Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz rybolovnorsko.cz v Praze 16.2.2013

  • Toto téma obsahuje celkem 825 odpovědí. Do diskuze (56 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zerp a poslední změna proběhla před 11 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (celkem z 826)
  • Autor
    Příspěvky
  • #52937
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Dobra akce,ale priste at ma kazdy svou prezdivku nacmaranou na cele at vim kdo je kdo supr cau,ale Sroubka jsem poznal

    #52944
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Já už jsem ho okolo 24 00 nepoznával……. A ve 3 00 jsem nepoznal ani kudy domů……….:-D:-D:-D Dneska už je to lepší…

    #52961
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    treska008 napsal:

    Dobra akce,ale priste at ma kazdy svou prezdivku nacmaranou na cele at vim kdo je kdo supr cau,ale Sroubka jsem poznal

    :-):-):-)no mě nejde nepřehlédnout,ale jak sem tušil,tak jsem nestačil pokecat s každým..

    to Zerp:já tě poznal,tebe nejde nepoznat..:-D:-D:-D

    #52976
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Šroubku, ty jsi prostě malý velký muž. :-P:-P:-P

    #53007
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Teď jsem se vrátil z cest a nemohl se vyjádřit ke srazu.S Milošem jsme si potvrdili,že nejen na lodi jde vydržet 12h,ale když je vůle,tak ve vedlejší hospodě i 16h.Diskuze byla plodná,velice plodná,akorát mě mrzí,že jsem nemohl dostatečně pohovořit se Šroubkem,všichni po něm šli,obě pohlaví,byl na roztrhání,takže budu muset do Spálova.Sobotní schůze byla pro mne po páteční druhá,potvrdil jsem si,že na to ještě mám :-|.

    Nejlepší větou byla otázka na Mikulčáka…”jsi to ty nebo tvůj bratr? To je jedno,jsme oba úplně stejní!

    Děkuji 007 a 007ové za příjemnou snídani.

    Zdravím všechny!

    #53014
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Rád jsem poznal osobně tebe i další. Někoho jen pohledem a třetinu neznám. Ale to se doladí ve Spálově. Snad budeme mít na prsou visačky se jmény.

    16-ti hodinový maraton to byl. Cestu na ubytování si moc nepamatuji. Asi jsem cestou někde spadl. Za ráno, jestli jsme byli hluční, tak pardon, a snídaně u Vídeňských párečků a kávy z překapávače u věšáku z Psychyatrické léčebny z padesátých let za přítomnosti ZM a majitele s výkladem o obrazech se nedá zapomenout.

    Jen to procento alkoholu v dechu po příjezdu na Moravu mne překvapilo.

    #53016
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    007krivanek napsal:

    Rád jsem poznal osobně tebe i další. Někoho jen pohledem a třetinu neznám. Ale to se doladí ve Spálově. Snad budeme mít na prsou visačky se jmény.

    16-ti hodinový maraton to byl. Cestu na ubytování si moc nepamatuji. Asi jsem cestou někde spadl. Za ráno, jestli jsme byli hluční, tak pardon, a snídaně u Vídeňských párečků a kávy z překapávače u věšáku z Psychyatrické léčebny z padesátých let za přítomnosti ZM a majitele s výkladem o obrazech se nedá zapomenout.

    Jen to procento alkoholu v dechu po příjezdu na Moravu mne překvapilo.

    Já snědl jenom jeden a dost…:-D:-D

    Kolik jsi ještě měl,jak si dorazil do Brna v dechu??Pokud to není tajné??Vím,že jsi neřídil,ale jenom pro zajímavost..

    Jak píše ZM..neměl jsem čas s každým pokecat,ale poznal jsem spoustuu nových kamarádů a nadšenců Norska…

    A hlavně ZM a je to supr človíček…zdůůůůř…

    #53018
    David Němeček
    Člen
    (3 odpovědí)

    Pánové díky !!!

    Super akce, spousta zajímavých lidí a nakonec kamarád vyhrál v tombole takže frčíme na Smolou !!! Wohanko díky za skvělý přístup !!! O výsledku výherního týmu budu referovat a všem přeji krásný ryby, dobrý parťáky a spoustu zážitků. Uvidíme se ve Spálově 🙂

    #53019
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    No já párečky také nesnídal, jelikož procentuálně masa tam bylo asi 8% . ( Už se těším na Tvoje ). Zlatá vajíčka, pršut, kaviár a chléb.

    O půl noci , kdy zavřela bar jsem měl 16 desítek. S Tebou 2, Zerp 3, Mára 3 , Egil 4 toulavé cikánky. Pak bylo přemístění do baru .(od teď je napsána útrata, ne co jsem vypil sám ) Tam bylo 38 tequil, 25 toulavejch a 7 lahví vína. Kdo se mnou pil neřeším. Kdo pil, ten pil. Až do konce sme se bavili i s Egilem a místníma.

    Domů jsme dojeli v čase 2h 11 m na trase 242 km.

    Alkohol nechtěj vědět. Ale asi jako Zerp v neděli v 19.00h

    Mám trochu rychlejší spalování.

    #53026
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    To 007krivanek

    Jak jsem tě poznal na Soroy, tak ty nemáš spalování, ale atomový reaktor:-D:-D:-D

    Pandion

    #53028
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Mne je lepší šatit, jak živit.

    Jeden civilní – ten jste viděli,

    Jeden norskej – ten mám na fotce

    A patery montérky.

    ( na nedělu čistý , to je jasný )

    #53030
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    007krivanek napsal:

    Rád jsem poznal osobně tebe i další. Někoho jen pohledem a třetinu neznám. Ale to se doladí ve Spálově. Snad budeme mít na prsou visačky se jmény.

    16-ti hodinový maraton to byl. Cestu na ubytování si moc nepamatuji. Asi jsem cestou někde spadl. Za ráno, jestli jsme byli hluční, tak pardon, a snídaně u Vídeňských párečků a kávy z překapávače u věšáku z Psychyatrické léčebny z padesátých let za přítomnosti ZM a majitele s výkladem o obrazech se nedá zapomenout.

    Jen to procento alkoholu v dechu po příjezdu na Moravu mne překvapilo.

    Ty věšáky mě také zaujaly. Trošku morbidní z filmu Spalovač mrtvol.

    #53033
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    david_nem napsal:

    Pánové díky !!!

    Super akce, spousta zajímavých lidí a nakonec kamarád vyhrál v tombole takže frčíme na Smolou !!! Wohanko díky za skvělý přístup !!! O výsledku výherního týmu budu referovat a všem přeji krásný ryby, dobrý parťáky a spoustu zážitků. Uvidíme se ve Spálově 🙂

    Tak to jsme rádi, že jsme ti udělali radost.

    Jiřan

    #53035
    David Němeček
    Člen
    (3 odpovědí)

    JJ, jen ještě sehnat další do party aby byla pohoda… na kámoše je to moc narychlo 🙁

    #53036
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Pohoda bude i tak, mají na to dva měsíce:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (celkem z 826)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz rybolovnorsko.cz v Praze 16.2.2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...