Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz rybolovnorsko.cz v Praze 16.2.2013

  • Toto téma obsahuje celkem 825 odpovědí. Do diskuze (56 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zerp a poslední změna proběhla před 11 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 826)
  • Autor
    Příspěvky
  • #53037
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    david_nem napsal:

    JJ, jen ještě sehnat další do party aby byla pohoda… na kámoše je to moc narychlo 🙁

    No to víš, není nad dobrou partu. No dva už jste, tak ještě 4 a máte celej barák a dvě super lodě. No a když ne, tak pojedete dva. 8-)8-)

    #53040
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Jelikož mimo moji hlavní pracovní náplň ještě pražím kávu, kterou jsi (sime ) pil a pár zde přítomných ji pravidelně odebírá, často navštěvuji Itálii , kde nakupujeme čerstvou zelenou, a tamní snídaně s kapůčem a presem jsou samozřejmostí, jsem se musel zasmát tomu , jak jsme dostali na snídani překapávanou . A v ,,PRAZE,,. Stalo se mi to i předminulý víkend v Českých Budějovicích na penzionu. Trend 80-tých let kdy z východního Německa dorazily překapávače.

    #53042
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    To nevím, kde jsem to pil? Na Soroya?

    #53043
    David Němeček
    Člen
    (3 odpovědí)

    Však někoho ukecám, už 2 dny si po večerech hraju na call centrum…

    #53044
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to 007:jo hodně jsi mě překvapil,jak jsi v Maďarsku vytáhl z auta ten presovač a vařil výbornou kávu.Na to já si taky potrpím.

    Už se těšim,jak si dáme ve Spálově toulavou…

    #53045
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    to mara45,těším se na další zajímavé fotky,pokračuj…:-D

    #53048
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    to mara45: to je masakr, spíš než na toulavou to vypadá na štípanou

    #53049
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    No Máro ? to je dílo Vládi, že ?

    Jinak, Presovač vozí Doršák. I v Maďarsku. Já jen dodávám kávu.

    Samozřejmě, kdo u mne byl na obchodu, vždy dostal.

    Sime kávy na Soroy jsi ten večírek měl pár. To já každému nabídnu.

    A málokdo odmítne.

    #53050
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to 007:vubec nevim kdo to fotil,našel jsem to ve foťáku…

    #53052
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    to mara45: tak já se přiznám. Všechny fotky, které máš ve foťáku mezi 22:30 a odjezdem domů jsem s tvým dovolením pořídil já. I Šroubka jsem zmátnul, dokonce mi vykal a ptal se mě, jestli jsem profík, když mám takový foťák.

    #53053
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    To mě asi překvapila ta zamračené paní za barem, když sdělila ,, Dnes tu již nic nedostanete ,,.

    Takový výraz mám opravdu málokdy.

    Možná naposledy na windsurfingu před 5-ti lety v Chorvatsku, když jsem se kochal přírodou ováván vánkem do zad a po ujetí cca 3 km od pobřeží jsem se lekl a spadl. Tenkrád jsem zlomil stěžeň a takový výraz jsem měl, protože neumím plavat a vestu jsem zapoměl na břehu . To mi bylo asi ,,25,,. Nyní jsem samozřejmě odpovědnější, ale jak tak koukám na ten výraz, jsou věci, co mne dovedou překvapit.

    #53054
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to 007:jo ta pani za barem mě překvapila hodně,jak řekla,že končíme.Všíchni chtěli pokračovat a ona asi spát.Ani mi neprodala pro Janku lahev vína.Ještě,že bylo otevřeno ve výčepu.Pokud jste tam vypili vše co jsi psal,tak to musel být mazec.Ještě,že mě mikulčák brzy odvezl.Díky tomu si taky vše pamatuju.Teda aspoň si myslím…

    #53055
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    to ZOK: tak nevím jestli je tak super fotograf nebo fotoaparát,

    ale ty výrazy jsou excelentní…

    …že by jsem tam nebyl…8-)

    #53057
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    to Hoop: je to foťákem i Mára říkal, je to dobrý, ostří to samo i když seš na kaši. Pár záběrů na tvojí noční přednášku o zoomu tam taky máš.

    #53058
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Hoop:myslím že jsi tam byl….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 826)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz rybolovnorsko.cz v Praze 16.2.2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...