Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz rybolovnorsko.cz v Praze 16.2.2013

  • Toto téma obsahuje celkem 825 odpovědí. Do diskuze (56 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zerp a poslední změna proběhla před 11 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 826)
  • Autor
    Příspěvky
  • #49518
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Šroubek je tak hyperaktivní, že sál by vypadal plný, i kdyby jsme tam byli ve třech 😀 😀

    #49521
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Šroubek je tak hyperaktivní, že sál by vypadal plný, i kdyby jsme tam byli ve třech

    Hyperaktivní je snad trochu slabé slovo. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #49522
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Šroubek je tak hyperaktivní, že sál by vypadal plný, i kdyby jsme tam byli ve třech

    Náhodou,dneska jsem celý den doma a nedělám nic…:-):-):-)

    Těším se na Prahu..:-):-):-)

    #49525
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    A co bys taky chtěl dělat, ty můj malej kamaráde. Došky zdraví Šroubelína.

    #49526
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal:

    A co bys taky chtěl dělat, ty můj malej kamaráde. Došky zdraví Šroubelína.

    chtěl jsem jít ven,ale je tu hnusně…a ráno jdu do práce…:-(:-(

    Zdááár Došky..:-):-)

    #49528
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    lubos napsal:

    to zdeněk :

    No jestli ono to není spíše o lidech a né o místě kde kdo bydlí……… no coment

    Máš pravdu,ale….prostředí je důležitý činitel,zvláště ve vývoji lidské společnosti….:-|

    #49529
    Zdendek
    Účastník
    (281 odpovědí)

    ZM napsal:

    lubos napsal:

    to zdeněk :

    No jestli ono to není spíše o lidech a né o místě kde kdo bydlí……… no coment

    Máš pravdu,ale….prostředí je důležitý činitel,zvláště ve vývoji lidské společnosti….

    #49531
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    zdendek napsal:

    ZM napsal:

    lubos napsal:

    to zdeněk :

    No jestli ono to není spíše o lidech a né o místě kde kdo bydlí……… no coment

    Máš pravdu,ale….prostředí je důležitý činitel,zvláště ve vývoji lidské společnosti….

    Zdendo, máš pravdu. Je úplně jedno jestli je člověk z Moravy a nebo z Prahy. Vždy záleží na prostředí ve kterém člověk vyrůstal. Znám spoustu lidí jak z Moravy, tak z Prahy, které bych v minulosti raději nepoznal:-( a nové “normální” rád poznám 🙂

    Jiřan

    #49533
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Jojo to je pravda.Blbci se najdou všude.Proto doufám,že na sraz dorazí všichni co se chtějí bavit a bude úplně jedno odkud budou.

    Termín se už blíží,tak kdo se ještě nezapsal,tak neváhejte..

    #49575
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To mara: Spokojeni, kulik i jeho žena, na srazu a procházce po Kampě byli a děkují za to právě márovi a jeho pomocníkům. Bylo to moc hezké a příští rok určitě přijdeme opět a to i s vnučkou.

    #49608
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    JO JO 8-)Ještě si dáme Letňany a už bude náš sraz NORKŮ v Praze. Kdo bude chtít něco na Norge tak u ZERPU v Letňanech na veletrhu pár vychytávek bude…. a to ještě nevíte že ZOOMÁK .ZERP a DOŠKY máme společnej Norskej stánek opět i s Plzničkou točenou ….:-D:-D:-D.

    Tak se kamarádi stavte na pokec 😯

    #49609
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    zerp napsal:

    JO JO Ještě si dáme Letňany a už bude náš sraz NORKŮ v Praze. Kdo bude chtít něco na Norge tak u ZERPU v Letňanech na veletrhu pár vychytávek bude…. a to ještě nevíte že ZOOMÁK .ZERP a DOŠKY máme společnej Norskej stánek opět i s Plzničkou točenou …..

    Tak se kamarádi stavte na pokec

    A kromě Plzničky taky najdete místo na pokec a hromadu kamarádů a známých. Už se také těším. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #49611
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Doufám, že tam budou mít něco normálního k jídlu, ne jako v Holešovicích. Nemyslel jsem u kluků u stánku s Plzínkou , ale normálně. Proč o tom píšu, to pivko bylo fakt tak super, že po dvou kouskách na lačko, mi ta výstava připadala hodně familiérní:-D

    No a dát si ještě jednu, tak jsem si snad koupil v zadní hale i vlastní loď:-D

    #49861
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    No a je tu rok 2013 a čeká nás další norská dobrodružství.Tak 16.2.v Praze……

    #49862
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Snad se uvidíme nejprve na výstavě v Letňanech:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 826)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz rybolovnorsko.cz v Praze 16.2.2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...