Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz přátel rybolovu v Norsku – Prušánky 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 216 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Romca a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 217)
  • Autor
    Příspěvky
  • #123790
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    gruvearbeider napsal:

    Ahoj Jindro,rádi se zůčastníme takového setkání jako je v Prušánkách. Tak připiš gruvearbeider,přítelkyně + mé dvě cérky, Jaroslava a Evík. Chtěli by jsme se zdržet až do neděle, co bude k večeři není podstatné, nějaká moravská klasika.Těšíme se na setkání, Zdeněk Křešnička

    No už sem myslel, že se ani neozvete 🙂 dopsáno;-)

    A taky se moc těším 😉

    #123791
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    deda napsal:

    TO DUB,MOC SE NETĚŠ.jEŠTĚ NEJSME NA SEZNAMU.

    A už jste :-D:-D

    A rád tě Dědo uvidím 😎

    #123793
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Jindro nějak mě uniklo založení tohoto setkání, 20 září jsem se vrátil ze Soroya a hned podzimní hony a lovy. To by jsem to pěkně odnesl od holek, kdyby nebyly Prušánky.

    #123794
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    gruvearbeider napsal:

    Jindro nějak mě uniklo založení tohoto setkání, 20 září jsem se vrátil ze Soroya a hned podzimní hony a lovy. To by jsem to pěkně odnesl od holek, kdyby nebyly Prušánky.

    Jsi to měl teda pěkně našlapaný 😀

    Myslím že si taky zasloužíš trochu oddech a Prušánky jsou na to ideální příležitost :-P:-P8-) A holky se už s Tebou jen “svezou” 😀

    #123799
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Ani nevím kdo se víc těší, jestli holky nebo, já. Nezažil jsem tak dobrou partu jako v Prušánkách a to jsem byl ve Žďáru i v Praze, ale tím nechci tato setkání hanit.Prušánky jsou prostě jenom jedny, těším se na duba a ostatní.

    #123801
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Pravdu dis, Prusanky jsou jenom jedny a zazitky nezapomenutelne!!

    Nalada vzdy perfektni a pratelska. Kdyz uz clovek zabloudi, tak ho ty “male stromecky s dratama” nenechaji jit daleko. 🙂 Pri prednaskach mnohdy i spadly spendlik rusi a jindy je zase krasna komunikace prednasejiciho s posluchaci… o jidle a piti ani nemluvim.

    A hlavne – o prekvapeni neni nikdy nouze!!! 😉 🙂 🙂

    #123802
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    gruvearbeider napsal:

    …Prušánky jsou prostě jenom jedny, těším se na duba a ostatní.

    Asi je to i tím prostředím 😀 Tedy těmi stromečky s drátama :-D:-D:-D

    #123803
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    janka napsal:

    Pravdu dis, Prusanky jsou jenom jedny a zazitky nezapomenutelne!!

    Nalada vzdy perfektni a pratelska. Kdyz uz clovek zabloudi, tak ho ty “male stromecky s dratama” nenechaji jit daleko. Pri prednaskach mnohdy i spadly spendlik rusi a jindy je zase krasna komunikace prednasejiciho s posluchaci… o jidle a piti ani nemluvim.

    A hlavne – o prekvapeni neni nikdy nouze!!!

    Koukám, že už jsme zase naladěni na stejnou notu s těma stromečkama :-D:-D:-D

    Myslíš třeba překvapení typu, že se někdo dostane bez klíčů do postele? :-D:-D:-D

    #123826
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Husky – aktualizace – záloha;-)

    #123828
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …jak jinak…víno, jídlo…rybařina, Norsko, tresky, mníci…stromečky, dráty a spoustu dalších povedených taškařic..:-D:-D:-D

    ..už ted se na vás všechny moc těším…:)

    #123831
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Honzík v Prušánkách, áááájééééé,tak to už jsme asi kompletní loňská vycházková parta. To bude zase náročná noc.

    #123840
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    …jak jinak…víno, jídlo…rybařina, Norsko, tresky, mníci…stromečky, dráty a spoustu dalších povedených taškařic..

    ..už ted se na vás všechny moc těším…:)

    Budeš si vyrábět vlastní červené? :-D:-D:-D

    #123841
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Naki napsal:

    Honzík v Prušánkách, áááájééééé,tak to už jsme asi kompletní loňská vycházková parta. To bude zase náročná noc.

    A pak ještě celý den 8-O:-D

    Ale k úplné dokonalosti tomu ještě chybí majitel sklepu a jeho “tiskový mluvčí” :-D:-D:-D

    #123843
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Jindro, jenom to ne.

    #123855
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    No tiskové mluvčí moc nemusím,ale Naki a Honza Dufek mají co říct

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 217)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz přátel rybolovu v Norsku – Prušánky 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...