Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz rybolovnorsko.cz v Praze 16.2.2013

  • Toto téma obsahuje celkem 825 odpovědí. Do diskuze (56 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zerp a poslední změna proběhla před 11 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 826)
  • Autor
    Příspěvky
  • #48269
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (63 odpovědí)

    Ten pohled znám z Maďarska, kdy Mára odcházel z naší chaty , po dotazu Davida ,,dáme kořku ? ,, . Bylo pravda už později a Mára měl ještě nejaké povinosti .

    #48270
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Jo v Maďarsku bylo hezky.Takové pěkné setkání po sezoně v Norsku.

    #48285
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Prostředí moc pěkné, a co jste tam chytli?

    to Jeliman: Už bys jim měl vyvětlit, ať si pořád nepletou kořku s čajem, ta barva je fakt skoro stejná. Šroubkovi se to posledně vymstilo.

    #48286
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal:

    Prostředí moc pěkné, a co jste tam chytli?

    to Jeliman: Už bys jim měl vyvětlit, ať si pořád nepletou kořku s čajem, ta barva je fakt skoro stejná. Šroubkovi se to posledně vymstilo.

    Sime,pomsta bude sladká!!!!:-x:-x:-x

    #48287
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    A co tato:-(

    #48288
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    #48289
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Sim:tak třeba já jsem nechytil nic.Vláčel jsem a za celá den neměl ani zábírek.Kdo chytal na položenou,tak měl více úspěchů.Chytilo se pár kaprů,bílých ryb a vítěz pak amura přes 80 cm.Ještě,že jsme pili čaj z takových hranatých flašek.Bylo veselo….

    #48290
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    #48291
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    #48295
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Pěkný, to má atmosféru!

    #48299
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    A co si chytil ty Michale???

    #48300
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Odpověď je tady:

    [yt=rkedbcobjjY=yt]rkedbcobjjY[/yt]

    #48302
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Musím Zerpovi vyslovit uznání za fota. A dotaz na Sima- jaká je pohoda jezdit “psí taxislužbou”. Musí to být zážitek, když se nejedná o závody – prostě vyhlídková jízda.

    #48303
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kim napsal:

    Musím Zerpovi vyslovit uznání za fota. A dotaz na Sima- jaká je pohoda jezdit “psí taxislužbou”. Musí to být zážitek, když se nejedná o závody – prostě vyhlídková jízda.

    #48305
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    kim napsal:

    Musím Zerpovi vyslovit uznání za fota. A dotaz na Sima- jaká je pohoda jezdit “psí taxislužbou”. Musí to být zážitek, když se nejedná o závody – prostě vyhlídková jízda.

    Kime, byla to bomba. Žádné vysvětlování, kde se zatátáčí, kde se brzdí. Ornulf řekl:”Já pojedu první a ty s Pavlem za mnou.” Psi vyrazili jako zběsilí a první zatáčce mě vybourali, pěkně jsem si narazil nohu o led. Potom už to šlo, musíš přenášet váhu podobně jako na lyžích. Musím se tam v březnu ještě dostat a znovu to zkusit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 826)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz rybolovnorsko.cz v Praze 16.2.2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...