Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 51)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4061
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Zdar.

    Může mi prosím někdo se zkušeností z této lokality předat informace? Připravuji letošní září a zatím nemám vybranou lokalitu. Tohle místo jsem si vybral podle mapy mořského dna. Prosím o informaci od kohokoli, kdo tento ostrov navštívil. Díky.

    #22111
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Nikdo nic?

    Nezná někdo tuhle lokalitu? Prosím!

    #22113
    Ondřej Rezek
    Člen
    (20 odpovědí)

    Já jsem byl jenom na Krakvagu kousíček od Storfosny jen stačí přejet most 😀

    #22119
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Díky, Beare

    jaké to tam je?

    #22131
    Ondřej Rezek
    Člen
    (20 odpovědí)

    No ja tam byl po druhý letos vždycky v Květnu je tam hodně Halibutů i velkých letos sme tam jeli tři partý na čtrnact dní a jeden lovec z jiné party chyt halibuta 142 cm 35 kg už spíš u pobřeží Storfosny dale sme tam chytli vlkouše 75cm,celkem všechny party sme chytli 12 halibutu 91cm,čtyři osmdesátky,a pak ty menši pod 80cm já jsem chyt Kellera 106cm mám ho na profilovce. Tresky tam jsou vetšinou kolem 50-90cm.Ale i větši ty co tam byly po nás tam chytli tresku 130cm 17kg.Hodně mníku na Pillkery kolem tech 50-70 cm.Všechny halibuty jsme chytli v hloubce pod 10 m toho velkýho ve 4m na pičitím dně.U skal jsou pěkní polaci i 50-90cm ale i vetsi ale ty sme nechytli.Jestě se tam chytil Das v 8m neuveritelný ale to chytli jiní Češi zase co nepatrili k nasem třem partam.Jednoduše řečeno jsou uplně všechny druhy ryb co v norských vodách žijou.Minulej rok sme tam chytli taky něco kolem tech 10 – 12 kusu halibutu nej. byl muj 105cm 12,5 kg,Chytaj se tam na twistery s 30-50g Jighlavičkama ale ten velkej a ten vlkouš byly na ripery.Vlkouš byl chycen v 13m.Minulý rok mi k lodi přijel halibut. No proste jsmém vzdolaval tresku cca 50 cm a přijel mi az k lodi Halibut cca no mel vic jak 160cm kousal do ni az voda strikala tak jsem preklopil Ryobi zauber (4000) a jen co sem ho preklopil zpet prask a už sni upaloval a po peti vterinach bum a byl pryč Důvod navazec z vlasce na 14,50 kg ja tatovi rikal ye nechci vlasec ze twistera chci navazat rovnou na snuru to bylo tak u pobrezi Storfosny ,,U žraločí skály´´ taky nam to tam ukousaly 2krat zraloci pred dvema lety kdyz sem jeste nebyl tak strejdové chytli ostrouny 60 cmtimetrovy.No me je 11let tak v tom clanku urcite budou chyby. nO NA STRANKACH BUDE hodne fotek i nasich ryb ten halibut na dverich filetárny je nas http://www.storferie.no

    #22133
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    To bear krásnej článek ten krásnej záběr od halibuta ti zustane v hlavě celej život to ti muže každej závidět 😉

    #22134
    Ondřej Rezek
    Člen
    (20 odpovědí)

    To VydraCZ:Děkuji 😀

    Halibut: 105cm 12,5kg do letošního roku to byl náš největší

    #22135
    Ondřej Rezek
    Člen
    (20 odpovědí)

    Ten těch 142cm 35kg

    #22136
    Ondřej Rezek
    Člen
    (20 odpovědí)

    chtěl jsem poslat tu 140cm halibuta ale nejak to nejde

    #22137
    Ondřej Rezek
    Člen
    (20 odpovědí)

    Mník Mořský na vláčák 68cm

    #22138
    Ondřej Rezek
    Člen
    (20 odpovědí)

    Keller 106cm 9,70kg

    #22139
    Ondřej Rezek
    Člen
    (20 odpovědí)

    Každý si takovych za 10dní chyt 2kusy (64cm miminko)

    #22140
    Ondřej Rezek
    Člen
    (20 odpovědí)

    #22141
    Ondřej Rezek
    Člen
    (20 odpovědí)

    142cm 35kg

    #22145
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Díky za info Beare!

    Je to velmi povzbudívé. A tobě přeju ať se do Norska dostaneš kdykoli si to budeš přát.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 51)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...