Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz přátel rybolovu v Norsku – Prušánky 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 161 odpovědí. Do diskuze (30 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 10 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 162)
  • Autor
    Příspěvky
  • #72907
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Velké dík patří organizátorovi, snažil se , aby každý byl spokojen

    #72908
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Silná dvojka z “Prague teamu”

    #72909
    RedFly72
    Člen
    (34 odpovědí)

    Varáci se připojují k poděkování, bylo to opět super a tešíme se na příští rok !! :-):-)

    #72910
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Hoopa znám, ale Luboš je taky ” dobrej kousek ”

    #72911
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Koukám, že už bych opakoval skoro ty samé fotky, jako má Husky 19 a Naki, tak jen dodám, že zase za rok naschle v Prušánkách

    #72912
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Konečně jsem se dostal z toho deliria. Bylo to opravdu náročné. S některými jsme končili zábavu v pátek (nebo spíše už v sobotu) o půl paté ráno a od 9:00 už jsme opět byli nastoupeni na přednášky. Bylo to opravdu vyčerpávající.

    Přednášky byly poutavé a za to děkuji hlavně přednášejícím. Cením si jich, že i po tom maratonu ve sklepu, byly ještě schopni své znalosti publikovat a předat účastníkům. Patří jim obrovské velké DÍKY! Bez Vás by to prostě nebylo ono.

    Také bych chtěl poděkovat všem, kdo měli odvahu kodrcat se po té naší “skvělé” D1 až do Prušánek. Taktéž mne mrzí že z jižní Moravy byla tak nízká účast.

    Speciální poděkování bych chtěl ale věnovat Jance, která ač nemocná, nakonec přijela a ještě připravila přednášku. Tahle žena je prostě jediečná a velmi obětavá. JANI MOC A MOC DĚKUJI a přeji brzké uzdravení.

    Dále bych chtěl poděkovat i těm, kteřtí se zúčastili testíku znalostí a poslali své fotografie do soutěže. PS : Hyse příští rok chci vidět fotky z Viky Tebe a tvé výhry v akci :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Z mé strany kdybych to měl shrnout, tak já si to parádně užil (moje játra by ale se mnou asi nesouhlasila) a řekl bych že i přes to komornější prostředí díky nižšímu počtu účastníků to bylo naprosto super a neopakovatelné.

    Příští rok se pokusím opět něco naplánovat, pokud mi zdraví a čas dovolí.

    Takže jak psal Husky a ostatní…. Prušáky 2014 jsou reálné :-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-)

    #72913
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Jen poznámka k tomu objektu zájmu … prdelku měla opravdu LUXUSNÍ…nejhezčí co jsem kdy viděl… a kdo ji neviděl… přišel opravdu o hodně… :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Když prošla kolem a já se podíval po kolemstojících jejich obličeje vypadaly asi takto : 8-O8-O8-O8-O (včetě mého samosebou) – No jo.. Krkonoše skrývají nejedno překvapení:-P

    #72914
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Jen poznámka k tomu objektu zájmu … prdelku měla opravdu LUXUSNÍ…nejhezčí co jsem kdy viděl… a kdo ji neviděl… přišel opravdu o hodně…

    Když prošla kolem a já se podíval po kolemstojících jejich obličeje vypadaly asi takto : (včetě mého samosebou) – No jo.. Krkonoše skrývají nejedno překvapení

    To jsi mi ještě připomněl, že jsem se zapomněl zeptat, z jaké části Krkonoš pochází. Já v Krkonoších studoval střední školu, takže ani tyto krásy Krkonoš mi nezůstaly utajey. :-D:-D:-D

    #72915
    RedFly72
    Člen
    (34 odpovědí)

    objekt zájmu byl doopravdy luxusní 😀 doufám, že na příští rok zajistíš stejnou kvalitu 😀

    #72916
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    RedFly72 napsal:

    objekt zájmu byl doopravdy luxusní doufám, že na příští rok zajistíš stejnou kvalitu

    No pokusím se, ale nebyla by škoda aby tam nebyl třeba kolibřík?:-D:-D:-D:-D

    #72918
    RedFly72
    Člen
    (34 odpovědí)

    jo to je pravda, kolibřík taky super 😀

    #72919
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Jen je škoda, že ji asi nikdo nestih vyfotit 😕

    #72920
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    husky19 napsal:

    MifakM napsal:

    Jen poznámka k tomu objektu zájmu … prdelku měla opravdu LUXUSNÍ…nejhezčí co jsem kdy viděl… a kdo ji neviděl… přišel opravdu o hodně…

    Když prošla kolem a já se podíval po kolemstojících jejich obličeje vypadaly asi takto : (včetě mého samosebou) – No jo.. Krkonoše skrývají nejedno překvapení

    To jsi mi ještě připomněl, že jsem se zapomněl zeptat, z jaké části Krkonoš pochází. Já v Krkonoších studoval střední školu, takže ani tyto krásy Krkonoš mi nezůstaly utajey.

    No třeba příští rok bude čas a příležitost se Martinky zeptat nejen na to :-P:-P:-P:-P

    #72922
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Velmi rád se zeptám a jakmile budeš plánovat nový ročník, tak se mnou můžeš 100% počítat!!

    Fak jsem si to moc užil.

    A pokud mohu za sebe, tak bych zase zvolil termín burčáku. Ten mi také velmi chutnal. ;-);-)8-)8-):-D:-D

    #72924
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Velmi rád se zeptám a jakmile budeš plánovat nový ročník, tak se mnou můžeš 100% počítat!!

    Fak jsem si to moc užil.

    A pokud mohu za sebe, tak bych zase zvolil termín burčáku. Ten mi také velmi chutnal.

    OK, uvidíme jak na tom s termínama budou ostatní. Nechci křížit sraz v Praze, na slovensku a taky některé veletrhy. Další otázkou je i volný termín v samotném sklepu. Je to prostě někdy problém zkoubit tohle všechno dohromady. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 162)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sraz přátel rybolovu v Norsku – Prušánky 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(114)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...