Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 1,103)
  • Autor
    Příspěvky
  • #90355
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #90356
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    kulik napsal:

    Harty, parádní kousek, kolik měřil?

    Honzíku všechno atakuje metr,ale polaků jsme nachytali mraky.Dnes asi naposledy na vodu a zase domů.

    #90361
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #90362
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Harty, tak to Vám přeji i závidím. Já jedu až za 32 dní a už se nemůžu dočkat. Vše mám sbaleno až na pilkry od Tebe.:-P

    #90363
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Tohle tady bagrují Němci.Obecňačky pod 50,ale i 40cm.Nechápu:-x

    #90365
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    No, že to dělali někteří rusové na Hitře v EDENu mě až tak nepřekvapilo, ale že i Němci, kteří jsou zpravidla důslední k nařízením? Odkud jsou? Nejsou z NDR?:-?

    #90366
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Harty, moc pěkní Poláci. Vše na pilkriky?

    #90368
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Krása Harty je vidět , že pilkříky šlapou dobře … Hodně štěstí 😎

    #90369
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Kluci mám ohromnou radost,ale pilkříky fungují parádně.Barvy točíme podle jaké je světlo nebo tma.Velikost klasika,když je větší proud,tak větší gramáž.

    #90371
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Harty ,kdy se vracíš domů ? Potřeboval bych pak s tebou hodit řeč kvůli pilkrum 😎

    #90373
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kikine, jsi v pořadí.:-x

    #90374
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Harty napsal: Kluci mám ohromnou radost,ale pilkříky fungují parádně.Barvy točíme podle jaké je světlo nebo tma.Velikost klasika,když je větší proud,tak větší gramáž.

    Gratuluju ke krásným rybám.Musíš mít velikou radost,že tvoje pilkříky fungují.Také bych měl radost,kdyby můj výrobek takto fungoval.Bohužel jsem je nestačil zkusit,ale v létě na Bessakeru je prubnu.Chytali jsme na vodách max do 20 metrů,spíše do 15 m,kde nám to bere na zoomy,rypery a twistry.

    #90396
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Harty napsal:

    Kluci mám ohromnou radost,ale pilkříky fungují parádně.Barvy točíme podle jaké je světlo nebo tma.Velikost klasika,když je větší proud,tak větší gramáž.

    Harty, tak to je super a klobouk dolů..8-)8-)8-)

    #90546
    prochor52
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Teplota vody vyskočila za pár dní o 3 stupně, polaci i doršíci se chytají v úplně mělké vodě – polaci jsou nasázení v chaluhách v hloubce 1 do 5 m, obecňačky max. do 10 m. Berou spolehlivě gumy všech barev – za slunce šly snad nejlíp na modré tvistry, při zatažené obloze na jasnější barvy, pak červenou, ale taky černou. David – poprvé v Norsku – každý den přidával na velikosti a včera v noci dorazil s obecňačkou 114 cm. Byl tak štastnej, že mu vůbec nevadilo, jak mu pos.ala půlku bundy:-P. Už ho to chytlo a plánuje příští rok. Klasická norská horečka.

    #90578
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Krásná ryba a novému nadšenci, vlastně Vám všem, přeji ještě mnoho dalších.:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 1,103)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...