Hodně štěstí v Mexiku Šroubes, hlavně ať se ti tam nic nestane 😉 Jen je škoda že budeš tak moc hluboko ve vnitrozemí. To se asi na moře nedostaneš co? Nebo plánuješ nějaký víkendový trip? Jestli jo, nafoť a posílej fota!!!
Ano, je to hluboko ve vnitrozemí, ale pár kilometrů je velké jezero, no spíš přehrada. Snažím se najít info, ale je toho opravdu po málu. Na moře ani náhodou, na jednu stranu je to 400km,na druhou 600km a dolů asi 1000km.
Jsme přímo ve středu, ale stím nic nenadělám. A ještě na náhorní plošině 1800 n/m. Mexičani říkali, co byli v OV, nahoře kukuřice, dole drogy :D , ale ve srandě :D.
A volno budeme mít jenom v nedělu. Kolega co letí semnou, je taky velký rybář, tak určitě chceme se domluvit s mexičana ať nás někde vemou..takže uvidíme.
Máme už spoustu instrukcí co můžem a co ne..no bude to zajímavé... :))) Fabrika je prý oplocená ostnatým drátem, večer sám prý ať nikam nechodí, vodu jenom balenou atd.. :DDDD
Ale už se očkujem a dycky svítím jak světluška :DDDD
Ať se Ti sraz vydaří a budu vše sledovat - hodně zdaru a spoustu lidí přeju.