdy zahřeším, holt…no..:)Stejně nejlepší fotky jsou z vody-z lodě..:)

    #94598
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Přidám jednoho krásně vybarveného pyskouna. Letos to bylo opravdu jako na houpačce – každý den jinak.

    #94657
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak jsme šťastně dojeli i když opět se zpožděním zaviněným bouračkami před Berlínem. Hůře dopadl druhý autobus, kterému odešlo turbo a pak jeli bez něj. Jak dopadli oni a jejich ryby nevím, snad někdo podá informace.

    Mám radost z toho, že mé úvahy a vysvětlení o letošní zvláštním roce a sezóně se potvrdily. Potvrzením je mrtvá doba na proslulé Podkově a poslední úspěchy po návratu “salátových” kelerů. Také ještě nejsou najeté makrely v počtu odpovídajícím tomuto období. Pouze štikáči přijeli jen s malým zpožděním.

    Už jsem zahájil přípravu na návrat do kempů EDENu za 47 dní.

    #94669
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Kuliku ja už jsem taky vyhlásil bojovou pohotovost, pak se domluvíme a někde se ve Froyafjordu potkáme….těším se..

    #94685
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle, také se těším a rád se něčemu přiučím, kdy budeš v kempu. Já vracím loď 2.9.2014 cca v poledne a 3.9 odjíždíme domů.

    #94689
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..takovej malej “kelírek” z “Podkovy”..holt tyhle kluci tenhle týden dokazují jak se chytá…:-D:-D

    #94699
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    no pěkně přidávate! A ty Honzo nic? Se tam opaluješ ne?:-D

    #94700
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …full house..jsem rád za pár hodin klidu po zavíračce..:-?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 586. až 600. (celkem z 1,103)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...