Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz rybolovnorsko.cz v Praze 16.2.2013

  • Toto téma obsahuje celkem 825 odpovědí. Do diskuze (56 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zerp a poslední změna proběhla před 11 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 826)
  • Autor
    Příspěvky
  • #48180
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Taky něco s vánoční tématikou :

    Na Štědrý den ženská nadává manželovi: “Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak leda piču a ne zlaté prase”! Manžel se zasměje a říká: “Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím…”

    :-D:-D:-D:-D:-D

    #48181
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D To jsem se zasmál:-D HEZKÉ Vánoce……

    #48182
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Pafka napsal: Taky něco s vánoční tématikou :

    Na Štědrý den ženská nadává manželovi: “Od rána furt něco žereš, večer uvidíš tak leda piču a ne zlaté prase”! Manžel se zasměje a říká: “Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím…”

    Před chvilkou mi to přišlo mailem.:-D

    #48187
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Doufám,že nás kluci neubytujete v tomto…

    :-):-):-)

    #48194
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Mnohem horší:-D Ale musíme se připravit na horší…..pan Kalousek:-E:-S nám to pomalu chystá!!!!! Ještě že máme naší partu!! Stačilo 50 000 hlasů a mohl někdo do voleb NA HRAD!!!!!:-D

    No občas máme náznaky že spíte u Doškyho , ale naproti KONGRESU…je ten penzion a počítali jsme s Márou že budete tam se Simem. Tak se domluvte kucííííí:-D

    #48209
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Partička na sraz se nám začíná pěkně rozrůstat.

    Další přihlášení a placení:

    Kodl + 1

    Gruveabeider + 1

    Mikulčák

    #48226
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    to Mára 45)

    Máš Jirka Malý + 2!!!!

    Už se těší jak na Vánoce:-D Ty tam budou asi od ledna stanovat aby tam byli první 😯

    #48229
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    to Mára45)

    Další přírůstek do naší Norské rodiny….:-D na unor 2013.

    Vážený pan.Glanc+ syn. Naši dlouholetí kamarádi z Norska.

    #48249
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Vážení kolegové – Maro, Zerp, Kulik a spol. Dnes začal prosinec a začínám mít chuť na sloní ucho. Kontaktoval mě Sroubkův kamarád – bydlí v Braníku. Myslím, že by se mohl sezení u sloního ucha zúčastnit. Krom toho bude i na srazu 16.2. Maro když to tak půjde dál snad aby jsi rezervoval již více stolů.

    #48252
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    kim napsal:

    Vážení kolegové – Maro, Zerp, Kulik a spol. Dnes začal prosinec a začínám mít chuť na sloní ucho. Kontaktoval mě Sroubkův kamarád – bydlí v Braníku. Myslím, že by se mohl sezení u sloního ucha zúčastnit. Krom toho bude i na srazu 16.2. Maro když to tak půjde dál snad aby jsi rezervoval již více stolů.

    Sloní ucho fakt nebylo špatné. Asi se opět zúčastním. :-P:-P:-P:-P

    Došky

    #48263
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Jojo sloní ucho se začíná hlásit,tak uděláme poslední letošní malý sraz.Co třeba v týdnu od 10.12.?Pak máme v sobotu naši besídku.

    #48264
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Pro všechny kdo by se chtěl účastnit naší vánoční besídky,přikládám pozvánku.Zváni jsou všichni,co se rádi baví.

    #48265
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Tak chlapci…..UCHO bych si taky dal a na NAŠÍ.. BESÍDKU tedy jdu…….páč jsem moderátorem večera. A to že to nadělá Leoš Mareš……. No protože jsem lepší:-D:-D:-D

    Byl bych moc rád pokud norci dorazí. Bude to trochu zahřívací kolečko před naší akcí 16.2.2013 a s Márou Vám ukážem co dovedem:-E……..

    Tím taky zdravím kamaráda Sima a přeju rychlé uzdravení a aby byl v TOP stavu na SRAZ v Praze. Šroubku koukej ho opečovávat:-D

    #48266
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    zerp napsal:

    Tak chlapci…..UCHO bych si taky dal a na NAŠÍ.. BESÍDKU tedy jdu…….páč jsem moderátorem večera. A to že to nadělá Leoš Mareš……. No protože jsem lepší

    Byl bych moc rád pokud norci dorazí. Bude to trochu zahřívací kolečko před naší akcí 16.2.2013 a s Márou Vám ukážem co dovedem……..

    Tím taky zdravím kamaráda Sima a přeju rychlé uzdravení a aby byl v TOP stavu na SRAZ v Praze. Šroubku koukej ho opečovávat

    zerp napsal:

    Tak chlapci…..UCHO bych si taky dal a na NAŠÍ.. BESÍDKU tedy jdu…….páč jsem moderátorem večera. A to že to nadělá Leoš Mareš……. No protože jsem lepší

    Byl bych moc rád pokud norci dorazí. Bude to trochu zahřívací kolečko před naší akcí 16.2.2013 a s Márou Vám ukážem co dovedem……..

    Tím taky zdravím kamaráda Sima a přeju rychlé uzdravení a aby byl v TOP stavu na SRAZ v Praze. Šroubku koukej ho opečovávat

    Neboj,ale my ležíme oba dva…:-(,já pořád snídám a večeřím antibiotika….:-(:-(

    #48268
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    To jste teda dvojka……… Ještě máte dost času se dát do kupy……. Tak hezky ležte a já si jdu otevřít na Vaše zdraví léčivou PLZNIČKU 😀 po včerejšku jsem volako smedný ako ťava:-D:-D

    TOTO JE Mára 45 :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Jen tak na zasmání . To LÉČÍ 😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 826)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz rybolovnorsko.cz v Praze 16.2.2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...