Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Soutěž Nej Treska 2012

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 62)
  • Autor
    Příspěvky
  • #35482
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Tady ukázka vyplněné a zaslané fotky :

    Treska obecná ,118cm 18kg,7.8.2009,Loppa,zdolávaná 35min,hloubka 25m, pilker 100g , prut Penn Charisma senso pilk 2.7m 50-190g dvoudíl,naviják Ryobi Apllause 5OOO,pletenka WFT Strong 39kg, Kristián Kozák8-)8-)8-)

    #35483
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    #4344
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Ahoj Norci. Se Šroubkem jsme se škádlili kdo chytne letos větší tresku .A napadlo nás uspořádat takovou mini soutěž. Přihlásit se může každý. Vkládejte v následující sezoně fotky tresky obecné ,která by mohla podle Vás mohla vyhrát. Jsou zde 4. kategorie v které můžete uspět, 1,je nejdelší treska , 2.nejtlustší treska ,3.nej treska na přívlač,4. nej ‘vygumovaná treska’. K oložené fotce připište : míru,váhu ryby,datum,místo,dobu zdolávání,lokalita,hloubku,vybavení,nástraha ,Jméno lovce.

    Pravidla : 1. Rybu vyfotit ,změřit,zvážit ( váhu a metr můžete také vyfotit ,abychom se potom nehádali čí ryba je větší

    2. Rybu,kterou chcete do soutěže zaslat tak musí být puštěná zpět do vody néééé do bedny !!!

    3. Rybu šetrně vylovit za pomocí holé ruky ,vylovovacích kleští . A pokud budete na kůtru s vysokým bortem tak ocasní smyčkou nebo opatrně gafem do huby tak ,aby jste rybě neudělali velkou škodu pro následné vypuštění zpět !

    4. Ryba ,která bude chycená na gumovou nástrahu (ripper,twister,smáček) né gumymakk. Tak bude mít větší cenu než chycená na pilker .

    5. Ryba ,chycená na přívlač bude též více ceněná.

    6. Při přívlači nepoužívat ‘ultra jemné vybavení ‘ jako třeba 3kg pletenou šňůru atd. . Rybu se snažit rychle vytáhnout ,aby se po následném boji příliš neunavila .

    7. Ryby,které budou podseknuté se nepočítájí !!!

    Jako první cena bude lovci zaslána lahvinka dobrého alkoholu a nějaká ta drobnost na ryby (vše ještě upřesníme :D)

    #35497
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Vůbec teda nechápu bod 3 🙂 Ty si myslíš, že každý vozí váhu a metr na lodi? A kdyby i jo, pochybuju, že rybáři budou svou trofejku házet zpátky do vody 😉 To by jsi neudělal myslím ani ty 😉 Jinak nápad dobrý a už se těším na ty krasavice, co se tady doufám během sezóny objeví 😀 Jen hold budeš muset důvěřovat všem zůčastněným v pravdivost jejich příspěvku …

    #35498
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Myslel jsi bod 1?

    #35499
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Nejdou mi vložit příspěvky, jak to ?

    Že by moc dlouhý příspěvek ?

    #35500
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Ano, myslel jsem kombinaci bodů 1 a 3. Nedokážu si představit, že někdo bude pouštět trofejní rybu:-) Ale to se zase jen vztahuje k nejtěžší a nejdelší rybě 🙂 Měření a vážení na lodi samozřejmě nějakým způsobem lze, pokud ovšem posádka vozí váhu a metr … Nechci aby to vyznělo nějak negativně, každá kreativita se tady cení a já to oceňuju, opravdu. A jak už jsem psal, moc se těším, co se tady za ten rok nasbírá za úlovky. Takovou dorshu 30kg, kelera 20kg nebo polaka přes 10kg, to by byla nádhera a pastva pro oči 🙂

    #35501
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    kaqpa napsal:

    Vůbec teda nechápu bod 3 Ty si myslíš, že každý vozí váhu a metr na lodi? A kdyby i jo, pochybuju, že rybáři budou svou trofejku házet zpátky do vody To by jsi neudělal myslím ani ty Jinak nápad dobrý a už se těším na ty krasavice, co se tady doufám během sezóny objeví Jen hold budeš muset důvěřovat všem zůčastněným v pravdivost jejich příspěvku …

    Ale udělal to se neboj,když každý rok je pouštím ,jelikož limit máme za 3dny plnej!!! Já metr a váhu vozím vždy sebou v krabici ,tolik místa to tedy nezabere .A ty by si ji nepustil ??? Ale jestli chcee někdo soutěžit tak by kecat neměl ,i když věřit fakt budem muset no 😀

    #35502
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    kaqpa napsal:

    Ano, myslel jsem kombinaci bodů 1 a 3. Nedokážu si představit, že někdo bude pouštět trofejní rybu Ale to se zase jen vztahuje k nejtěžší a nejdelší rybě Měření a vážení na lodi samozřejmě nějakým způsobem lze, pokud ovšem posádka vozí váhu a metr … Nechci aby to vyznělo nějak negativně, každá kreativita se tady cení a já to oceňuju, opravdu. A jak už jsem psal, moc se těším, co se tady za ten rok nasbírá za úlovky. Takovou dorshu 30kg, kelera 20kg nebo polaka přes 10kg, to by byla nádhera a pastva pro oči

    Teď se tě zeptám ,když vytáhneš 115cm po 10x za 2hodiny a máš plnej mrazák a i kdyby si neměl tak tu rybu nepustíš :-D:-D:-D ?

    #35533
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    😀 No jooo, tak to je jiná, když jich chytáš 10 za 2 hodiny … Ale ne každý jezdí na sever a má mrazáky hned plné 🙂 A pokud to dobře chápu, tady jde přeci o trofejní ryby a ne ryby, které chytáš každé čtvrt hodinky (kéžbych někdy tahal 115cm tresky po čtvrt hodinkách:-D):-) No to je jedno, každopádně přeju hodně zdaru a ať už ryby vrácené či nevrácené, budu se těšit 😉 A jestli je lahvinka od Šroubka, tak se kluci snažte, to bude určitě nějaká delikateska 🙂

    #35564
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    kaqpa napsal:

    No jooo, tak to je jiná, když jich chytáš 10 za 2 hodiny … Ale ne každý jezdí na sever a má mrazáky hned plné A pokud to dobře chápu, tady jde přeci o trofejní ryby a ne ryby, které chytáš každé čtvrt hodinky (kéžbych někdy tahal 115cm tresky po čtvrt hodinkách) No to je jedno, každopádně přeju hodně zdaru a ať už ryby vrácené či nevrácené, budu se těšit A jestli je lahvinka od Šroubka, tak se kluci snažte, to bude určitě nějaká delikateska

    Finlandia a Balantynka . Piješ ???8-)

    #35569
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    kikibut napsal:

    kaqpa napsal:

    No jooo, tak to je jiná, když jich chytáš 10 za 2 hodiny … Ale ne každý jezdí na sever a má mrazáky hned plné A pokud to dobře chápu, tady jde přeci o trofejní ryby a ne ryby, které chytáš každé čtvrt hodinky (kéžbych někdy tahal 115cm tresky po čtvrt hodinkách) No to je jedno, každopádně přeju hodně zdaru a ať už ryby vrácené či nevrácené, budu se těšit A jestli je lahvinka od Šroubka, tak se kluci snažte, to bude určitě nějaká delikateska

    Finlandia a Balantynka . Piješ ???

    A kdyz vyhraje Kikibut tak vyhraje mleko plnotucne, protoze mu neni 18!!!!!!!!! :-D:-D:-D

    #35572
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Hehe :-D;-)

    #35576
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    honzak napsal:

    kikibut napsal:

    kaqpa napsal:

    No jooo, tak to je jiná, když jich chytáš 10 za 2 hodiny … Ale ne každý jezdí na sever a má mrazáky hned plné A pokud to dobře chápu, tady jde přeci o trofejní ryby a ne ryby, které chytáš každé čtvrt hodinky (kéžbych někdy tahal 115cm tresky po čtvrt hodinkách) No to je jedno, každopádně přeju hodně zdaru a ať už ryby vrácené či nevrácené, budu se těšit A jestli je lahvinka od Šroubka, tak se kluci snažte, to bude určitě nějaká delikateska

    Finlandia a Balantynka . Piješ ???

    A kdyz vyhraje Kikibut tak vyhraje mleko plnotucne, protoze mu neni 18!!!!!!!!!

    Dobrý zas 😀 náhodou ve škole do nás neustále cpou , že jsem dospělí !!!! Pozítří si jdu pro občanku ,tak mě neštvi . Za tři roky mi budeš vykat :-D:-D:-D

    #35580
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    kikibut napsal: honzak napsal:

    kikibut napsal:

    kaqpa napsal:

    No jooo, tak to je jiná, když jich chytáš 10 za 2 hodiny … Ale ne každý jezdí na sever a má mrazáky hned plné A pokud to dobře chápu, tady jde přeci o trofejní ryby a ne ryby, které chytáš každé čtvrt hodinky (kéžbych někdy tahal 115cm tresky po čtvrt hodinkách) No to je jedno, každopádně přeju hodně zdaru a ať už ryby vrácené či nevrácené, budu se těšit A jestli je lahvinka od Šroubka, tak se kluci snažte, to bude určitě nějaká delikateska

    Finlandia a Balantynka . Piješ ???

    A kdyz vyhraje Kikibut tak vyhraje mleko plnotucne, protoze mu neni 18!!!!!!!!!

    Dobrý zas náhodou ve škole do nás neustále cpou , že jsem dospělí !!!! Pozítří si jdu pro občanku ,tak mě neštvi . Za tři roky mi budeš vykat

    Pěkně KIKIBUT, tak to bylo fakt dobrý..:-D:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 62)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Soutěž Nej Treska 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...